Site Hızlandırma İşleminde Neler Yapılıyor?

 • Web site hızınız ölçülerek yapılacak işlemler planlanır,
 • HTTP istekleri azaltılır,
 • HTML, CSS, JavaScript dosyalarınız minimize edilerek boyutu düşürülür,
 • Veritabanı temizleme işlemleri yapılır,
 • Sunucu yanıt süresini hızlandırmak için işlemler,
 • Tarayıcı önbellekleme (Cache) yapılandırmaları,
 • Görsellerin sıkıştırılması işlemleri,
 • CSS dosyalarını birleştirme,
 • Lazy Load ayarlamaları,
 • AMP Kurulumu ve Ayarlamaları,
 • Doğru tema seçimi ve önerileri,
 • Sunucu stres testi yapılır,
 • CDN önerileri,
 • Cloudflare kurulumu ve ayarları,
 • Yönlendirmeler kontrol edilerek en aza indirilir,

Bunun gibi çok daha fazla hizmeti elde etmiş olacaksınız. Google PageSpeed, GTmetrix gibi araçlar üzerinde değer artışı garantisi veriyoruz.

Site Hızlandırma
Site Hızlandırma

İyi bir açılış deneyimi kullanıcılar ve arama motorları için çok önemlidir. Hız optimizasyonu ile sitenizin performansını en üst seviyeye çıkarıyoruz.

Bize bir not bırakın
SİPARİŞİNİZ
Toplam
0,00
https://instagramtakipcisatinal.com/site-hizlandirma
Site Hızlandırma2020-11-17T14:50:25+03:002020-11-17T14:50:25+03:00
https://instagramtakipcisatinal.com/site-hizlandirmaITS
ITS
https://instagramtakipcisatinal.com/img/itsa-logo-trans.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/site-hizlandirma.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/site-hizlandirma-nedir.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/site-hizlandirma-nasil-yapilir.png
Site Hızlandırma

Site Hızlandırma Hizmeti Nedir?

Site hızlandırma hizmeti, web sitelerinizin arama motorlarında iyi bir sıralama yakalaması için en önemli ihtiyaçlarından birisini sunmaktadır. Web sitelerinin açılma hızları, kullanıcı deneyimini etkileyen ana faktörlerin başında gelmektedir. Kullanıcı deneyimi ise google ve diğer arama motorlarının sıralama belirlerken kullandığı parametreler arasında önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle site hızlarının performansı arama motorlarında ki konumunuzu doğrudan etkileyebilmektedir.

Bir web sitesinin açılış hızıi çoğu teknik olmak üzere onlarca faktöre bağlı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu faktörlerin tek tek gözden geçirilmesi ve optimize edilmesi gerekmektedir. Bu sayede siteyi ziyaret eden kullanıcılara daha iyi bir deneyim yaşatılabilecek ve arama motorlarında olumlu sonuçlar elde edilebilecektir. Instagramtakipcisatinal.com olarak profesyonel ve uzman kadromuz ile site hızlandırma işlemleri sırasında site hızınızı etkileyen tüm faktörleri tek tek gözdeb geçiriyor, hataları tespit ediyor ve sizlere site hızı konusunda yükseltme garantisi sunuyoruz!

Site Hızlandırma Nedir

Web Site Hızı Neden Önemlidir?

Arama motorları sıralamaları belirlerken bazı parametrelerden yararlanmaktadır. Bu parametreler arasında yer alan ve arama motorlarının en çok üstünde durduğu konu kullanıcı deneyimleridir. Bu nedenle arama motorlarında iyi bir sıralama edinmek ve web sitenizin hedeflerinize ulaşabilmek için site hızlarına çok dikkat etmek gerekir. Bir web sitesinin yavaş açılması kullanıcı deneyimlerini olumsuz yönde etkileyecek ve hemen çıkma oranlarını yükseltecektir. Bu da dönüşüm oranlarının düşmesine ve ardından sıralama kaybedilmesine neden olacaktır.

SEO çalışmalarından daha iyi verim alabilmek, web sitelerinin konumunu yükseltebilmek adına site hızları iyileştirilmeli ve 2-3 saniye bandında tutulmalıdır. Aksi taktirde arama motorları kullanıcılarına daha iyi bir performans sunabilmek adına sitelerinizi daha alt sıralardan göstermeye başlayacak ve bu da sizlerin kayıplar yaşamasına sebep olacaktır. Bu gibi olumsuz durumlardan kaçınmak ve en iyi sonuçlara ulaşabilmek için siteyi hızlı bir biçimde kullanıcılarınıza sunabilmelisiniz. Instagramtakipcisatinal.com olarak site hızlandırma hizmetimiz ile profesyonel ekibimiz tüm SEO süreçlerinize en iyi çözümleri sunmakta ve site hızlarınızı arttırma konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. 

Site Hızlandırma Nasıl Yapılır

Web Site Hızlandırma İşlemleri Nasıl Yapılır?

 • Ölçme ve Analiz işlemleri
 • Görsellerin optimize edilmesi ve sıkıştırılması
 • Upload edilen görsellerin boyutlarının ayarlanması
 • Sunucu kontrolü ve yanıt süresinin arttırılması işlemleri
 • Cache eklentisi kurumu ve ayarları
 • Site kod yapısının gözden geçirilmesi
 • HTTP isteklerinin azaltılması
 • JS ve CSS dosyalarının optimize edilmesi
 • Htaccess dosyasının kontrolü

Tüm bu işlemleri detaylı olarak ele almakta mümkündür. SEO uzmanlarımız site hızınızı etkileyebilecek olan, görselleriniz, sayfa boyutunuz ve kod yapınız üzerinde çalışmaya başlar. Sitenizde kullanmakta olduğunuz görselleriniz temanıza ve site yapısına uygun boyutlara sahip olmayabilir. Bu durum görsellerin sitenizi yavaşlatmasına sebep olur ve optimizasyon çalışmaları yapılmasını gerekli kılar. Sayfanızda kullanmakta olduğunuz ortam dosyalarınız ise sunucunuzda yer kaplamaktadır. Sunucunuzun boyutu ne kadar yüklesirse ziyaretçilere verdiği tepki yavaşlar ve site hızınız olumsuz etkilenir. Site hızlandırma işlemleri kapsamında sunucunuz kontrol edilir ve yapılabilecek iyileştirmeler tarafınıza sunulur.

Web sitenizin sahip olduğu kod yapısı ise site hızlarınızdaki en önemli faktördür. Sayfa http isteklerinin sayısı site hızınıza yük olarak binmektedir. Ayrıla JS ve CSS dosyalarının optimize edilmemiş yani sıkıştırılmamış olarak bulunması da site hızınızda büyük ölçüde etkiler. Logonuzun boyutu ve kullanılan format da büyük ölçüde site hızlarınıza tesir etmektedir. Tüm bu detaylar ile tek tek uğraşmak ve optimize etmek büyük bir uğraş ve uzmanlık gerektirir. Uzman olmayan kişiler tarafından yapılacak olan optimizasyon çalışmaları sizlere faydadan çok zarar getirecektir.

Site Hızını Hangi Faktörler Etkiler?

Bir web sitesinin açılış hızı birçok etkene bağlı olarak değişebilmektedir. SEO çalışmalarından yüksek verim alabilmek adına bu detayların optimize edilmesi ve site hızlarının iyileştirilmesi gerekir. İyileştirilmesi gereken bu detaylar genellikle teknik detaylardır. Bu detayların uzman bir kadro tarafından iyileştirilmesi web sitesi adına hayati önem taşımaktadır. Wordpress tabanlı web sitelerinde hataların tespit edilmesi ve hızlandırma işlemlerinin yapılması adına doğru eklenti doğru şekillerde kullanılmalıdır. Diğer yazılım sistemlerinde site hızını optimize etmek için ise çok titiz bir çalışma ve uzmanlık gerekecektir. Web sitelerinin yüklenme hızlarıını;

 • Site kodu yapısı,
 • Sitenizin ait olduğu sunucunun hızı,
 • Sayfa boyutu,
 • Görsel boyutu
 • Mobil uyum durumu gibi bir çok etken belirleyebilmektedir.

Site hızlandırma konusunda bahsettiğimiz tüm bu detaylar, uzman eli değmemiş bir halde site hızınızı olumsuz etkileyebilir. Ancak uzman ve site hızlandırma teknikleri konusunda deneyimli bir ekiple çalıştıktan sonra site hızlarınınz sizlere artı değer katacaktır. Kullanıcı deneyimleriniz iyileşecek ve organik trafiğiniz gözle görülür biçimde yükselecektir. Profesyonel ve uzman SEO ekibimiz sayesinde, web sitenizi ihtiyacı olan hizlara ulaştırmayı hedeflemekteyiz. 

Site Hızlandırma İşlemleri Garantili midir?

Instagramtakipcisatinal.com olarak sizlere PHP, Opencart veya WP site hızlandırma konusunda profesyonel olarak hizmet sunmaktayız. Kullanmakta olduğunuz yazılım türü farketmeksizin SEO uzmanlarımız site hızlandırma işlemlerini titizlik ile yürütecek ve sizlere raporlar sunacaktır. Site hızlandırma işlemlerimiz sizlere garantili olarak sunulmaktadır. Yapılacak olan site hızlandırma sonuçları neticesinde, hızlarınızda gözle görünür iyileşmeler sağlanacak ve siteniz hiçbir şekilde zarar görmeyecektir. Web sitenizin ana ekran açılış hızları istediğiniz seviyelere ulaşacak ve SEO puanlarınızı olumlu şekilde etkileyecektir. 

Sizlere sunduğumuz SEO çözümlerimiz sayesinde site hızlarınızda iyileştimeler yakalayacak ve arama motorlarında ki performansınızı yükseltebileceksiniz. Instagramtakipcisatinal.com’u tercih ederek hizmet verdiğimiz mutlu müşterilerimizin arasına katılabilir ve SEO süreçlerinizi uzman ellerin kontorlünde güvenli bir şekilde yürütebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Site hızları arama motorları parametleri açısından büyük öneme sahiptir ve kullanıcı deneyimini doğrudan etkiler. Bu nedenle yavaş açılacak bir web sitesi daha düşük sıralamalara sahip olacaktır ve hedeflerinden uzaklaşacaktır.

Bizimle İletişime Geçin
Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Site Hızlandırma
ITS
Gelişmiş site hızlandırma ve optimizasyonu sağladığımız hizmetimiz ile Wordpress web sitenizin sayfa açılış hızını arttırıyoruz.
3847
3847
Site Hızlandırma
249.002021-12-30Stokta Var https://instagramtakipcisatinal.com/site-hizlandirma
5 / 5
51Toplam:158 Değerlendirme
Uygur Yüce

SEO çalışmaları konusunda güvendiğim tek adres. Sunulan tüm hizmetler gerçektende ihtiyaçlarımı karşılıyor. Ayrıca çok uygun fiyatlardan tüm hizmetlere erişebilmek mümkün.

Uygur Yüce
Bartu Özçelik

Site hızlandırma işlemleri kapsamında yeni açmış olduğum web siteme hizmet aldım. Hizmet sonucunda tarafıma çok anlaşılır ve detaylı bir rapor gönderildi. Bu nedenle ekibe çok teşekkür ederim.

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek