Instagram Başkasının Hikâyesi Nasıl Kaydedilir?

Instagram Başkasının Hikâyesi Nasıl Kaydedilir?

Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan Instagram, her geçen gün gelişmeye ve güncellenmeye devam etmektedir. Instagram’ın en çok ses getiren yeniliklerinin başında hikâyeler bölümü gelmektedir. Neredeyse her kullanıcı hikâyeler bölümünü kullanmaya özen göstermektedir. Bu kadar sık kullanılan bir alanda da Instagram başkasının hikâyesi nasıl kaydedilir gibi bir soru ortaya çıkmaktadır. Kullanıcılar izledikleri bazı hikâyeleri beğenmekte ve telefonlarına kaydetmektedirler. Bu işlemin nasıl yapıldığını bilmeyen kullanıcılar bu yazımızı okuduktan sonra kolaylıkla hikâye kaydetme işlemi yapabilecekler.

Instagram Başkasının Hikâyesiinstagram hikaye indir

Instagram kullanıcılarını etkileşim halinde tutan, milyonlarca kişinin severek kullandığı bir uygulamadır. Bu uygulamada her takipleşir ve bir nevi uygulama arkadaşlığı kurarlar. Instagram başkasının hikâyesi kavramı da aslında takip ettiğiniz kullanıcıların hikâyelerini kastetmektedir. Bir hesap gizliyse ve sizde takip etmiyorsanız hikâyelerini göremezsiniz. Hikâye kaydetme işleminde ilk olarak bilmeniz gereken Instagram uygulamasının böyle bir şeye izin vermediğidir. Yani farklı uygulamalar kullanmadan bu işlemi gerçekleştirmek olanaksızdır. Biz size güvenilir iki uygulamadan bahsederek Instagram başkasının hikâyesini kaydetme yöntemini anlatacağız. Bu uygulamalar hem android hem de İOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabilmektedir.

Instagram başkasının hikâyesi nasıl indirilir?

Instagram’da hikâye kaydetmek için Story Saver ve Repost Stories uygulamalarını kullanabilirsiniz. Bu uygulamaları Google Play Store ya da AppStore’dan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

  1. Story Saver

Kullanımı oldukça basit olan bu uygulamayı indirdikten sonra kullanıcı adı ve şifrenizle uygulamaya giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra istediğiniz hikâyeleri indirmeye başlayabilirsiniz. İstediğiniz hikâye saniyeler içerisinde ücretsiz olarak indirilecektir. Ayrıca bu uygulamada herhangi bir limitle de karşılaşmayacaksınız.

  1. Repost Stories

Bu uygulamada Story Saver gibi oldukça basit bir ara yüze sahiptir. Uygulamayı indirdikten sonra kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra hikâye indirme işlemine başlayabilirsiniz. Bu uygulamada da herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: TikTok Mavi Tik (Onaylanmış Hesap) Nasıl Alınır?

 UYARI!!!

Yukarıda bahsedilen uygulamalar Instagram kullanıcı adı ve şifresi istediğinden dikkatli kullanılmalıdır. Instagram bilgilerini paylaşmak istemeyen kullanıcıların bu uygulamalara giriş yapmasını tavsiye etmiyoruz. Ayrıca günümüzde güvenilir olduğu kabul edilen bu uygulamaların ileride sorun çıkarmayacağı da garanti edilmemektedir. Bu nedenle bu uygulamaları iyice düşündükten sonra ve dikkatli bir şekilde kullanmalısınız. Uygulamaların kullanımı tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Instagram başkasının hikâyesi nasıl kaydedilir konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir