Tuba Büyüküstün Yeni İmajıyla Şok Etti

| Ağustos 16, 2015 | Genel
Instagram ünlüler

Geçtiğimiz sezon en beğenilen dizilerden birisi Tuba Büyüküstün’ün de başrollerinde yer aldığı “Kara Para Aşk” dizisi olmuştu. Bu kadar çok sevilen dizi ise beklenmedik bir şekilde final yapma kararı almıştı. Dizi final yapar yapmaz ise Tuba Büyüküstün çocukları ve eşiyle beraber tatile çıkmıştı. Ünlü oyuncu tatil sırasında radikal bir karar almıştı. Aldığı karara göre saçının bir bölümünü kazıtan ünlü isim Instagram üzerinden paylaşımlar yapmış ve yeni imajını tanıtmıştı. Fakat hayranları bu kararı ardından ünlü oyuncuyu eleştiri yağmuruna tutmuştu. Buna rağmen her hangi bir açıklama yapmayan ünlü oyuncu bir süre daha bu imajını koruyacağını belirtmişti.
Yeni saçına hemen her gün yeni bir yorum gelen ünlü isim paylaşımlar yapmaktan da kaçınmıştı. Tam ünlü oyuncunun yeni saçına alışıldı derken Tuba Büyüküstün’ün son yaptığı paylaşım hayranlarını bir kez daha şok etti. Ünlü isim bu kez saçlarını tamamen kestirdi. Neredeyse 3 numaraya kadar kestirdiği saçlarıyla görüntülenen ünlü isim sosyal medyayı salladı. Instagram üzerinden birçok mesaj alan ünlü oyuncu konu hakkında kısa bir açıklama yaptı. Açıklamasında “Bir proje için değil, tamamen kendi isteğimle saçlarıma bir değişiklik yaptım” ifadelerini kullanan ünlü isim böylece bir süre daha kısa saçla görüntüleneceğini duyurmuş oldu. Ünlü ismin yaptığı bu paylaşımdan sonra hayranlarının da büyük bir hayal kırıklığı uğradı.

Bir önceki yazımız olan Sony Fotoğraf Yarışmasında Bir İlk başlıklı makalemizde British Journal of Photography, Instagram etkinlikleri ve Sony Fotoğraf Yarışması hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.