Instagram Beğenilerini Toplu Silme

Instagram Beğenilerini Toplu Silme

Instagram hesabını sıfırlamak isteyen kullanıcılar daha önce yapmış oldukları beğenileri silmek de isterler. Instagram beğenilerini toplu silme yöntemi sayesinde bunu çok hızlı bir şekilde yapabilecekleri gibi tek tek de yapabilirler. Böylece hesaplarından yapılan beğeni sayısı sıfır olacaktır.

Instagram Beğeni Silme Hakkındainstagram beğeni silme

Kullanıcılar farklı nedenlerden dolayı yapmış oldukları beğenilerin bir kısmı ya da tamamını silmek isteyebilirler. Beğenileri silmek isteyen kişiler bunu tek tek yapabilir ki bunun için paylaşımlardaki kalp simgesine dokunmaları yeterlidir. Böylece yapılan beğeniler geri alınmış olacaktır.

Fakat kullanıcılar 2-3 yıllık beğenileri silmek isterlerse bunların sayısı bazen binleri bazen ise on binleri bulabilir. Dolayısıyla da kullanıcıların bunları tek tek silmesi çok uzun zaman alır. Böyle durumlarda kullanıcılar farklı yöntemleri araştırır ve beğenilerini toplu olarak silmenin yollarını ararlar.

Instagram Beğenilerini Toplu Silme Nasıl Yapılır?

Instagram toplu beğeni silmek için kullanıcıların yardımcı uygulamalardan ya da sitelerden yararlanması gerekir. Bu alanda hizmet veren çok sayıda site ve uygulama vardır. Bunlara giriş yapılırken Instagram hesap bilgilerinin paylaşılması gerekiyor. Bu işlemin hemen ardından ise kullanıcıların hesaplarındaki beğeniler toplu olarak silinmeye başlıyor. Bu işlem beğeni sayısına bağlı olarak bazen kısa sürede tamamlanırken bazen ise biraz daha fazla sürebiliyor.

Instagram Toplu Takipçi Silme Nasıl Yapılır?

Instagram Beğenilerini Toplu Silme Güvenli Mi?

Bu işlemin yapılabilmesi için hesap bilgilerinin verilmesi gerekiyor. Bu durum önemli bir risk oluşturuyor ve kullanıcıların hesaplarını kaybetme tehlikesi oluşturuyor. Bu hizmeti veren tüm sitelerin çalışma sistemi aynıdır ve buna bağlı olarak da hepsinin aynı riski taşıdığı söylenebilir. Fakat tamamının kötü niyetli ya da hesap bilgilerini çalma amacıyla yaptığını söylemek imkansızdır. Bundan dolayı kararı kullanıcıların vermesi gerekiyor. Fakat bilişim uzmanları bu işlem için kullanıcıları uyarıyor ve uzak durmalarını öneriyor.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: TikTok Mavi Tik (Onaylanmış Hesap) Nasıl Alınır?

Instagram beğenilerini toplu silme konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram beğenilerini toplu silme konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dünyanın en büyük sosyal mecralarından olan Instagram, kullanıcıların diğer paylaşımları beğenmesine olanak veriyor. Instagram beğeni silme işlemi ise daha önce yapılan beğenilerin geri alınmasına fırsat sunuyor. Böylece kullanıcılar hatalı ya da daha sonra beğenmekten vazgeçtiği paylaşımlara yapmış oldukları beğenileri geri alabiliyor.

Instagram’da Beğeni Nasıl Yapılır?insta beğeni

Instagram’da beğeni yapmak oldukça kolaydır. Bunun için uygulama içinde gezinirken beğeni yapılacak paylaşıma gelinir ve altında yer alan kalp simgesine basılır. Bu simgeye basıldığında beğeni yapılmış olur. Ayrıca yapılan toplam beğenilerin sayısı da burada rakam olarak ifade edilir. Bu sayıya basıldığı zaman paylaşımı beğenen kişilerin listesi görülecek ve kullanıcılar kimlerin beğeni yaptıklarını da buradan öğrenebileceklerdir.

Instagram Beğeni Silme Nasıl Yapılır?

Instagram’da beğeni yapan kullanıcılar bazen yaptıkları beğenileri silmek isterler. Bazen hatalı yapılan beğeni bazen ise farklı sebepler buna neden olabilir. Instagram beğeni silme işlemi yapabilmek de beğeni yapmak kadar kolaydır. Bunun için silinmek istenen paylaşımın üzerine gelinir ve beğeni yapıyor gibi kalp simgesine basılır. Böylece beğeni geri alınmış olacaktır.

Bu şekildeki beğeni silme işlemi genellikle düşük sayıdaki beğenilerin silinmesi için kullanılır. Yüksek sayıdaki beğeni silme işlemlerinde bu yöntem çok fazla zaman alır ve kullanıcıları bir anlamda yorar.

Instagram Türk Gerçek Beğeni Satın Al

Toplu Beğeni Silme

Kullanıcılar bazen profillerini sıfırlamak ya da farklı bir amaç için daha önce yaptıkları bütün beğenileri silmek isteyebilirler. Bu işlem tek tek yapıldığında çok uzun sürdüğü için kullanıcılar genellikle daha kısa yapılabilmesinin bir yolu olup olmadığını merak ederler. Instagram özellikleri arasında şimdilik toplu beğeni silme yoktur. Fakat bu işlem, siteler ve farklı uygulamalarla yapılabilir. Bu site ve uygulamaların ise bazıları güvenlik riski oluşturduğundan uzmanlar tarafından kullanılmaması önerilmektedir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Toplu Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

Instagram beğeni silme işlemi nasıl yapılır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk gerçek takipçi satın alma ve Instagram bot beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram beğeni silme işlemi nasıl yapılır konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 2 Ortalama: 3]
21 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. avatar
   Instagram Takipçi Satın Al

   büyük kötü niyetli takipçi uygulamalarına üye olmuşsunuzdur Instagram şifrenizi değiştirerek bu sorundan kurtulabilirsiniz ayrıca takipçiye ihtiyacınız olduğunda sitemizden şifrenizi hiçkimseyle paylaşmadan tamamen güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

   1. Merhaba aynı durum benim de başıma geldi.Takip ettiğim ve takipçilerim arasında yüz yüze görüsmedigim yok ama abuk subuk begeniler olmuş.sifreyi değiştirmek yeterli mi?

  2. Benimde başıma aynısı geldi dünden beri kaç bin kişiyinin gönderisini begenmiş 2017 gönderiyide bile begeni yapılmış siz bi çare bulabildinizmi ?

  3. 1.Mail adresinizde de aynı şifreyi kullanıyorsanız, onun da şifresini değiştirmelisiniz.
   2.Eğer telefonunuzla instagram hilesi, beğeni arttırma gibi uygulamaları indirdiyseniz telefonunuzdan siliniz.
   3.Instagram hesabınız telefon onaylı değil ise telefon onayı yapınız.
   4.Sonrasında 2 faktörlü doğrulamayı aktif ediniz. Bunun için öncelikle profilimize giriyoruz, sonrasında sağ üst bölümde bulunan "…" kısmına tıklayarak "Seçenekler" bölümüne giriyoruz. "İki Faktörlü Kimlik Doğrulaması"' seçeneğine tıklayarak aktif hale getiriyoruz. Bu durumda başka bir cihazdan hesabımıza giriş yapmak için aynı bankaların internet şubesindeki cepşifreler gibi sms onayı gelecektir.

  4. Benim basima da geldi kardesim muhtemelen stalk yaptigin içindir hesabının sifre,kullanıcı adi falan her şeyi degistir zor bir şey yap ama unutma bir yere not al o zaman çalmaları çok zor hesabini stalktan dolayi alıyorlar.

   1. Benimde başıma geldi deliricem saçma sapan şeyler beğeniyor yüzlerce hergün ben stalk falan da yapan biri değilim ve telefon onayı istediğimde de gelmiyor yardımcı olun lütfen

 1. Merhaba aynı durum benim de başıma geldi.Takip ettiğim ve takipçilerim arasında yüz yüze görüsmedigim yok ama abuk subuk begeniler olmuş.sifreyi değiştirmek yeterli mi?

 2. Keşkek yazınızı daha önce okusaydım. Bir hesap değişikliği yaptım ve beğenileri günlerce tek tek sildim. Toplu beğeni silme işlemi varmış boşuna uğraşmışız. Teşekkürler geç bilgi alsak da bizim hatamız. Artık hergün takipteyim.

  1. Merhaba benimde instagram da abuk sabuk beğeniler yapılmış benim dışımda ve hergün onlarca takip isteği geliyor sizden ricam bana söylemisiniz bu beğenileri nasıl toplu silicem?

 3. Beğenileri toplu silme işlemi olması gerçekten güzel olmuş. Bu ne yap her yazının altındaki beğeniyi takip et tek tek sil. Büyük uğraşı istiyordu. Böyle süper olmuş

 4. Bu işlem, siteler ve farklı uygulamalarla yapılabilir.
  Yazmışın da bir site ismi ya da link vereydin de insanları somut bilgilendireydin ya.

 5. Merhaba bu sorunu çok uzun zamandır yaşıyorum Instagram’da birçok kez geri bildirim yapmama rağmen kalıcı bir çözüm bulamadım instagramda herhangi bir düzeltme yapmadı sorun Instagram hesabım kendi kendine gönderileri beğeniyor hemde saniyede 10 dan fazla delirmek üzereyim düzeltmek için bir sürü şey denedim olmadı şifremi kaç kere değiştirdim tek tek yapılan beğenileri geri aldım olmadı yine ve defalarca tekrarlandı lütfen yardımcı olur musunuz bir çözümü varsa teşekkürler