Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır?

Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır?

Instagram günümüzde en fazla kullanılan uygulamalardan biridir. Kullanıcılar Instagram sayesinde birçok takipçiye ulaşmakta ve popüler oldukları bir ortama kavuşmaktadır. Bildiğiniz üzere Instagram’da onaylanmış hesaplar daha çok dikkat çekmekte ve birçok yönden güvenilir bulunmaktadırlar. Bu yazımızda Instagram mavi tik nasıl alınır konusun işleyerek, güvenilir bir hesaba sahip olmanın yollarından bahsedeceğiz.

Instagram OnaylanmışHesapinstagram mavi tik

Instagram’da birçok ünlünün ya da siyasinin hesabının yanında mavi tik işareti görürsünüz. Instagram mavi onay işareti hesabın doğrulanmış olduğunu ve kullanan kişinin gerçekliğini bildirmektedir. Bu özellik her ne kadar tanınmış kişilere özel görünse de zaman zaman normal kişilerinde mavi tik alabildikleri görülmüştür. Mavi tik almak için dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunmakta olup, her şey yapılsa bile hesabın doğrulatılabileceği garanti edilememektedir. Bu işlemi Instagram yetkilileri yaptığından tüm inisiyatif onların elindedir.

Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır?

Instagram yaptığı duyuru ile yalnızca tanınmış kişilerin hesabını doğrulatabildiğini belirtmektedir. Fakat her kullanıcının şansını denemesinde bir zarar yoktur. Bu nedenle ne yapmanız gerektiğini anlatacağız. Hesabınızı onaylatmak istiyorsanız, Instagram yetkilileri ile irtibata geçmelisiniz. Instagram yardım kısmından irtibata geçebileceğiniz gibi, direkt olarak mail de gönderebilirsiniz.

Instagram Mavi Tik Alma Yöntemi

Instagram’da mavi tik almak hesabınızı doğrulattığınız anlamına gelir. Yani bu durum bir nevi sahte hesapları da engellemektedir. Bu nedenle Instagram yetkililerine sahte hesaplardan kurtulmak istediğinizi bildiren şikâyetler iletirseniz, hesabınız mavi tik alabilir. Adınıza açılmış sahte hesaplar varsa bunları da belirterek başvuru yapmanız işinizi kolaylaştırır. Bu şikâyetleri sık sık yapmaktan çekinmeyin. Şikâyetler ne kadar çoğalırsa mavi tik alma şansınızda o kadar artar.

Instagram mavi tiki almanın en kolay yolu elbette ünlü olmaktır. Tanınmış bir kişiyseniz, sizinle ilgili bilgileri ve hakkınızda yazılmış internet haberlerini göndererek kolayca mavi tik alabilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: TikTok Mavi Tik (Onaylanmış Hesap) Nasıl Alınır?

Instagram mavi tiki nasıl alınır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram sahte kullanıcı sorunu yüzünden epey bir kullanıcı kaybetmeye başladı. Buna önlem olarak Instagram mavi tik uygulaması aktif edilerek gerçek kullanıcıları doğruladı. Özellikle yılın başında yapılan açıklamada sahte kullanıcıların bir hayli çoğaldığı ve bununla beraber temizlik çalışmasının başlatılacağı belirtilmişti. Aradan geçen aylar sonrasında sahte hesap temizliği yapan Instagram, kısa sürede milyonlarca hesabı kapatmıştı. Bunun üzerinde yeni bir çalışmada yapan Instagram yetkilileri artık mavi tik uygulamasını devreye sokmuştu. Devreye giren yeni uygulama ülkemizde de ilk olarak Arda Turan ve Meryem Uzerli’ye verilmişti.

Yakın zamanda yaygınlaşmaya başlayan yeni uygulama artık Instagram’ın en güvenli çalışması haline geldi. Gerçek kullanıcıları belirlemek için yapılan yeni uygulama kısa sürede sonuç vermeye başlayınca Instagram mavi tik uygulamasını da geliştirilmeye başladı. Bu konuda yeni yatırımlar yapan Instagram yakın zamanda mavi tik uygulamasını zorunlu hale getirmeye hazırlanıyor. Yani artık mavi tik onayı almamış olan kullanıcıların hesaplarının doğrulanması istenecek. Belirtilen bilgiler eşiğinde doğrulanamayan hesaplar ise yapılan sahte kullanıcı temizliklerinde kapatılacak. İlk anda belli tepkiler alan mavi tik uygulamasının bu geliştirmeyle beraber yeni formatında sahte kullanıcı hesaplarını yarı yarıya indirecek gibi. En azından ünlü ya da fenomen olan kişilerin hesaplarının bu şekilde güvenceye alınması düşünülüyor. Kısacası yakın zamanda mavi tik ile işaretlenmiş hesapların sayısının artacağı kesin.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/youtube/abone-satin-al

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir