Fiyat: 0,00 ₺ (Ücretsiz Deneme)
Fiyat: 0,00 (Ücretsiz Deneme)
Steam Cüzdan Kodu Bedava - ITS2020-09-01T12:19:58+03:00

Cüzdan kodlarının miktarları değişkenlik göstermektedir. 3 ila 300 TL arasında değişen cüzdan kodlarını çeşitli yerlerden bulabilirsiniz. Sayfamızdan tercih edeceğiniz bu hizmet türü sayesinde oyunlarınızı dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Steam oyunu, dünya üzerinde en sık oynanılan oyunların başında gelmektedir. Topluluk pazarından, marketlerden alışveriş yapabileceğiniz gibi, çeşitli araçları almak için de paranızı harcayabilirsiniz. Bu ödeme sisteminin bu kadar çok kullanılmasındaki en temel sebeplerin başında güvenilir olması gelmektedir. İnternet ortamı üzerinde bu kodu alabileceğiniz pek çok mağaza bulunmaktadır. Ancak bu mağazaların güvenilir olmayanlarını tercih ederseniz, hem oyununuza hem de bilgisayarınıza zarar verebilirsiniz. Ücretsiz olan hizmetlerimizden sizler de yararlanabilirsiniz.

Rastgele bir zamanda sayfamızdan güncellenen oyun kodlarını düzenli takip etmenizi öneriyoruz. Güncellenen random oyun kodları sayesinde, oyunlarınızı daha aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Steam Cüzden Kodu Bedava

Steam Ücretsiz Cüzdan Kodu Nedir?

Steam cüzdan kodu, günümüzde sık kullanılan bir ödeme yöntemidir. Oyun için kullanabileceğiniz bu paraları, çeşitli eşyalar almak için de harcayabilirsiniz. Eğer hesabınıza 50 TL yüklerseniz, bu sanal ortamda 50 TL paranız olacağı anlamına gelmektedir. Bu parayı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu ödeme yöntemi Valve Software tarafından kullanılmaktadır.

Cüzdan kodu, hesabınıza istediğiniz miktarı yüklemenize yardımcı olmaktadır. Bakiyenizi dilediğiniz gibi kullanabilir, oyunlarda bulunan marketlerde çeşitli amaçlar için harcama için kullanabilirsiniz.

100
Soundcloud Takipçi

Soundcloud Takipçi Sayınızı Yükseltin

Faturalı Hizmet

7/24 Canlı Destek Sistemimiz

Şifre Kesinlikle Talep Etmiyoruz

4,90 ₺
250
Soundcloud Takipçi

Soundcloud Takipçi Sayınızı Yükseltin

Faturalı Hizmet

7/24 Canlı Destek Sistemimiz

Şifre Kesinlikle Talep Etmiyoruz

9,90 ₺
500
Soundcloud Takipçi

Soundcloud Takipçi Sayınızı Yükseltin

Faturalı Hizmet

7/24 Canlı Destek Sistemimiz

Şifre Kesinlikle Talep Etmiyoruz

14,90 ₺
Daha Fazla
Soundcloud Takipçi

Soundcloud Takipçi Sayınızı Yükseltin

Faturalı Hizmet

7/24 Canlı Destek Sistemimiz

Şifre Kesinlikle Talep Etmiyoruz

Ücretsiz Cüzdan Kodu Nasıl Alınır?

Sayfamız aracılığıyla cüzdan kodunu alabilmek için ilk olarak sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Bunun dışındaki adımları şu şekilde ifade edebiliriz:

  • Sayfamıza giriş yapın.
  • Bedava alabileceğiniz cüzdan kodunun miktarını belirledikten sonra sayısını sisteme girin.
  • İşlemi tamamlayın ve cüzdan kodunun sayfanıza yüklenmesini bekleyin.
  • Daha sonra oyuna girerek, Steam Cüzdan Kodu Kullan kısmına giriş yapın.
  • Karşınıza çıkan kısımda sayfamızdan ücretsiz olarak aldığınız cüzdan kodunu girin.
  • Bu şekilde cüzdan kodlarınızı aktif etmiş olacaksınız. Artık cüzdan kodlarınızı kullanabilirsiniz.

Steam Cüzden Kodu Nasıl Alınır

Key ve hediye kartı uygulaması sayesinde, bu oyunu oynayan arkadaşlarınızı da sevindirebilirsiniz. Bu hizmetleri dilerseniz arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.  Arkadaşlarınız bu hediye kartlarını ve keyleri isterlerse direkt Steam ürün etkinleştirme sayesinde para birimine çevirebilmektedir. Bu para birimine çevirme işlemi sonrasında hesaplarına tanımlanan paralarla çeşitli alışverişler yapabilirler.

Alınan Cüzdan Kodu Nasıl Kullanılır?

Kod kullanma hediye sayesinde arkadaşlarınıza gönderdiğiniz cüzdan kodları oyunlarınızı daha keyifli bir hale getirecek. Sayfamızdan alacağınız bu ücretsiz hizmetlerle Steam daha keyifli olacak. Cüzdan kodlarınızı oyun içerisinde ürün almak, alışveriş yapmak ya da çeşitli amaçlar için kullanabilirsiniz. Oyunların daha verimli bir şekilde devam etmesi için bu cüzdan kodlarına ihtiyaç bulunmaktadır.

Sitemizden hizmet sonrası aldığınız kodu oyuna yazarak, Steam oyununa yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

Sitemizden aldığınız hizmet sonrasında size verilen kodu hesabınızdaki yere yazarak, kodunuzu aktif etmeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz Steam Oyun Kodu

Sıkça Sorulan Sorular

instagramtakipcisatinal.com sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılara Steam üzerinden satın alınan tüm oyunlara ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Steam cüzdan kodunuzu kullanabilmeniz için hesabınıza giriş yaptıktan sonra hesap ayarları kısmındaki kod kullan seçeneğini seçmeniz ve sitemizden aldığınız kodu buraya yazmanız yeterli olacaktır.

Ücretsiz oyun kodları sitemizde belli bir süre ile güncellenmektedir. Gün içerisinde sayfamızı ziyaret ederek güncellenen steam oyun kodlarına ücretsiz erişim sağlayabilir ve kullanabilirsiniz.

Steam cüzdan kodu servisimizden ücretsiz olarak yararlanmanız için herhangi bir şekilde şifre vermeniz gerekmez. 

Steam cüzdan kodu servisimiz sorunsuz olarak sizlere hizmet vermektedir. Sistemimizin güvenliği ve faydası uzmanlarımız tarafından denetlenmiştir. 

Steam cüzdan kodu servisi tamamen zararsız bir servistir. Hizmet sırasında veya sonrasında zarar görmeniz mümkün değildir. 

5 / 5
Toplam: 247 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Ezel Cevdet
Ezel Cevdet

Çok üst seviye bir hizmet. Ücretsiz hemde çok kaliteli bir şekilde bedava steam kodumu aldım

Ezel Cevdet
Olcan Sevim
Olcan Sevim

Benim için fayda oldu, bedava olması muhteşem

Olcan Sevim
Rüştü Aktuğ
Rüştü Aktuğ

Cüzdan kodunun hiç geleceğini ummadan denedim, ama geldi çok çok teşekkürler