İnstagram Ünlü Hesapları ve Takipçi Sayıları

İnstagram Ünlü Hesapları ve Takipçi Sayıları

Günümüz dünyasında internetin oldukça büyük bir yeri var. Bunu artık 70 yaşındaki ninelerimiz, dedelerimiz bile bilmektedir. Özellikle sosyal medya birçok insanın vakit geçirdiği, eğlendiği ve paylaşımlarda bulunduğu bir platformdur. Burada sizlere sosyal medya sitelerinden veya nasıl kullanmanız gerektiğinden bahsetmeyeceğim. Sizlere, en iyisinden bahsedeceğim: Instagram. Instagram takipçi satın al günümüzde en çok kullanılmakta olan sosyal medya platformlarından biridir. Facebook bile bu kadar kullanılmamaktadır. Ünlülerin instagram hesapları sayesinde Instagram kullanısı sayısı sürekli olarak artmaktadır.

Instagram’ı diğer sosyal medya platformlarından ayıran en büyük özelliği basit ve kullanışlı olması. Bende Facebook’tan Instagram’a geçiş yaptığımda ‘’işte bu’’ dedim, ‘’sosyal medya budur’’. Diğerlerinden farklı olarak Instagram insanların daha sık paylaşımda bulunduğu, olayların hızlı aktığı bir platform. İstediğiniz kişi veya kurumları, ünlüleri, markaları, dizileri, filmleri aklınıza gelebilecek her şeyi takip edebilir, dünyadan haberdar olabilirsiniz. Ve belki de en kullanışlı özelliği şudur: ünlülerin Instagram hesapları. Dilediğiniz ünlüyü anında takip etmek, haberdar olmak harika bir şey değil mi? Sadece yaptığı işi değil, bütün hayatını, neler yaptığını görmek gerçekten inanılmaz bir şey.

Ünlülerin Instagram Hesapları Neler?

Ünlülerin Instagram adresleri, hemen hemen her yerde karşınıza çıkmaktadır. Hatta bir çoğumuz onlar kadar ünlü olup kendi hesaplarının da tanınmasını isterler. Belki bir gün sizde fenomen olursunuz kim bilir? Bir örnek vermek istiyorum; ben metal şarkılarını dinlemeyi seven birisiyim, özellikle Metallica benim favori grubum. Eskiden sadece Facebook üzerinden takip ediyordum ve birkaç fotoğraf dışında bir şey göremiyordum. Instagram’ı kullanmaya başladıktan sonra grubun bütün fotoğraflarını, videolarını, hikayelerini, konser zamanlarını vs. her şeyi görmeye başladım. Instagram sadece bir fotoğraf platformu gibi görünse de aslında birçok şeyi içinde barındırıyor.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: TikTok Mavi Tik (Onaylanmış Hesap) Nasıl Alınır?

Günümüzde film ve diziler (özellikle diziler) insanlar tarafından sıkça takip ediliyor. Filmleri ve dizileri arkamıza yayılarak izlemek oldukça zevkli öyle değil mi? Tabii, birçok insan bundan hoşlanır. Peki, size favori dizi veya filmlerinizin arkasında, setinde neler yaşanıyor öğrenmek ister misiniz diye sorsam? Birçoğunuz yine isteriz diyeceksiniz. İşte burada devreye ünlülerin Instagram hesapları giriyor. Eğer herhangi bir ünlüyü takip ediyorsanız ve bu bir dizi, film oyuncusu ise, siz diğer insanlardan bir adım önde olacaksınız demektir. Çünkü, sadece o film veya diziyi izlemekle kalmayacak projenin set arkasını, diğer oyuncuları, o ünlünün neler yaptığını ve daha birçok şeyi görme imkanı bulacaksınız.

Peki, bu durumun bize ne gibi bir faydası var?

Bu durumun size kattığı en büyük avantaj şüphesiz bilgi birikimi olacaktır. Örneğin, bir klip çekilirken arkada neler yaşanıyor, ne gibi bir ortam var bunları biliyor olacaksınız. En önemli nokta ise, takip ettiğiniz ünlün sadece kamera karşısındaki tiplemelerini değil, doğal hallerini de görmüş olacaksınız. O halde bu oldukça iyi bir durum değil mi?İşte ünlülerin Instagram hesapları bu yazıda.

