Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
4 / 5
51Toplam:88 Değerlendirme
Yorum Yap
https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/instagram-bot-satin-al
Instagram Bot Takipçi Satın Al2020-12-28T15:15:48+03:002020-12-28T15:15:48+03:00
https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/instagram-bot-satin-alITS
ITS
https://instagramtakipcisatinal.com/img/itsa-logo-trans.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/instagram-bot-takipci-satin-al.jpg
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/instagram-bot-takipci.jpg
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/instagram-bot-takipci-al.jpg

Instagram Türk Bot Takipçi Satın Alma Hizmeti Nedir?

Instagram Türk bot takipçi satın alma hizmeti, talep eden kullanıcının hesabındaki takipçi sayısını arttırmaya yönelik bir atılımdır. Instagram artık yalnızca görsel ya da fotoğraf paylaşabileceğiniz bir site olmaktan çıkıp, kullanım amaçlarını fazlasıyla değiştirmiştir. Deyim yerindeyse artık Instagram birçok kullanıcı için gelir kapısı haline gelmiştir. Instagram üzerinden ürün, hizmet ya da marka tanıtımı fazla takipçili tanınan fenomen kullanıcılar tarafından yapılmaktadır. Fenomen bir hesap haline gelebilmek de kolay değildir. Bu işe sıfırdan başlamak için takipçi satın alma hizmetlerinden destek almanız ilerlemeniz adına büyük avantajlar sağlayacaktır.

instagram bot takipçi satın al

Instagram Türk Bot Takipçi Satın Alma Hizmetinin Avantajları

Instagram Türk bot takipçi satın hizmetlerinin avantajları saymakla bitmez. Sitemiz üzerinden satın alacağınız hizmetle;

 • Tanınmış bir hesap olma yolunda önemli bir adım atmış olacaksınız. Takviye takipçilerle birlikte etkin bir hesap olduğunuz gerçek takipçiler tarafından fark edilecek.
 • İhtiyacınız kadar takipçiyi kısa bir süre içerisinde elde edebilirsiniz.
 • Takipçileriniz bot olduğu için takibi bırakma durumu söz konusu değildir.
 • Takipçi sayınız artacağı için kolayca keşfet kısmına düşebilirsiniz. Bu sayede daha çok kullanıcının göz önünde olabilir, dikkatini çekebilirsiniz. 
 • Instagram Türk takipçi satın al paketleri ile istediğiniz türde istediğiniz sayıda bütçenize uygun paketlerden yararlanabilirsiniz.

Instatagramtakipcisatinal.com aracılığıyla satın aldığınız Türk bot takipçiler güncel, güvenli ve kaliteli yazılım desteği ile sağlanmaktadır. Ayrıca hizmetlerimiz tamamen şifresiz olarak tasarlanmıştır. Bu sayede herhangi bir güvenlik problemi ile karşılaşmazsınız. Sahip olduğunuz takipçiler aktif kullanıcılar değildirler dolayısıyla da Instagram içerisinde normal kullanıcıların yapabildiği aktiviteleri gerçekleştirememektedirler. Hesabınız üzerinden paylaştığınız postları beğenemezler ya da postlara yorum yapamazlar. Yalnızca takipçi sayınızın artmasına katkı sağlamaktadırlar. Instagramtakipcisatinal.com olarak en kaliteli sosyal medya çözümlerini en uygun fiyatlarları baz alarak sizlere sunmaktayız.

instagram bot takipçi

Instagram Türk Bot Takipçi Nasıl Satın Alınır?

Instagram Türk bot takipçi satın alma adımları sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz birkaç basit adımla kısa süre içerisinde halledebilirsiniz.

 1. Sitemizde Instagram takipçi satın alma kısmına geliniz. Türk gerçek, Türk bot, yabancı gerçek ve yabancı bot olmak üzere dört farklı seçim alanınız vardır.
 2. Türk bot takipçi kısmını seçiniz.
 3. Kullanıcı adınız, satın almak istediğiniz takipçi sayısı ve takipçilerin cinsiyeti gibi bilgileri giriniz.
 4. İnternetten takipçi sayısı satın alma işlemi tek seferde en az 20 en fazla ise 15000 kişi ile sınırlıdır.
 5. Tercihleriniz doğrultusunda ödeyeceğiniz hizmet bedelini ve takipçileriniz hesabınıza ne kadar sürede ulaşacağını görebilirsiniz.
 6. Ödemeyi yaparak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Belirtilen süre dahilinde takipçileriniz hesabınızda görülecektir.

instagram bot takipçi al

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram bot takipçiler düşme ve azalma riski olmayan takipçilerdir. Takipçi satın alıyorum ve hiç eksilmesin istiyorum diyorsanız bot takipçi satın almalısınız. Bot takipçiler, aktif hesaplar gibi instagram üzerinde hareket etme yetileri yoktur. O yüzden zararsız ve risksiz bir takipçi kitlesi istiyorsanız bot takipçi hizmetlerimizi denemelisiniz. Bot takipçileri gerçek takipçiler satın alarak kamufle edebilir, hesabın gerçeklik oranını arttırabiirsiniz.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Instagram Bot Takipçi Satın Al
ITS
Instagram bot takipçi satın alarak sizde profilinizi 10 yıllık kurumsal sitemiz ile fenomen yapın. Bot takipçi satın alma işlemi için en güvenilir site hemen tıkla.
370
370
Instagram Bot Takipçi Satın Al
4.452021-12-30Stokta Var https://instagramtakipcisatinal.com/takipci/instagram-bot-satin-al
4 / 5
51Toplam:88 Değerlendirme
Hanefi Altın

Kusursuz hizmet aldım. Benimle çok ilgilenildi ve herhangi bir şekilde bot takipçi sayılarımda azalma olmadı

Hanefi Altın
Doğan Türk

Takipçilerin bot olduğu hiç anlaşılmıyor. Gayet hızlı idi sağolun

Doğan Türk
Salih Akpınar

Bot takipçilerde yüksek bir miktar sipariş verdik ve 1 kişi bile azalmadı teşekkür ederiz.

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek