Ahrefs

Web siteniz kapsamlı olarak Ahrefs aracı üzerinden taratılarak SEO hatalarınız ve SEO Uzmanı arkadaşlarımızın önerileri tarafınıza iletilecektir.

SEMrush

Web siteniz kapsamlı olarak SEMrush aracı üzerinden taratılarak SEO hatalarınız ve SEO Uzmanı arkadaşlarımızın önerileri tarafınıza iletilecektir.

Moz

Web siteniz kapsamlı olarak Moz aracı üzerinden taratılarak SEO hatalarınız ve SEO Uzmanı arkadaşlarımızın önerileri tarafınıza iletilecektir.

Screaming Frog

Web siteniz kapsamlı olarak Screaming Frog aracı üzerinden taratılarak SEO hatalarınız ve SEO Uzmanı arkadaşlarımızın önerileri tarafınıza iletilecektir.

Bize bir not bırakın
SİPARİŞİNİZ
Toplam
0,00
https://instagramtakipcisatinal.com/seo-raporu
SEO Raporu2020-11-17T14:18:00+03:002020-11-17T14:18:00+03:00
https://instagramtakipcisatinal.com/seo-raporuITS
ITS
https://instagramtakipcisatinal.com/img/itsa-logo-trans.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/seo-raporu.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/seo-analiz-raporu.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/seo-raporu-nasil-hazirlanir.png
SEO Raporu

SEO Raporu Hizmeti

SEO raporu hizmetimiz ile web sitenizin detaylı analizini yapabilir, sitenizin tüm eksikliklerini görerek arama motoru optimizasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Arama motoru optimizasyonu çalışmaları sürekli olarak takip edilmesi ve yapılan iyileştirmelerin sonuçlarının gözlemlenmesi gereken bir süreçtir. SEO çalışmaları yürütürken belirli süreler içerisinde düzenlenecek olan SEO raporları, yol haritaları oluşturmak ve alınan mesafeleri ölçmek adına önemli bir yere sahiptir. SEO uzmanları tarafından titizlik ile oluşturulacak olan SEO raporları sayesinde web sitenizi daha iyi bir konuma getirebilmek için gerekli olan eksikliklerinizi detaylı görebilirsiniz.

Instagramtakipcisatinal.com olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve yerinde analizleri içeren profesyonel SEO raporları sunabilmek adına Ahrefs, Semrush, Moz ve Screaming Frog gibi dört önemli araç web sitemizde verilmekte olan SEO rapor hizmetinde kullanılmaktadır. Bu analiz araçlarından faydalanılarak oluşturulan uzman raporları ile siteniz adına önem arz eden unsurlar incelenmekte ve tarafınıza sunulmaktadır. Siteniz adına en iyi performansa sahip sayfalarınız, backlinkleriniz, anahtar kelime gibi birçok önemli detay SEO raporlarımızda yer almaktadır.

SEO Raporları Neden Önemlidir?

Instagramtakipcisatinal.com olarak sunmakta olduğumuz SEO raporu hizmetimiz, sizlerin artı değer kazanması ve çalışmalarınızın daha verimli olması adına hazırlanmıştır. SEO analiz raporu, yürütülmekte olan bir çalışmaya ışık tutacaktır. Bu sayede çalışmanın unsurlarının verimi ortaya çıkar. İşlevsiz olan metotlardan uzak durmak ve yeni yöntemler denemek adına SEO raporlarından elde edilen veriler son derece önemlidir. Örnek vermek gerekirse belirlemiş olduğunuz anahtar kelimelerinizin performansı sizleri rakiplerinizin arasında öne çıkarmak için yeterli olmayabilir. Ya da sahip olduğunuz backlinkleriniz sizlere yarardan çok zarar getiriyor olabilir. Bu gibi durumlardan haberdar olmak ve aksiyon planı oluşturmak adına uzman ekibimiz tarafından hazırlanan SEO raporlarını kullanmak çok avantajlı olacaktır.

SEO Analiz Raporu

SEO Raporu Nedir?

SEO Raporu, sürdürülmekte olan SEO çalışmalarınızın verimini ölçmek için uzman ve profesyonel ekibimiz tarafından oluşturulmakta olan SEO analizi hizmetlerini içermektedir. Memnuniyet, güvenilirlik ve titizlik prensiplerimiz neticesinde gerçekleştirilen bu raporlar, web sitenizin aldığı yolu ve çalışmalarınızın sonuçlarını sizlere sunmaktadır. Sizler için Ahrefs, Semrush, Moz ve Screaming Frog gibi dört SEO analiz aracımız sayesinde topladığımız verileriniz, sizlere ve optimizasyon çalışmalarınıza yol gösterecektir. SEO Raporu sizlere şu bilgiler sunmaktadır;

 • Web sitenizin analiz araçlarında ki konumunu,
 • Site dışı SEO çalışmaları adına önemli olan backlinklerinizin ve sosyal medya hesaplarınızın durumu,
 • Sahip olduğunuz anahtar kelimelerinizin performansı
 • Web sitesi hataları ve geliştirilmesi gereken yönleri
 • Kırık bağlantılar ve 404 hataları tespiti.
 • Sitenizde ki kritik teknik hataların ortaya çıkartılması ve raporlama yapılması.