Ünlülerin Instagram hesapları sadece bizlere film veya diziler için artı sağlamıyor. Hayatın her alanında lazım olabilecek şeyleri de bizlere sunuyor. Ünlü deyince aklımıza hemen bir dizi, film oyuncusu veya şarkıcı gelmesin. Ünlü bir düşünür, yazar, şair hatta sporcu bile bir ünlü sayılır. Örneğin, eğer Serdar Kılıç’ı Instagram’dan takip ediyorsanız birkaç fotoğraftan çok daha fazlasını bulacaksınız demektir. Örneğin; yaptığı yapıları, gezdiği yerleri, bildiği bazı ipuçlarını. Bu, bilgi anlamında sizlere çok şey katacak demektir. Bu sadece bir örnekti, sizler istediğiniz ünlüyü Instagram üzerinden takip edebilirsiniz. Ve bu kim olursa olsun, siz birkaç fotoğraftan daha fazlasını bulacaksınız. Sizler için ünlülerin Instagram adresleri sıralamaya çalıştım. Bunlardan da beğendiklerinizi takip edebilirsiniz. İşte onlardan bazıları;

Kenan Doğulu Instagram

Kullanıcı adı: kenandogulu Takipçi: 659K

kenan doğulu instagram

Kim Kardashian Instagram

Kullanıcı adı: kimkardashian Takipçi: 188 Milyon

kim kardashian instagram

Justin Bieber Instagram

Kullanıcı Adı: justinbieber Takipçi: 147 Milyon

justin bieber instagram

Ayşe Özyılmazel Instagram

Kullanıcı adı: ayseozyilmazel Takipçi: 266K

ayşe özyılmazel instagram

Rihanna Instagram

Kullanıcı adı: badgalriri Takipçi: 87 Milyon

rihanna instagram

Demet Evgar Instagram

Kullanıcı adı: temedragve Takipçi: 1.2 Milyon

Can Bonomo Instagram

Kullanıcı adı: canbonomo Takipçi: 443K

Sarp Apak Instagram

Kullanıcı adı: sarpapak Takipçi: 355K

Özge Borak Instagram

Kullanıcı adı: borakozge Takipçi: 395K

Demet Akalın Instagram

Kullanıcı adı: demetakalin Takipçi: 9.7 Milyon

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

Tarkan Instagram

Kullanıcı adı: tarkan Takipçi: 4.6 Milyon

Hülya Avşar Instagram

Kullanıcı adı: hulyavsr Takipçi: 2.4 Milyon

Acun Ilıcalı Instagram

Kullanıcı adı: acunilicali Takipçi: 13.5 Milyon

Seda Sayan Instagram

Kullanıcı adı: sedasayan Takipçi: 2.8 Milyon

Buğra Gülsoy Instagram

Kullanıcı adı: bugragulsoy Takipçi: 2.8 Milyon

Özge Gürel Instagram

Kullanıcı adı: ozgecangurelofficial Takipçi: 4.6 Milyon

Çağatay Ulusoy Instagram

Kullanıcı adı: cagatayulusoy Takipçi: 5 Milyon

Hazar Ergüçlü Instagram

Kullanıcı adı: hazarerguclu Takipçi: 2.6 Milyon

Kıvanç Tatlıtuğ Instagram

Kullanıcı adı: kivanctatlitug Takipçi: 3.3 Milyon

Hande Erçel Instagram

Kullanıcı adı: handemiyy Takipçi: 15.8 Milyon

Kemal Doğulu Instagram

Kullanıcı adı: kemaldogulu Takipçi: 1.5 Milyon

Serkan Çayoğlu Instagram

Kullanıcı adı: serkancayoglu Takipçi: 3.9 Milyon

Murat Dalkılıç Instagram

Kullanıcı adı: muratdalkilic Takipçi: 2.1 Milyon

Buse Terim Instagram

Kullanıcı adı: buseterim Takipçi: 1.9 Milyon

Beren Saat Instagram

Kullanıcı adı: berenn_saat Takipçi: 4.9 Milyon

Barış Arduç Instagram

Kullanıcı adı: arducbrs Takipçi: 6.3 Milyon

Elçin Sangu Instagram

Kullanıcı adı: elcinsangu Takipçi: 7.4 Milyon

Ece Erken Instagram

Kullanıcı adı: eceerken Takipçi: 2.6 Milyon

Merve Boluğur Instagram

Kullanıcı adı: merbolugur Takipçi: 3.8 Milyon

Burak Özçivit Instagram

Kullanıcı adı: burakozcivit Takipçi: 15.7 Milyon

Meryem Uzerli Instagram

Kullanıcı adı: meryemuzerlimeryem Takipçi: 6.3 Milyon

Özge Özpirinççi Instagram

Kullanıcı adı: ozpirincci Takipçi: 3.3 Milyon

Fahriye Evcen Instagram

Kullanıcı adı: evcenf Takipçi: 11 Milyon

Esra Erol Instagram

Kullanıcı adı: esraerol Takipçi: 3.9 Milyon

Mustafa Ceceli Instagram

Kullanıcı adı: mustafaceceli Takipçi: 4.9 Milyon

Ivana Sert Instagram

Kullanıcı adı: ivansert Takipçi: 2.2 Milyon

Ebru Gündeş Instagram

Kullanıcı adı: ebrugundes Takipçi: 6.5 Milyon

Hadise Instagram

Kullanıcı adı: hadise Takipçi: 12.3 Milyon

Ezgi Mola Instagram

Kullanıcı adı: ezomola Takipçi: 5.2 Milyon

İrem Derici Instagram

Kullanıcı adı: iremderici Takipçi: 6.8 Milyon

Sinem Kobal Instagram

Kullanıcı adı: sinemkobal Takipçi: 5.7 Milyon

Arda Turan Instagram

Kullanıcı adı: ardaturan Takipçi: 6.7 Milyon

Gülben Ergen Instagram

Kullanıcı adı: gulben123 Takipçi: 4.8 Milyon

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Linkedin Hesap Silme Ve Dondurma

Burcu Esmersoy Instagram

Kullanıcı adı: burcues Takipçi: 4. Milyon

Serenay Sarıkaya Instagram

Kullanıcı adı: seranayss Takipçi: 9.4 Milyon

Murat Boz Instagram

Kullanıcı adı: muratboz Takipçi: 10.9 Milyon

Selena Gomez Instagram

Kullanıcı adı: selenagomez Takipçi: 193 Milyon

Bunlar ve bunlar gibi daha birçok ünlüyü Instagram’dan bulabilir ve takip etmeye başlayabilirsiniz. Size önerebileceğim belli başlı Instagram hesapları da mevcut. Örneğin, bilim ile aranız iyi ise NASA, howstuffworks, Natgeo, discovery channel gibi hesapları takip edebilirsiniz. Bunlar sayesinde nitelikli bilgiye anında ulaşabilir, üstelik bütün programları takip edebilirsiniz. Örneğin, geçen gün NASA’nın Instagram hesabı üzerinden uzaya gönderilen bir roket bilgisine ulaştım, daha sonra 2 gezegenin birbirine çok yakın geçeceğini ve dünyadan izlenebileceği bilgisini de öğrendim. Bunlar sadece verebileceğim örneklerden birkaçı.

Gelin sizlerle Instagram’ın tarihine kısa bir bakış atalım ve nasıl bu kadar popüler olduğunu görelim.
Instagram ilk olarak 6 Ekim 2010 tarihinde tanıtıldı. Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulan platform ilk başlarda çok kullanıcısı bulunmayan ve fotoğraf ağırlıklı bir yer idi. Daha sonraları fotoğraflar ile ilgili ilgi çekici birkaç geliştirme yapan şirket sahipleri adlarını biraz olsun duyurmaya başladı. Çok değil sadece 1.5-2 sene sonra Nisan 2012’de Facebook tarafından satın alınan platform birçok insana ulaşmış oldu. Facebook satın almadan önceki ortalama Instagram kullanıcı sayısı 30 milyon iken, şimdi bu sayı 500 milyonun üzerindedir.

Facebook Geride Kaldı

Yazının başında Instagram’ın Facebook’u geride bıraktığına değinmiştim. Bu tamamen doğru bir durum. Bana inanmıyor iseniz birkaç arkadaşınıza sormayı deneyin. Onlara Facebook’u mu yoksa Instagram’ı mı daha sık kullandığını sorun. Çoğu kişinin Instagram dediğini göreceksiniz. Çünkü Instagram günümüzde insanların daha çok ilgisini çeken ve paylaşımlarını daha rahat yapabileceklerini sağlayan bir platformdur.

