Ödenecek Ücret: 0,00
Ödenecek Ücret: 0,00

Youtube Yabancı Bot Abone Al

Youtube hesaplarına abone kazandırma yöntemleri arasında yer alan Youtube yabancı bot abone alhizmetleri, Youtube hizmetlerinde en popülerler arasındadır. Yabancı kullanıcılardan oluşan ve gerçek hesapgörünümünde olan bu hesaplar yapaydır ve aktif değildir. Aktif olmadıkları için Youtube hesabınıza izlenme, beğeni,olumsuz beğeni ve yorum gibi etkileşim kazandıramazlar. Ancak aktif olmamalarının bir avantajı olarak aboneliklerinigeri çekemezler. Bu sebeple, abone satın alma işlemi sırasında ödediğiniz para boşa gitmemektedir. Youtube yabancıbot abone satın almadan önce avantajlarını ve dezavantajlarını düşünmenizi tavsiye ederiz.

Youtube Yabancı Bot Abone Al Hizmetleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Sitemiz müşteri için Youtube abone satın alma hizmetlerimiz arasında “Yabancı Bot Abone” seçeneği bulunmaktadır. Buhizmetimiz ile ilgili bilmeniz gerekenler aşağıda listelenmiştir.

  • Yabancı bot aboneler, yapay kullanıcı hesapları oldukları için kanalınızda etkileşimde bulunamazlar. Yorum, beğenive izleme yapamazlar.
  • Yapay kullanıcılardan oluştuklarından aboneliklerini geri çekemezler. Böylece abone miktarınızda düşüş yaşanmaz.
  • Youtube kanal linkinizi paylaşmanız yabancı bot abone satın almanız için yeterlidir.
  • Sitemizden en az 10 adet abone siparişi verebilirsiniz.
  • Sitemizden en fazla 1.000.000 adet abone siparişi verebilirsiniz.
  • Talep ettiğiniz abone sayısı arttıkça, ücretlendirme tarifemiz abone başına indirim uygulamaktadır.
  • Sitemizde kredi kartı ve havale / EFT ödeme seçenekleri bulunmaktadır.
  • Ödeme seçeneklerimizin hepsi güvenli ödeme sistemleri içermektedir.

Youtube Yabancı Bot Abone Al Adımları Nelerdir?

İlk olarak, sitemizde bulunan “Youtube Abone Satın Al” sayfasında yer alan “Yabancı Bot Abone” seçeneğine tıklayarakgerekli alanları doldurmanız gerekmektedir. Sonrasında “Hemen Al” butonuna tıklayarak ödeme adımına geçebilirsiniz.Ödemenizi tamamladığınız takdirde siparişleriniz en kısa zamanda hesabınıza yüklenecektir.

Destek Hizmetlerimiz Nelerdir?

Sitemizin sağ alt kısmında bulunan canlı yardım penceresi, 7/24 olmak üzere müşterilerimizin hizmetindedir. AyrıcaWhatsapp aracılığıyla da destek ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi numaralarımızı arayarak operatörlerimizebağlanabilirsiniz. Destek hizmetlerimiz müşterilerimize sınırsız ve ücretsiz olarak sağlanmaktadır.