Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır?

Instagram günümüzde en fazla kullanılan uygulamalardan biridir. Kullanıcılar Instagram sayesinde birçok takipçiye ulaşmakta ve popüler oldukları bir ortama kavuşmaktadır. Bildiğiniz üzere Instagram’da onaylanmış hesaplar daha çok dikkat çekmekte ve birçok yönden güvenilir bulunmaktadırlar. Bu yazımızda Instagram mavi tik nasıl alınır konusun işleyerek, güvenilir bir hesaba sahip olmanın yollarından bahsedeceğiz.

Instagram Mavi Tik

Instagram’da birçok ünlünün ya da siyasinin hesabının yanında mavi tik işareti görürsünüz. Instagram mavi tik işareti hesabın doğrulanmış olduğunu ve kullanan kişinin gerçekliğini bildirmektedir. Bu özellik her ne kadar tanınmış kişilere özel görünse de zaman zaman normal kişilerinde mavi tik alabildikleri görülmüştür. Mavi tik almak için dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunmakta olup, her şey yapılsa bile hesabın doğrulatılabileceği garanti edilememektedir. Bu işlemi Instagram yetkilileri yaptığından tüm inisiyatif onların elindedir.

Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır?

Instagram yaptığı duyuru ile yalnızca tanınmış kişilerin hesabını doğrulatabildiğini belirtmektedir. Fakat her kullanıcının şansını denemesinde bir zarar yoktur. Bu nedenle ne yapmanız gerektiğini anlatacağız. Hesabınızı onaylatmak istiyorsanız, Instagram yetkilileri ile irtibata geçmelisiniz. Instagram yardım kısmından irtibata geçebileceğiniz gibi, direkt olarak mail de gönderebilirsiniz.

Instagram Mavi Tik Alma Yöntemi

Instagram’da mavi tik almak hesabınızı doğrulattığınız anlamına gelir. Yani bu durum bir nevi sahte hesapları da engellemektedir. Bu nedenle Instagram yetkililerine sahte hesaplardan kurtulmak istediğinizi bildiren şikâyetler iletirseniz, hesabınız mavi tik alabilir. Adınıza açılmış sahte hesaplar varsa bunları da belirterek başvuru yapmanız işinizi kolaylaştırır. Bu şikâyetleri sık sık yapmaktan çekinmeyin. Şikâyetler ne kadar çoğalırsa mavi tik alma şansınızda o kadar artar.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram Explore Tab Özelliği Nasıl Kullanılır?

Instagram mavi tik almanın en kolay yolu elbette ünlü olmaktır. Tanınmış bir kişiyseniz, sizinle ilgili bilgileri ve hakkınızda yazılmış internet haberlerini göndererek kolayca mavi tik alabilirsiniz.

Instagram mavi tik nasıl alınır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır?
1 (20%) 1 vote

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +