Yolanthe Cabau Instagram Paylaşımlarına Yanıt Verdi

| Ekim 22, 2014 | Genel
Instagram paylaşımları

Yolanthe Cabau geçtiğimiz günlerde hakkında Instagram’da yaptığı paylaşımlardan yola çıkarak başlayan dedikodulara cevap verdi. Ünlü bir dergiye verdiği röportajda Yolanthe Cabau, hakkında çıkan tüm haberlerin asılsız olduğunu belirtti. Kıvanç Tatlıtuğ ile yaptığı Instagram paylaşımlarında oldukça içten konuşan yıldız futbolcunun eşi, Kıvançla çok yakın arkadaş olduklarını onu bir abi gibi gördüğünü ve eşinin de bunun farkında olduğunu dile getirdi.

Sneijder ile uzun süre ayrı kaldıklarını ve eşinin onu aldattığı yönünde haberlere cevap veren ünlü isim Yolanthe Cabau, çekim için Amerika da bulunduğunu ve bunun için uzun süredir ayrı olduklarını dile getirdi. Ama ayrı olmalarına rağmen sık sık görüştüklerini söyleyen Yolanthe Cabau, eşini çok sevdiğini ve aralarında hala ilk gün ki gibi bir aşk olduğunu da dile getirdi. Sneijder’in yaptığı Instagram paylaşımlarından sonra kendisini aldattığına yönelik çıkan haberleri de sert bir dille eleştiren ünlü isim çok mutlu olduklarını ve eşini çok sevdiğini sürekli olarak belirtti.

Bir önceki yazımız olan Bunu Yapanın Kimliği Sonunda Ortaya Çıktı başlıklı makalemizde Instagram hesapları, Instagram kullanımı ve Instagram paylaşımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.