Yukarıda ki görselde ünlülerin Instagram hesapları bulunuyor. Bunlar sadece örnek. Eğer bir Instagram kullanıcısı değilseniz muhtemelen bunun ne olduğunu bilmiyorsunuz demektir. Bu belki de Instagram’ın popüler olmasını sağlayan en büyük yeniliklerden birisidir: hikaye. Hikaye, (orijinali story) istediğiniz fotoğrafı veya videoyu anında paylaşabildiğiniz bir seçenektir. E zaten biz bunu yapabiliyoruz dediğinizi duyar gibiyim. Evet, doğru zaten sosyal medya hesaplarının çoğu bunu destekliyor. Ama hikayeyi diğer paylaşımlardan farklı kılan özellik gününe özel olması. Hikayenin sadece 24 saat durma özelliği bulunuyor ve en iyisi de her zaman en üstte olması. Yani sizin paylaştığınız bir fotoğraf için arkadaşlarınız aşağıya kadar inmek zorunda kalmıyor veya o fotoğraf ya da video başka şeylerin arasında kaybolmuyor. Ayrıca kimlerin ne zaman hikayenize baktığını da görebiliyorsunuz. Örneğin, sevdiğiniz bir kişinin hikayenize bakıp bakmadığını görmek sizin için iyi olabilir. Ünlülerin Instagram hesapları size anlattık.
Instagram’ın hikaye olayı yayıldıktan sonra hemen hemen çoğu sosyal medya platformunda da aynı şeylere rastladık. Örneğin, Facebook’ta da aynı durum var. Facebook’un ardından Whatsapp bile hikaye olayını getirdi. Adına ‘’durum’’ dese bile biz biliyoruz ki bunun adı ‘’hikaye’’.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Linkedin Nedir? Nasıl Kullanılır?

Instagram Nasıl Popüler Oldu

İşte bunun gibi birkaç şey daha Instagram’ın popüler olmasına öncülük etmiş oldu. İtiraf etmeliyim ki ben bile çok kısa zaman önce Instagram’ı tanıdım. Fakat tanıdıktan sonra içinden çıkamaz oldum. Bunun anlamı saatlerce takılmak değil elbette. Çok daha renkli, farklı içerikleri Instagram’da bulabiliyorsunuz. Daha açıklayıcı bir örnek vermek gerekirse Facebook ve diğer sosyal medya platformları buz dağının görünen kısmı ise Instagram sular altında olan görünmeyen kısımdır. Ve bu görünmeyen kısımda da görünenden çok daha fazlası vardır.

Tabii ki her şey gibi Instagram’ı da abartmamak gerekir. Çünkü bildiğiniz üzere her şeyin fazlası zarardır. Günde birkaç kere bakacağınız, bilgiler öğrenip yeni arkadaşlar edinebileceğiniz bu ortamı kendiniz için eziyete çevirmeyin. Hikayenizi oluşturun ama 2 dakikada bir girip kimler bakmış acaba diye de kendinizi bağımlı yapmayın.

Sizlere Instagram’ın en beğendiğim özelliklerinden birisinden bahsetmek istiyorum: hızlı arkadaş edinme. Instagram belki de şu ana kadar gelmiş geçmiş en hızlı arkadaş edinebileceğiniz platformdur. Birisi ile arkadaş edinmek için yapmanız tek şey takip etmek işte bu kadar. Emin olun kısa bir süre içerisinde (istisnalar olabilir) takibinize karşılık gelecektir.
Hikaye olayından yukarıda bahsetmiştim. Ama bahsetmediğim şeylerde mevcut. Örneğin, hikayenizi birçok farklı şekilde süsleyebilirsiniz. Belki birkaç emoji ekleyebilir ya da bir konum belirtebilirsiniz. Bu şekilde insanlar için daha şık bir görüntü oluşacaktır.

Fenomen Olmak

Gelelim daha ilgi çekici bir konuya ve belki de en iyisine: fenomen olmak. Baştan belirtmem gerekirse ben bir Instagram fenomeni değilim ve nasıl olunabileceğini de bilmiyorum. Ben sadece bir kullanıcıyım. Fakat zaten burada ‘’sizlere nasıl fenomen olunur?’’ diye bir şeyden bahsetmeyeceğim. Sadece Instagram’da fenomen olayları nasıl oluyor bunlara değineceğim.
Fenomen’lik terimi çok uzun zamandır sözlüklerde bulunuyor. Peki nedir bu fenomenlik? Yeniyor mu?
Fenomenlik sözlük anlamı olarak somut, algılanabilir ve denenebilir olay ve nesne demektir. Bu ne demek şimdi ya dediğinizi duyar gibiyim. Sakin olun, bu sadece bir şakaydı. Aslında fenomen sözcüğünün felsefedeki karşılığı budur ama bizim değineceğimiz fenomen bu değil. Bizimkisi ‘’internet fenomeni’’.

İnternet fenomeni sözlükte şudur: Hayranlık uyandıracak kadar dikkat çekici olan şey veya kişi. İşte tam da bizim aradığımız kelimeler bunlar. Kısacası popülerlik diyebiliriz. Fenomenlik sadece bir kişi için değildir. Örneğin, kendisi popüler olmasa bile kedisi popüler olan kişiler vardır ve bu sayede oldukça ciddi paralar da kazanmaktadırlar. Konumuza geri dönelim. Peki, fenomen olmanın bizlere avantajı nedir? Doğrusunu söylemek gerekirse fenomen olmanın size doğrudan bir getirisi yoktur, fakat eğer kendinizi geliştirir iseniz bunun size oldukça katkısı olacaktır. Gelin bunu bir örnek ile açıklayalım.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Tumblr Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Fenomen İncelemesi

Elimizde iki farklı fenomenimiz olsun bunlardan birisi yüksek takipçiye sahip ve sadece fotoğraf veya video paylaşan birisi olsun. Diğeri ise yine yüksek takipçiye sahip fakat bir iş yapan birisi olsun. Örneğin, günümüzde popüler olan vine veya dublaj gibi. Birinci fenomenimiz eğer herhangi bir reklam veya sponsorluk almamış ise maddi anlamda bir kazanç sağlamayacaktır. Sadece paylaştığı fotoğraflar ve videolar daha çok kişiye ulaşacak ve daha çok insan tarafından bilinecektir. İkinci fenomenimiz ise gerek maddi gerekse manevi anlamda birçok şey kazanmış olacaktır. Maddi taraf tamamda manevi olarak bir fenomen ne kazanabilir?
Manevi anlamda bir fenomenin kazanabileceği en büyük şeylerden birisi arkadaş ve tecrübedir. Bambaşka arkadaşlar edinebilir ve daha önemlisi hayata karşı oldukça gerekli tecrübeler edinebilir. Bu sayede kendini geliştirmiş olur ve ilerleyen hayatında da bunları kullanır. Tabii ki fenomenlik sadece bunlardan ibaret olan bir şey değil.

Fenomen Nasıl Olunur?

Ünlülerin instagram hesaplarının incelemesi her zaman kullanıcılarda fenomen olma hevesi doğurmaktadır. Peki, fenomen nasıl olunur? Tanınmak için ne yapmak gerekir? Başında da belirttiğim üzere ben bir fenomen değilim ve nasıl olunacağı hakkında da pek bir fikrim yok. Ama eğer olmak istiyorsanız sizlere birkaç şey söyleyebilirim. Fenomen olmak öyle canım istiyor olayım tarzı bir şey değildir. Bilindik birçok fenomenin bu duruma nasıl geldiğini bilmenin size faydası olacaktır. Örneğin, Aykut Elmas veya Veysel Zaloğlu nasıl fenomen oldular? Bu insanlar ortaya yeni bir şeyler çıkararak insanların ilgisini çekmeyi başardılar. Eğer sizin de insanları etkileyecek bir yeteneğiniz, projeniz var ise beklemeden yapmanızı öneririm.
Eğer bir fenomen değil de sadece kullanıcı olmak istiyorsanız bu en basit ve bana göre en eğlenceli olanıdır. Çünkü, sadece Instagram’a girip bakmak ile bir şeyler üretmek arasında gerçekten büyük bir fark bulunuyor.
Günümüz dünyasında ister inanın ister inanmayın ama sosyal medyanın oldukça büyük bir etkisi bulunmaktadır. Yarın bir gün mezun olup iş başvurusu yapmaya giderseniz bu dediklerim aklınızda bulunsun diye şimdiden söyleyeyim. Ne alakası var diyebilirsiniz, gelin ne alakası var bir bakalım. Ünlülerin Instagram hesapları sizinle paylaştık.

Sosyal medya artık öyle bir duruma geldi ki insanların iş bulmasında veya işlerine devam etmesinde bile büyük rol oynuyor. Size önerebileceğim şey şudur ki: temiz ve normal bir sosyal medya hesabınız bulunsun. Tamam da bunun iş ile ne alakası var? Şimdi diyeceklerim kulağa biraz garip gelecek farkındayım ama birçok şirket artık eleman alımı yaparken kişinin sosyal medya hesaplarına da bakıyor. Evet, hiç şaşırmayın bu tamamen doğru bir bilgi. Peki bunu neden yapıyorlar?

Sosyal Medyada Kişilik İncelemesi

Şimdi birkaç dakikalığına bir şirketinizin olduğunu düşünün, şirketiniz için eleman alımı yapacaksınız. Alacağınız elamanlarınızın kaliteli, çalışkan, güvenilir olmasını istersiniz değil mi? Peki bunu nasıl anlarsınız? Maalesef insanların alnında nasıl biri oldukları yazmıyor. İşte burada devreye bazıları için oldukça kullanışlı bazıları için kullanışsız olan sosyal medya giriyor. Neden böyle söylediğimi birazdan anlayacaksınız. İşe girerken çalışanınızın sosyal medya hesaplarını kontrol ederseniz hayatı hakkında birçok bilgiye de ulaşmış olursunuz. Örneğin, nasıl biri, zararlı alışkanlığı var mı, nasıl bir çalışan olur, benim için faydalı olur mu? Bu ve bunun gibi birçok sorunun cevabını sosyal medya hesaplarından anlayabilirsiniz. Ve bir patron iseniz bunu bilmek sizin için çok yararlı olacaktır.
Peki, şimdi taraf değiştirelim ve iş başvurusu yapan biri olduğunuzu hayal edin. Ama siz biraz hovardasınız, içmeyi, gezmeyi seven birisisiniz. Bunu belki çalışma hayatınıza yansıtıyorsunuz belki de yansıtmıyorsunuz bu önemli değil. İnsan kaynaklarına gittiniz ve bilgilerinizi vererek başvuru yaptınız. Onlar da önce bilgilerinize sonra sosyal medya hesaplarınıza baktı ve sizin işe uygun olmadığınıza karar verdiler. İşte bu durumda normal bir sosyal medya kullanıcısı sizin önünüze geçmiş olacak ve işi başkasına kaptırmış olacaksınız.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Tinder Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Sosyal Medya Nasıl Kullanılır?

Şimdi belki şöyle düşünebilirsiniz; ‘’madem öyle o zaman hiç sosyal medya kullanmayalım’’. Bu belki mantıklı gözükebilir ama önerebileceğim bir şey değildir. İş verenler genellikle çalışanları hakkında bilgi sahibi olmak isterler. Bu yüzden hiç sosyal medya kullanmamak yerine içinde birkaç fotoğrafın bulunduğu basit bir hesap bulundurmak sizi düşündüğünüzden çok daha ileri bir duruma taşıyacaktır. Özellikle: Instagram. Instagram kullanımı size büyük bir ölçüde katkı sağlayacaktır. Bunun için basit bir hesabınız olması yeterlidir, sadece birkaç fotoğrafınızın bulunması bile yeterli ve oldukça önemlidir.

Gördüğünüz üzere Instagram hayatımızda oldukça önemli bir yere sahip. Gerek iş olsun, gerek arkadaş çevresi olsun, gerekse tecrübe olsun bu platform bizlere oldukça büyük şeyler katıyor. Sizlerde dilerseniz hemen bu muhteşem uygulamayı ücretsiz olarak edinebilir, bugünden geleceğinize büyük katkıda bulunabilirsiniz. Ama sakın şunu unutmayın, her şeyin yerinde ve zamanında kullanılması sizler için iyidir. Birçok kere belirttiğim üzere bütün vaktinizi Instagram’da geçirmeyin veya tamamen bu platformdan da uzak olmayın. Her şeyi bir dengede tutmak her yerde olduğu gibi bu konuda da oldukça önemlidir. Sizlerde günün birinde anlattığım birkaç şey ile karşılaşabilirsiniz, işte o zaman eğer yardımcı olmuşsam bir teşekkür etmeniz, beni gerçekten oldukça mutlu edecektir.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
2 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Instagram üzerinden bir çok ünlü sanatçının hesabını takip ederek yakın zaman nerede ne zaman bir konseri var bu konuda bilgi sahibi olabilmek gerçekten çok güzel.

  2. İnstagram son dönemlerde bayağı popüler bir uygulama olmaya başladı. Eskiden bu uygulama üzerinde sadece belirli bir kesim varken artık insanların özellikle de ünlülerin facebook’tan vazgeçerek instagram’da popüler olmak istediklerini görüyoruz. İşin garip tarafı da şu ki sosyal medya fenomenleri youtube’da çekmiş oldukları videoları izletmek için instagram hesaplarını bildiğiniz ofis olarak kullanıyorlar. İşe yarıyor mu? Bence yarıyor da…