Instagram Video İndirme

En çok vakit geçirdiğimiz günümüz uygulamalarından Instagram’da video nasıl indirilir bundan bahsedeceğim.

İlk olarak Instagram nedir bundan bahsedelim.

video indirme Instagram   Instagram fotoğraf ve 60 saniyeye kadar video paylaşabildiğiniz Facebook altyapısında en           popüler   sosyal medya sitelerinden birisidir.
 Instagram’da eğlenceli bulduğunuz, ilginizi çeken, ya da hatıranız olan bir videoyu indirmek için     Instagramtakipcisatinal.com olarak bir Video İndirme aracı hazırladık.
 Bu araç sayesinde Instagram da istediğiniz hesaptaki istediğiniz videoyu kalite kaybı yaşamadan       indirebilirsiniz.
 Kaba taslak anlatmak gerekirse ister Videoyu yükleyen hesabın kullanıcı adını   instagramtakipcisatinal.com Video indirme aracına girerek sınırsız video indirebilirsiniz. İsterseniz   de Doğrudan bağlantı kodunu kopyalayarak istediğiniz videoyu kalite kaybı olmadan indirebilirsiniz.
    Fakat hesabın kullanıcı adını kullanarak o hesaba ait tüm videoları, bağlantı koduyla uğraşmadan    tek tıkla indirebilirsiniz.
 

Aşağıda detaylı ve resimli olarak nasıl video indirebileceğinizi ve bağlantı kodunu nasıl alabileceğinizi anlattım. Hemen geçelim.

Instagram Bağlantı Kodu Nasıl Alınır?

Instagramtakipcisatinal.com Video indirme aracını bağlantı kodu ile kullanmanız için ilk olarak Instagram bağlantı kodunu almanız gerekmektedir. Instagram bağlantı kodu, videonun veya fotoğrafın farklı ortamlarda (Whatsapp, Facebook, Twitter vb.) kolaylıkla paylaşılması için kullanılır. Biz bu kodu Instagramtakipcisatinal.com’da Video indirme aracına yapıştırarak istediğimiz videoyu rahatlıkla indirebiliriz.

instagram video indir

Şimdi gelelim Instagram Bağlantı Kodu Nasıl Alınır?
Bu işlem masaüstü ve mobil kullanıcılar içinde hemen hemen aynıdır.  İlk olarak Masaüstü için anlatalım.

Masaüstü İçin:

  • İlk olarak Instagram.com’a giriş yapalım.
  • Ardından mevcut instagram hesabınızla giriş yapın ve arama ekranına istediğiniz hesabın kullanıcı adını aratın. İstediğiniz Instagram hesabının profiline girdiğinize emin olduktan sonra istediğiniz videoyu bulun ve tıklayın.
  • Açılan ekranın sağ üst bölümünde yer alan üç nokta (…)’ya basın ve önünüze gelen beyaz ekranda
  • Bağlantıyı kopyala butonuna basın.
  • Bu işlemi yaptıktan sonra instagramtakipcisatinal.com  Video İndirme aracına bu kodu yapıştırın. Ardından bot olmadığınızı doğrulamak için karşınıza çıkan Google Captcha doğrulamasını yapın.
  • İstediğiniz videonun ön izlemesi ekrana geldikten sonra İndir butonuna basın ve indirin.

Mobil İçin:

  • Instagram uygulaması Android ya da iOS cihazlarınızda mevcutsa hemen Instagram uygulamasını açın ve Instagram hesabınızla giriş yapın.
  • Ardından arama bölümüne istediğiniz videoyu yükleyen hesabın kullanıcı adını yazın ve profiline girdiğinizden emin olun.
  • Son olarak videoyu bulun ve yukarıda anlattığım gibi üç nokta (…)’ya basın. Karşınıza çıkan ekranda
  • Bağlantıyı Kopyala’ya basarak Instagramtakipcisatinal.com Video indirme aracına yapıştırın. Karşınıza çıkan ekranda istediğiniz videonun önizlemesi çıkana kadar bekledikten sonra İndir butonuna basarak videoyu indirin.

Instagram Kullanıcı Adı İle Video İndirme

Instagram kullanıcı adını kullanarak sınırsız ve hızlı bir şekilde video indirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey instagramtakipcisatinal.com video indirme aracına istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazıp, doğrulamayı yazdıktan sonra istediğiniz videoları bulmak ve indir tuşuna basmaktır.
 

ucretsiz instagram video indir

  Instagram Kullanıcı adı ile video indirmenin bir avantajı da şu. İstediğiniz hesaba ait tüm videolar yalnızca kullanıcı adını girerek karşınıza çıkıyor. Yani sürekli olarak bağlantı kodunu kopyalamakla meşgul olmayacaksınız istediğiniz videoları tık tık indirebileceksiniz.

  Bunun yanı sıra instagramtakipcisatinal.com araçlarını kullanabilmeniz için videosunu indirmek istediğiniz hesabın hesap gizliliği açık olmamalı. Yani hesap herkese açık olabilmeli ki araçlar bu videonun kaynağına ulaşıp videoları indirebilsin.

  İnstagramtakipcisatinal.com olarak hazırladığımız birçok aracı değerli kullanıcılarımıza şifresiz ve sınırsız olarak sunduk. Instagramla ilgili olarak en uygun fiyata Instagram takipçi satışı yapmaktan gurur duyuyoruz. Siz de Instagram Takipçi satın almak isterseniz mutlaka bizi ziyaret edin.

Ücretsiz kullanabileceğiniz Insagram Fotoğraf İndirme aracımızıda denebilirsiniz.

Şifresiz Instagram Video İndir
ITS
Ücretsiz ve şifresiz olarak kullanabileceğiniz Instagram Video İndir aracımızı sayfamızdan hızlı bir şekilde indirmek için hemen sitemizi ziyaret edin!
1686
1686
Şifresiz Instagram Video İndir
5 / 5
Toplam: 1 Değerlendirme
enes kaynar

Video indirme işlemi çok hızlı, başarılı bir servis.

enes kaynar

Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Instagram ne kadar faydalı bir uygulama olsa da bazı dezavantajları beraberinde getirmektedir. Bunlardan biri de başkaları tarafından rahatsız edilme. Buna benzer olarak, birinin tanıdık olup olmadığını anlama. Bu gibi durumlarda kişinin IP adresinden yerini öğrenme isteği oluşabilir. Instagram adresinden IP adresi bulunabilir mi? Karşıdaki kişinin IP adresinden yer tespiti nasıl yapılır? Bu gibi soruları inceleyeceğiz. […]

Instagram Fotoğraflar Kaybolyor Kaybolmasın Gitmesini İstemiyorum Sorunu Çözüm

Instagram Fotoğraflar Kaybolyor Kaybolmasın Gitmesini İstemiyorum Sorunu Çözüm

Instagram üzerinde gelen yeniliklerle beraber, insanların seçim yapma özgürlüğü ortaya çıkmaya başladı. İlk kullanıma sunulduğunda sadece belli başlı özelliklere sahipti. Şimdi ise oldukça donanımlı. İnsanlara seçim özgürlüğü sunan özelliklerden bir tanesi de DM üzerinden gönderilen mesajları geri alabilme olanağı. Bunun üzerine karşı taraf Instagram fotoğraflar kayboluyor kaybolmasın şeklinde bir arayışa giriyor. Sıkça dile getirilen bu […]

Instagram Sohbette Tutma Nedir Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır ?

Instagram Sohbette Tutma Nedir Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır ?

Instagram sürekli getirdiği yeniliklerle, insanların aklında soru işareti bırakmaya devam ediyor. Her geçen gün farklı özelliklerle karşımıza çıkması, bunları nasıl kullanabileceğimiz sorusunu akıllara getiriyor. İlk günlere göre eklediği özelliklerden bir tanesi de Instagram sohbette yazısı olarak karşımıza çıkıyor. Instagram sohbette yazısı ne anlama geliyor? Instagram sohbette yazısı ne işe yarar? Instagram sohbette yazısı nasıl kullanılır? […]