Instagram Takipçi Satın Al2019-12-16T11:47:13+03:00

Instagram Takipçisinin Önemi

Bilindiği üzere Instagram artık sadece bir fotoğraf paylaşma platformu olmaktan çıkıp tanıtımların yapıldığı, reklamların var olduğu bir pazar haline geldi. Bu pazarda da görünür olmak, olabilmek takipçi sayınıza bağlıdır. Eğer takipçi sayınız fazla ise size farklı firmalardan ürünler gönderilebilir ve o ürünlerin tanıtımlarını yaparak para kazanabilirsiniz. Fakat tüm bunlar kulağa çok kolay gibi gelse de artık takipçi edinmek çok zorlaştı. Bunun sebebi ise herkesin yapmak istediği bir iş olması. Eğer siz de takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız ve influencer olma gibi bir hayaliniz var ise takipçi satın alarak bu hayale çok kolay ulaşabilirsiniz.

Instagram'da Takipçi Artırma Yöntemleri

Instagram’da takipçi sayınızı arttırmanın birden fazla yolu bulunmaktadır. Birincisi ise Instagram üzerinde herkes tarafından bilinen hesaplara, kendi hesabınızın reklamını yaptırmaktır. Fakat bu da belli bir ücret karşılığında olacaktır. Sizin reklamınızı yapacak sayfayı çok iyi seçmeniz gerekmektedir. Hedef kitlelerinizin hemen hemen aynı olması sizin hesabınızın takipçi oranını arttıracaktır. Gelen bu takipçiler ise genellikle kalıcı ve sürekli takipçiniz olacak bir kitledir. İkinci seçeneğiniz ise takipçi satın alarak takipçi oranınızı arttırmak olacaktır. Fakat takipçi satın alacağınız site çok önemlidir. İleride bazı güvenlik problemleri yaşayabilir, hatta Instagram hesabınız kullanılmaz hale gelebilir. Bu yüzden de güvendiğiniz bir siteden takipçi satın almanız yararınıza olacaktır.

instagram takipçi

Instagram Takipçi Paketleri

Instagram hesabınızın takipçisini arttırmak istiyorsanız eğer doğru takipçi paketini seçmeniz sizin açınızdan çok daha yararlı olacaktır. Sitemizden güvenilir bir şekilde bu hizmeti satın alabilirsiniz. Çünkü farklı siteler aracılığı ile satın alacağınız takipçi paketleri ile bazı problemler yaşamanız mümkün. Güvenilir olmayan siteler aracılığı ile satın alacağınız takipçiler hesabınıza yüklenmeyebilir ya da hesap bilgileriniz ele geçirilebilir. Bu sebeple de mutlaka bizim gibi güvenli ödeme sistemi olan sitelerden hizmet almanızı öneririz. Yukarıda da dediğimiz gibi birden fazla takipçi paketi mevcut ve bu takipçi paketlerini kendi hesabınız ile uyumlu bir şekilde almanız yararınıza olacaktır.

50
Instagram Türk Bot Takipçi

Türk ve Bot Kullanıcılar

Instagram Takipçi Sayınızı Arttırın

Günün Her Saati 7/24 Canlı Destek

Şifre Keslinlikle İstemiyoruz

Kolay Ödeme Yöntemleri ve Faturalı Hizmet

9,95 ₺
100
Instagram Türk Bot Takipçi

Türk ve Bot Kullanıcılar

Instagram Takipçi Sayınızı Arttırın

Günün Her Saati 7/24 Canlı Destek

Şifre Keslinlikle İstemiyoruz

Kolay Ödeme Yöntemleri ve Faturalı Hizmet

17,90 ₺
250
Instagram Türk Bot Takipçi

Türk ve Bot Kullanıcılar

Instagram Takipçi Sayınızı Arttırın

Günün Her Saati 7/24 Canlı Destek

Şifre Keslinlikle İstemiyoruz

Kolay Ödeme Yöntemleri ve Faturalı Hizmet

39,90 ₺
10.000
Instagram Türk Bot Takipçi

Türk ve Bot Kullanıcılar

Instagram Takipçi Sayınızı Arttırın

Günün Her Saati 7/24 Canlı Destek

Şifre Keslinlikle İstemiyoruz

Kolay Ödeme Yöntemleri ve Faturalı Hizmet

979,00 ₺

  • Instagram Türk bot takipçi,

Instagram Türk bot takipçi satın almak diğer paketlere nazaran fiyat bakımından daha uygundur. Fakat bunlar sanal takipçiler olarak geçmektedirler ve sadece bu amaç için açılmış hesaplardır. Instagram Türk bot takipçi satın almak, takipçi sayınızı arttırır ve sayfanıza prestij kazandırır.

  • Instagram Türk gerçek takipçi,

Türk gerçek takipçi satın almak ise hesabınız için gayet uygundur. Çünkü gerçek hesaplar tarafından takip edileceğiniz için gerçek takipçilerin etkileşim halinde olduğu hesaplar tarafından da takip edilme, keşfette yer alma ihtimaliniz artacaktır. Böylelikle satın alacağınız takipçi sayısından çok daha fazla takipçi, beğeni almış olacaksınız.

instagram gerçek takipçi satın al

  • Instagram yabancı bot takipçi

Eğer hedeflediğiniz kitle çok geniş bir kitle ise yabancı bot takipçi tam size göre! Instagram yabancı bot takipçi ile takipçi sayınızı arttırırken farklı ülkelerden takipçilerinizin olması sayfanızın prestijini arttıracaktır.

  • Instagram yabancı gerçek takipçi

Son olarak sizlere 4 farklı seçenek sunmaktayız.Satın alacağınız yabancı gerçek takipçi ile Instagram hesabınızı farklı ülkelerde tanınmasını sağlayabilirsiniz. Ve yine farklı ülkelerden gelen takipçiler ile hedef kitlenizi genişleteceğinizden reklam ve tanıtım alma oranınız artacaktır. Fakat yukarıda da bahsedildiği gibi satın alacağınız paketi çok iyi seçmeniz gerekmektedir. Sizin hesabınız ile uyumlu olması gerekmektedir.  Diğer sahte sitelerin yanı sıra satın alacağınız her türlü takipçi hizmetini sizin için en güvenli hale getirdik.

Instagram Takipçi Satın Almak Güvenli midir?

Instagram takipçiyi sitemiz üzerinden satın almak son derece güvenlidir. Güvenli ödeme sistemimiz ile ödemeyi güvenle yaparken 7/24 canlı destek hattımız ile de her türlü sorununuzun çözümünüzü çözebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra sitemiz üzerinden satın alacağınız hiçbir işlem sırasında sizden şifrenizi ya da kişisel bilgilerinizi istemiyoruz. Hesabınıza yönlendirilen takipçilerin azalması durumunda ise sizlere iade garantisi veriyoruz.

instagram aktif takipçi satın al

instagramtakipcisatinal.com olarak sipariş süreciniz boyunca sizden kişisel herhangi bir bilgi veya şifre istememekteyiz. Güvenle siparişnizi verebilirsiniz.

Siparişleriniz ödemenizi yaptıktan hemen sonra hesabınıza tanımlanmaya başlayacaktır. Siparişinizin miktarına bağlı olarak 5 ile 15 dakika arasında siparişiniz tamamlanmaktadır.

Instagram hesabınız için takipçi satın almanın hesabınızın ve sizin popüleriteniz üzerinde önemli bir etkisi olacaktır. Takipçi sayınız arttığında, başkaları tarafından keşfedilmeniz daha kolay olacaktır. 

5 / 5
Toplam: 11 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Instagram Takipçi Satın Al

Yıllardır bu site üzerinden alışveriş yaptık ne ödeme ne de hesaplar konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadık.

Eren

Instagram Çekiliş Nasıl Yapılır?

Instagram Çekiliş Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda sıkça karşınıza çıkan instagram çekiliş olayı nasıl yapılıyor işte tüm detaylar! Kurumsal bir Instagram hesabınız var ve bu hesapta hedef kitleniz ile daha iyi bir etkileşim kurmak, daha fazla takipçi kazanmak ve doğal olarak daha fazla müşteriye sahip olmak için çekiliş yapmak mı istiyorsunuz? Fakat bu çekilişi nasıl yapacağınızı, çekiliş yaparken nelere dikkat […]

Instagram Fotoğraf Boyutu Nasıl Olmalıdır?

Instagram Fotoğraf Boyutu Nasıl Olmalıdır?

Sizde benim fotoğraflarım neden kalitesi düşük diyor musunuz? Instagram fotoğraf boyutu ayarlarını yapıp kalitenizi yükseltin. Instagram 2019’da aylık 1 milyar kullanıcıya ulaştı ve bunların %63’ü her gün Instagram’a giriş yapıyor. 200 milyon Instagram kullanıcısı günde en az bir işletme profilini ziyaret ediyor. Yani bu demek oluyor ki, gönderilerinizin fotoğraf kalitesi ve boyutu, Instagram işletme hesabınız […]

Instagram Hesap Kapatma ve Dondurma Nasıl Yapılır?

Instagram Hesap Kapatma ve Dondurma Nasıl Yapılır?

Instagram hesap kapatma ve dondurma işlemlerini en kısayolları kullanarak yapmanın sırrı bu yazıda! Sosyal medya sektöründe gün geçtikçe artan kullanım miktarı, beraberinde birçok soruyu getiriyor. Özellikle Instagram gibi milyonlarca kullanıcısı olan sosyal medya platformlarında, hesaplarla ilişkin işlemlerin nasıl yapılacağı büyük bir merak konusu. Bu işlemler arasında Instagram’a yönelik en çok merak edilenlerden bazıları da, şüphesiz […]