Tuba Ünsal Estetik Operasyonu Instagram Hesabından Duyurdu

| Temmuz 28, 2015 | Genel
Instagram ünlüler

Oyunculuğuyla büyük beğeni toplayan Tuba Ünsal son dönemlerde çocuklarıyla zaman geçirmeye başlamış ve ekranlardan biraz olsun uzak kalmıştı. Ünlü oyuncunun araba bir iki sinema filmi yapmasına rağmen dizilerde çok sık gözükmemesi ise hayranlarını epey üzmeye başlamıştı. Bu süreçte hayranlarıyla sosyal medya aracılığıyla iletişim kurmaya devam eden ünlü oyuncu yaptığı paylaşımlarıyla da büyük beğeni kazanmayı başarmıştı. Ünlü oyuncu özellikle Instagram paylaşımlarıyla büyük beğeni toplarken son paylaşımıyla da hayranlarını epey şaşırttı. Zira ünlü isim paylaşımında mini bir estetik operasyon yaptırdığını belirtti.
Tam estetik operasyon olarak gözükmese de cildi gençleştirmek için yapılan kök hücre operasyonu yaptıran ünlü isim yaptığı paylaşımda “Sonunda cesaret ettim kök hücre için.. Süreç şöyle işliyor, kulak arkasından bir doku alınıyor. 5-6 hafta alınan 10 tüp kanla ayrıştırılıyor ve sonunda bir kaç hafta arayla yüze enjekte ediliyor.. Sonuçlar muhteşem… Bu işlem sayesinde cilt dokunuz yenileniyor… Hadi inşallah” ifadelerini kullanarak haberi takipçilerine duyurdu. Ünlü oyuncunun bu kararı hayranlarından da büyük destek aldı. Bu aşamadan sonra Tuba Ünsal’ın yeni estetik operasyonları yaptırıp yaptırmayacağı da merak konusu oldu. Zira ünlü simin bu konuda net kararını kırdığı yaptığı bu paylaşımla ortaya çıkmış oldu. Bununla beraber ünlü ismin yeni sezonda her hangi bir projede yer alıp almayacağı da merak ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Çağla Şikel Bir Kez Daha Tepkilerin Hedefi Oldu başlıklı makalemizde Çağla Şikel, Çağla Şikel Instagram ve Instagram gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.