SEO Raporları sayesinde tüm bu veriler ışığında site içi ve site dışı SEO çalışmalarınızın verimini analiz edebilir ve çalışmalarınız adına yol haritası oluşturabilirsiniz. Bu sayede tüm işlemler sizlerin kontrolünde ilerleyecektir.

SEO Raporu Nasıl Hazırlanır?

SEO Raporu Hazırlama Süreci Nasıl İşler?

Sizlerde web sitelerinizin durumunu öğrenmek ve çalışmalarınıza uzman bakışı ile yön vermek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sizler için seçmiş olduğumuz profesyonel SEO analiz servisleri ile oluşturulan raporlarımızdan en kaliteli ve güvenilir sonuçları elde edebilirsiniz. SEO Raporlarımızdan yararlanmanız için tek yapmanız gereken aşağıdaki adımları izlemek olacaktır.

 • SEO Raporu oluşturulmasını istediğiniz web sitenizin URL’sini raporlar sayfamızda ki ilgili alana giriniz,
 • Siteniz için belirlemiş olduğunuz ve sıralama kazanmayı amaçladığınız anahtar kelimeleri yan taraftaki kutucuğa yazınız,
 • Daha sonra dört profesyonel SEO aracımızdan hangisini kullanarak sizler için rapor oluşturmamızı istiyorsanız o analiz aracını seçiniz,
 • Unutmayınız ki araçların hepsi aynı araştırma kalitesine ve doğruluğa sahiptir. Tek seferde birden fazla araçtan rapor alarak verilerinizi daha iyi karşılaştırabilirsiniz.
 • İstekleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra SEO uzmanlarımız sizler için çalışmaya başlar. Detaylı raporlarınız titizlik ve profesyonellik ile hazırlanır ve tarafınıza mail olarak ulaştırılır.

SEO raporlarınızı tüm çalışmalarınıza dahil ederek web sitenizin ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilirsiniz. Site içi SEO ve site dışı SEO çalışmalarınıza yön verebilirsiniz. Instagramtakipcisatinal.com’u tercih ederek avantajlardan yararlanmayı unutmayın!

SEO Raporu Hizmeti Sizlere Ne Sunar?

Instagramtakipcisatinal.com olarak uzun süredir bu sektörde mutlu müşterilerimize hizmetler vermekteyiz. SEO çalışmaları konusunda ki deneyimimiz ve uzman kadromuz sayesinde, web sitelerinizin ve sizlerin ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. Bu nedenle uzman bakışı ile oluşturmuş olduğumuz SEO raporlarımız şeffaf ve titiz bir şekilde çalışmalarınızın gidişatını sizlere sunar. Sitenizin yükselmesinin önünde engel olarak durmakta olan hatalar tespit edilir ve uzman önerileri ile birlikte raporlanır. SEO analizi ve önerilerimizi içeren raporlar sayesinde bambaşka bir bakış açısı ile çalışmalarınıza yön verebileceksiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Uzmanlarımız tarafından hazırlanmak olan SEO raporlarımızın gönderim süresi 1-5 saat arasında seyir etmektedir. Ancak raporlara daha hızlı bir sürede ulaşmak isterseniz "Hızlı Gönderim" seçeneklerimizden yararlanabilir ve raporlarınıza 1-3 saat arasında ulaşabilirsiniz. 

Bizimle İletişime Geçin
Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
SEO Raporu
ITS
SEO Raporu hizmetimiz ile web sitenizin analizini yaparak sitenize ne gibi düzenlenlemeler yapılması gerektiğini inceleyebilirsiniz.
3838
3838
SEO Raporu
49.902021-12-30Stokta Var https://instagramtakipcisatinal.com/seo-raporu
5 / 5
51Toplam:190 Değerlendirme
Boran Atan

Bu tarz hizmetler sayesinde web siteme daha profesyonel bir bakış açısı ile bakabiliyorum. Bu sayede nasıl bir yol izlemem gerektiği hakkında fikir ediniyorum. Bu raporlar eşliğinde bu siteden SEO danışmanlık hizmeti temin etmeye karar verdim.

Boran Atan
İnanç Armağan

Moz seo raporu tercih ettim. Raporum yaklaşık 2 saat içerisinde tarafıma ulaştı. Çok sade, anlaşılır ve bilgilendirici bir rapordu. İstediğim tüm bilgiler vardı. Bu tarz analiz araçlarına ulaşamayan kişiler için uzman görüşlerine ve önerilerine sahip bir rapor edinmek çok avantajlı oluyor.

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek