Fiyat: 0,00 ₺ (Ücretsiz Deneme)
Fiyat: 0,00 (Ücretsiz Deneme)
https://instagramtakipcisatinal.com/twitch-bit-kasma
Twitch Bit Kasma - Ücretsiz Cheer - ITS2020-09-01T13:54:30+03:002020-09-01T13:54:30+03:00
https://instagramtakipcisatinal.com/twitch-bit-kasmaITS
ITS
https://instagramtakipcisatinal.com/img/itsa-logo-trans.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/Bedava-Twitch-Bit-Arttirma.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/Twitch-Bit-Kasma.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/Twitch-Cheer-Kasma.png

Twitch uygulaması günümüzde en sık kullanılan uygulamaların başında gelmektedir. Twitch uygulamasında sadece oyun oynanmıyor. Bunun dışında eğlence yayınları da ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Twitch uygulaması sayesinde para kazanma işlemini de yapabilirsiniz. Kanalın popüler olması, kaç adet takipçisi olduğu Twitch hesabı için çok önemlidir. Twitch uygulamasının içinde pek çok yayıncı bulunmaktadır. Yayınları izleyen kişiler de sevdikleri yayıncı destekleme işlemi yaparak onlara bazı bağışlarda bulunmaktadır. Bu bağış da bit olarak adlandırılmaktadır. Bit aslında cheer olarak ifade edilmektedir.

Para verilmeden alınan bu destek sayesinde Twitch uygulamasında pek çok yayıncı popüler olma yolunca emin adımlarla ilerliyor. Eski dönemde bağış yapabilmek için belirli bir miktar para ödemek gerekiyordu. Ancak Twitch uygulamasına yeni gelen güncelleme sayesinde reklam izleyerek bit kazanılabiliyor. Kazanılan bu para ile de kullanıcıların popülaritesi artıyor.

Bedava Twitch Bit Arttırma

Kazanılan 100 bit yaklaşık olarak 1,50 dolara denk gelmektedir. İzlediğiniz her reklamla ortalama 5 bit ila 10 bit arasında sanal para kazanılabilmektedir.  Bu sayede ne kadar reklam izlerseniz o kadar cheer biriktirmeyi başarabiliyorsunuz. Ortalama reklamlar 15 saniye şeklinde sınırlandırılmıştır. Ancak kullanıcıların bu durumu kötüye kullanmaması için izlenilen reklamlar da belirli oranda sınırlandırılmıştır.

Twitch Bit Nedir? Ne İşe Yarar?

Twitch uygulamasında karşımıza çıkan bit ya da Cheer, sanal para olarak ifade edilmektedir. Twitch kanalınıza yarar sağlamak ya da Sevdiğiniz yayıncı olan kişiye destek olmak için bu yolu kullanabilirsiniz. Gerçek para ile satın aldığınız veya bit şeklinde kazandığınız bu bitler, kanal sahibi olan kişiye bağış yapılabilir. Bitler sadece, Twitch uygulamasında geçerlidir. Instagram Takipci Satın Al sayfası üzerinden alacağınız bu hizmet sayesinde “Bit Kasma” işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sevdiğiniz yayıncılara bu şekilde destekle işlemini yapabilirsiniz.

Sayfamız üzerinden alacağınız bu hizmet hem ücretsiz hem de güvenlidir. Yapmanız gereken tek şey sadece desteklemek istediğiniz kişinin kullanıcı adını sayfamıza yazmanız yeterli olacaktır. İşlemlerimizin şifresiz olduğunun da altını çiziyoruz.

250
Twitch Klip İzlenme

7/24 Canlı Müşteri Destek Hizmeti

%100 Güvenilir Ödeme Yöntemleri

Banka Kartı & Kredi Kartı ile Ödeme 

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

9,90 ₺
500
Twitch Klip İzlenme

7/24 Canlı Müşteri Destek Hizmeti

%100 Güvenilir Ödeme Yöntemleri

Banka Kartı & Kredi Kartı ile Ödeme 

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

14,90 ₺
1.000
Twitch Klip İzlenme

7/24 Canlı Müşteri Destek Hizmeti

%100 Güvenilir Ödeme Yöntemleri

Banka Kartı & Kredi Kartı ile Ödeme 

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

19,90 ₺
Daha Fazla
Twitch Klip İzlenme

7/24 Canlı Müşteri Destek Hizmeti

%100 Güvenilir Ödeme Yöntemleri

Banka Kartı & Kredi Kartı ile Ödeme 

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Twitch Cheer Nasıl Kasılır?

Twitch uygulamasından bit kasmak için tercih edeceğiniz pek çok yol bulunmaktadır. Bu yolları şu şekilde ifade edebiliriz:

  • Gerçek Para ile Bit Kasma: Gerçek para ile istediğiniz kadar bit satın alabilirsiniz. Ödemenizi yaparak, bitlerin hesabınıza geçmesini sağlayabilirsiniz.
  • Reklam İzleyerek Bit Kasma: reklam izleyerek hesabınıza bit kasabilirsiniz. İzlediğiniz reklamlar ile bit kazanabilirsiniz. Ancak kazandığınız bu bitlerin çok fazla olmayacağını belirtmemiz gerekiyor. Ortalama 5 ila 10 bit kazanabilirsiniz. Eğer şansınız iyiyse 100 bite kadar kazanma ihtimaliniz mevcut.
  • Twitch Anketleri ile Bit Kasma: Twitch uygulamasında bulunan anketlere katılarak da bit kasabilirsiniz. Anketlerin amacı, uygulamanın daha aktif ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamak.
  • Bu sayede herhangi bir abonelik işlemi olmadan sevdiginiz yayıncıları desteklemiş olacaksınız. 

Twitch Bit Kasma

Twitch Cheer Nasıl Yapılır? (Bit Bağışı)

Twitch uygulamasında bit kasma tamamen zararsızdır. Twitch Cheer işlemi şu şekilde yapılır:

  • Twitch uygulamasına giriş yapın ve kanala ulaşın.
  • Uygulamada bulunan “Bitleri Al” kısmını işaretleyin.
  • Almak istediğiniz bit miktarını belirleyin.
  • Kısa süre içerisinde bitleriniz hesabınıza yüklenecek.

Hesabınızda olan bitleri isterseniz biriktirin isterseniz sevdiğiniz kanallara bağış olarak kullanın.

Twitch Cheer Kasma

Sıkça Sorulan Sorular

Twitch bit kasma aracımız ile sevdiğinizi yayıncıları destekleyebilirsiniz. Sunmuş olduğumuz hizmeti kullanmak için bağış yapılmasını istediğiniz kanalın kullanıcı adını yazmanız yeterli olacaktır.

Evet. Sitemizde sunulan tüm hizmetler ve ürünleri güvenli bir şekilde hesabınıza herhangi bir zarar gelmeden kullanabilirsiniz.

Twitch bit kasma hizmetimiz sizlere tamamen ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Hiçbir şekilde sizlerden ücret talep edilmez.

Twitch bit kasma hizmetmiz de tıpkı diğer sosyal medya hizmetlerimiz gibi şifre veya kişisel bilgiler gerektirmeyen bir sistemdir. Güvenli sosyal medya çözümleri için 7/24 sizlere hizmet üretmekteyiz. 

Twitch bit kasma hizmetimizden yararlanmanız durumunda tüm bitler organik bir şekilde sizlere artı değer katacaktır. Herhangi bir şekilde yapaylık ya da diğer kullanıcılar tarafından fark edilme durumu söz konusu olmaz. 

Twitch bit kasma işlemlerinden sonra, twitch profiliniz olumlu bir etkileşim elde edecek ve sizlerin daha fazla kullanıcı tarafından fark edilmenizi sağlayacaktır. Bu sayede hem canlı izlenmeleriniz hem de klip izlenmeleriniz artacaktır. 

5 / 5
Toplam: 156 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Özhan Cağlar
Özhan Cağlar

Güzel oldu ya iyi ki de denk geldim bu web sitesine. Tam da bit lazımdı

Özhan Cağlar
Burcak Sağlam
Burcak Sağlam

Tavsiye ediyorum hiç düşünmeden denemelisiniz

Burcak Sağlam
Ali Zarakolu
Ali Zarakolu

Bit kasmak nasıl bu kadar kolay olabilir ya süpersiniz gerçekten