Tumblr Etiket Oluşturucu2020-09-01T11:38:46+03:00

Tumblr etiket oluşturucu sitemiz tarafından kullanıcıların hizmetine sunulan bir araçtır. Tumblr 2007’den bu yana büyük bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Sosyal paylaşım ağı ve blog sitesidir. Diğer sosyal paylaşım sitelerinden farkı ise diğer platformlarla uyumlu bir şekilde çalışıyor olmasıdır. Post paylaşma konusunda Tumblr etiket oluşturucu size büyük faydalar sağlayacaktır. Bu araç sayesinde daha etkin bir şekilde platformu kullanabileceksiniz ve blog yazılarınızı daha verimli sonuçlara ulaştırabileceksiniz. 

Tumblr etiket oluşturma sistemimiz bilgisayar, tablet ve akıllı cihazlarınızdan online olarak kullanabileceğiniz bir uygulamadır. İndirmenize ya da güncellemenize gerek kalan bir araç değildir. Cihazınızda alan kaplamayacaktır. İstediğiniz zaman araç üzerinden etiket önerisi alabilirsiniz.

tumblr hashtag oluşturucu

Tumblr Etiket Oluşturucu Nasıl Kullanılır?

Tumblr etiket oluşturucu kullanımı oldukça kolaydır. Herhangi bir indirme işlemi uygulamadan dakikalar içerisinde site üzerinden kullanabilirsiniz. Yapmanız gerekenler:

 1. Araçlar bölümünden diğer araçlar kısmına giriniz.
 2. Tumblr etiket oluştıurucu kısmını seçiniz.
 3. Hashtag kısmına paylaşımınıza uygun olan kelimeyi giriniz. ( Örneğin paylaşımınızda bir köpek resmi olsun. Sizde örnek kelime olarak köpek yazınız.)
 4. Sorgulama butonunu seçiniz.
 5. Karşınıza bir güvenlik penceresi açılacaktır. Ben robot değilim seçeneğine tıklayarak pencereyi kapatınız.
 6. Karşınıza güncel ve popüler Tumblr etiketleri çıkacaktır. Bu listede etiketlerin ne kadar sayıda kullanıldığını görebilirsiniz. (#köpeksahiplenme 24.4 K kullanılmışken, #köpekkuaförü 1 K’dan fazla kez kullanılmıştır.)
 7. Postunuza uygun etiketleri seçiniz arzu ederseniz de tümünü seçebilirsiniz.
 8. Seçtiğiniz etiketleri kopyalayıp postunuzda yapıştırabilirsiniz.

Aracın çalışmaması durumunda sayfası yenileyerek tekrar kullanmayı deneyebilirsiniz.

tumblr etiket

Tumblr Etiket Oluşturucu Güvenilir midir?

Tumblr etiket oluşturucu güvenilir yazılımlardan oluşturulmuş bir Tumblr aracıdır. Hizmetten yararlanırken hesap bilgilerinizi talep etmiyoruz. Şifrelerinizi istemiyoruz ve hizmetlerimizi sizlere tamamen güvenilir bir şekilde sunuyoruz. Bu sebeple sizin hesabınızda tehdit oluşturacak bir unsur söz konusu değildir. 

Tumblr Etiket Oluşturucu Ücretsiz midir?

Tumblr etiket oluşturucu size ücretsiz olarak sunduğumuz bir hizmettir. Bu hizmet için herhangi bir para ödemeyeceksiniz. Aynı zamanda araçlarımızı istediğiniz zaman sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz.

Tumblr Etiket Oluşturucu Avantajları

Yapılan analiz neticesinde sosyal medya sitelerinde etkiket kullanımı paylaşımlara çok daha yüksek etkileşim kazandırılmasını sağlamaktadır. Organize olarak etkiket ekleme ve paylaşımları düzenli olarak yapma sureti ile yönetilen sosyal medya hesapları, rakip hesaplara göre daha iyi sonuçlara kavuşabilmektedir. Tüm bunların ışığında bakıldığında Tumblr etiket oluşturucu avantajları kullanım açısından oldukça fazladır. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Tumblr’ı etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.
 • Postlarınızı daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz.
 • Fenomen olabilirsiniz, daha fazla sayıda takipçiniz olabilir.
 • Yalnızca Tumblr’da değil diğer sosyal medya platformlarında da söz sahibi olabilirsiniz.
 • Paylaşımlarınızı kişiselleştirme imkanınız ortaya çıkar.
 • Ücretsiz olarak kullandığınız bu araçtan birçok fayda sağlayabilirsiniz.
 • Sizlere sunulan örnek etiketler her zaman yüksek etkileşime sahip olan etiketlerdir ve sizlere maksimum artı değeri sunacaktır. 
 • Sınırsız şekilde kullanabilirsiniz. Kullanım anlamında bir kısıt söz konusu değildir.
 • Kısa bir süre içerisinde işinize yaracak yüzlerce güncel ve popüler etikete erişim sağlayabilirsiniz.
 • Postlarınızdan alabileceğiniz etkileşim oranları olumlu anlamda yükselir.

Tumblr etiket oluşturucu kullanımında bir problem yaşamanız halinde sitemiz içerisinde yer alan iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz. Mail atabilirsiniz ya da telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Bunların haricinde diğer hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

tumblr hashtag

Sıkça Sorulan Sorular

Tumblr etiket oluşturucu, sayfanızdan paylaştığınız tüm gönderilere # etiketi ile ekleyebileceğiniz en çok kullanılan sözcükleri listelemektedir.

Aracımız ile tumblr paylaşımlarınızın daha fazla kişiye ulaşması için en çok kullanılan etiketleri listeleyebilirsiniz. Etiket kullanımı ile hastag verilen sözcüklerin aramalarında paylaşımlarınızda listeleneceğinden popüler bir hesaba sahip olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Tumblr etiket oluşturucu aracımızı güvenle kullanabilirsiniz. Herhangi bir şifre veya üyeliğe gerek yoktur.

Tumblr en popüler etiketlerin listelendiği aracımızı ücretsiz kullanabilirsiniz.

Tumblr etiket oluşturucu hizmetimiz için sizlerden şifre istememekteyiz. Tüm hizmetlerimiz şifresizdir. 

Tumblr etiket oluşturucu ile sizlere sunulmakta olan etiketler tamamen güncel ve popüler etiketlerdir. 

5 / 5
Toplam: 198 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Ersin T.
Ersin T.

Güncel etiketleri günlük kontrol ettiğim bir araç başarılı teşekkürler.

Ersin T.
Ozan R.
Ozan R.

Tumblr kanalım için kullandığım ve memnun kaldığım bir araç hergün kullanıyorum sorunsuz ve başarılı

Ozan R.
Pınar R.
Pınar R.

Tumblr hashtaglerini takip etmek zor hele güncel etiktleri bulmak gerçekten çok zor oluyordu. Aracınız hem güncel hemde sorunsuz hergün etiketleri kontrol ediyorum. Başarılı bir araç

Pınar R.
Fazıl E.
Fazıl E.

Tumblr sayfamdaki paylaşımlara eklediğim tüm etiketleri bu aracı kullanarak tespit ediyorum. Başarılı ve kaliteli teşekkürler.