https://instagramtakipcisatinal.com/ucretsiz-facebook-araclari
Ücretsiz Facebook Araçları 2020-01-31T10:23:26+03:00 2020-01-31T10:23:26+03:00
https://instagramtakipcisatinal.com/ucretsiz-facebook-araclari ITS
ITS
https://instagramtakipcisatinal.com/img/itsa-logo-trans.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/Ucretsiz-Facebook-Araclari.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/Sifresiz-Facebook-Araclari.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/Bedava-Facebook-Araclari.png

Facebook hemen hemen herkesin kullandığı oldukça yaygın olarak kullanılan popüler bir sosyal medya sitesidir. Facebook üzerinden ücretsiz olarak kullanıma sunduğumuz Facebook araçları ile mümkün mertebe de faydalanabilir ve dilediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Facebook sitesinin bizlere kazandırdığı imaj ile beraber oldukça popüler video, eğlenceli video, nasıl yapılır başlıklı video ve çeşitli video türlerinde paylaşımlar yapılmaktadır.

İnsanlar bu paylaşımları dilediği gibi indirebilsin ve dilediği gibi izleyebilsin diye ücretsiz kullanıma sunduğumuz Facebook araçları sayesinde istediğiniz kategoriden, istediğiniz boyuttaki videoyu sınırsız bir şekilde indirebilir ve paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz Facebook Araçları

Facebook Araçları Nedir?

Facebook araçları, web site kullanıcılarımızın ücretsiz bir şekilde kullanabilmesi için özellikle kodlanmış bir araç çeşitleridir. Şu an web sitemizde her ne kadar sadece Facebook videoları indirme aracı olsa da çok yakın bir süre içerisinde güncellenecektir. Eklenecek olan Facebook araçları ile birlikte çoklu işlemler yapabileceksiniz. Ayrıca Facebook hesabınıza giriş yapmadan ve şifre bilgisi paylaşmadan kullanabileceğiniz diğer araçlarımız ile çok daha güvenli işlemler gerçekleştirebileceksiniz.

Biliyoruz ki diğer uygulamalar ve web siteleri sizden Facebook hesap şifrelerinizi talep ediyorlar. Talep edilen şifreler veya giriş yapma istekleri ile beraber Facebook hesaplarınızda istenmeyen türden paylaşımlar yapılabilmektedir. Bu gibi durumlara karşı çok daha dikkatli olmalısınız. Eğer bir web site sizden Facebook hesabınızın şifresini talep ediyor veyahut Facebook hesabınıza giriş yapmanızı talep ediyor ise lütfen uzak durunuz.

Şifresiz Facebook Araçları

Facebook Araçları Nasıl Kullanılır?

Facebook araçlarını kullanmak oldukça basit bir uygulamadır. Web sitemiz üzerinde tek yapmanız gereken Facebook videolarının linklerini kopyalayıp web sitemiz üzerinde bulunan panele yapıştırmanız gerekmektedir. Bunun dışında yapmanız gereken ekstra bir işlem bulunmamaktadır. Facebook videolarını hesabınıza giriş yapmadan ve tamamen ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

instagramtakipcisatinal.com web sitesinin sunmuş olduğu bu özellik ile beraber artık herhangi bir hesap tehdidi yaşamadan Facebook videolarını özgürce indirebilirsiniz. İndirilecek olan videoların bütün özellikleri olduğu gibi indirilmektedir. Bazı araçların ayrıca ücretli olmalarına rağmen video özelliklerini sildiği gözlemlenmiştir. Bazı araçların videonun kalitesini 1080p özelliğinden düşürüp 480p özelliği ile indirdiği gözlemlenmiştir. Web sitemizde yer alan araç ile birlikte videoların bütün özellikleri olduğu gibi indirilmektedir.

Facebook Araçları Ücretli mi?

Facebook araçları ücretli mi sorunuza hemen yanıt arayalım. Daha önce belirttiğimiz gibi Facebook araçları tamamı ile müşterilerimizin kullanabilmesi için ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur. Bu kullanım kolaylığı ile beraber hesap güvenliğinizi de ayrıca düşünmüş bulunmaktayız. Facebook araçları kullanımı için yakın zamanda gelecek olan güncellemeler ile birlikte bu seçeneklerin artacağını belirtmeliyiz. Ayrıca web sitemiz günden güne büyüyen kaliteli müşteri kitlesi sebebi ile ücretsiz verebileceği hizmetlerini artırma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Facebook araçlarını sonsuza kadar ücretsiz bir şekilde kullanabilir ve çevrenizle paylaşabilirsiniz.

Bedava Facebook Araçları

Sıkça Sorulan Sorular
Sitemiz üzerinde sizlere sunduğumuz sosyal medya ürünlerimiz ve ücretsiz araçlarımız hakkında merak ettiğiniz tüm detayların cevaplarını hemen bulun! Merak ettiğiniz noktalarının cevaplarını 'Sıkça Sorulan Sorular' alanında bulamamanız durumunda ise ücretsiz destek hattımızdan 7/24 yardım talep edebilirsiniz.

Özel yazılım ile kodladığımız ve sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılara sunmuş olduğumuz Facebook araçlarını ücretsiz ve giriş yapmadan kullanabilirsiniz.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Siz değerli müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında "Deneyiminiz hakkında yorum yapın" alanını kullanarak değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Değerlendirmeleriniz sayesinde, sizler için kendimizi geliştirmemize destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
4.3 / 5
Toplam: 3 Değerlendirme
Tarık Işık
Tarık Işık

Facebook araçları süper ötesi fayda sağladı ben çok çok beğendim

Tarık Işık
Oktay Çavdarlı
Oktay Çavdarlı

Facebook hesaplarım için bir kurtarıcı gibisiniz

Oktay Çavdarlı
Ömür Enver
Ömür Enver

Beğenilmeyecek gibi değil, kesinlikle çok çok iyi bir hizmet olmuş.

Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek