Instagram’da doğal yöntemlerle takipçi arttırmak mümkün ancak bu süreç çok uzun ve sıkıntılı. Bu yüzden bu yazımda ücretsiz olarak instagram takipçi arttırma sistemlerinden  bahsedeceğim.

Bu doğal yöntemi beklemek yerine, hızlı bir şekilde takipçi sayısını arttırmak isteyen kullanıcıların sayısı her geçen gün artış sağlıyor. İlk yazıda bahsettiğimiz gibi bu yöntem ile hızlı bir şekilde takipçi ve beğeni sayınızı arttırabilirsiniz. Fakat bunların kalıcı olması konusunda hiç bir garanti verilmiyor. Karşılıklı takip sistemiyle çalışan bu sitelerde instagram hesabınız ile giriş yaptıktan sonra takipçileriniz hesabınıza yüklenmeye başlıyor. Aynı şekilde sizde sistemdeki kullanıcıları rastgele takip etmeye başlıyorsunuz.

Ücretsiz olarakta hizmet veren bu sitelerin yanında belli bir ücret karşılığında satış yapan sitelerde mevcut. Ücretsiz sitelerin dezavantajları bazı zamanlarda sizlerin bilgisi dışında hesabınız üzerinden reklam paylaşımları yapıyor olmasıdır.

Bu yöntemleri yine kabul ederek kullanıcı yada beğeni sayınız arttırmak istiyorsanız aşağıdaki sitelere göz atabilirsiniz.

1- Addmefast

2-Followgram

3-Graminator

4-Robofollower

5- Insta-Train

6-Insta-Like

Eğer bu ücretsiz yöntemlerde isteklerinizi karşılamadıysa ücretli olarak anında gerçek instagram takipçisi alabileceğiniz site olan www.instatakipci.com ‘u öneririm. Rakamları 500 takipçi 7.5 tl gibi düşük fiyatlardan başlıyor. Sipariş geçtiğiniz an işleminiz otomatik olarak başlıyor ve takipçileriniz en geç 3 saatte hesabınıza gönderiliyor.

 

Ücretsiz instagram takipçi arttırma
4.5 (90.38%) 133 votes

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram Takipçi Botlarına Dikkat

One Comment

  • instagramtakipci dedi ki:

    Bunlar dışında yeni açılan instagram takipçi arttırma sitelerinide araştırıp sizlerle paylaşacağız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +