Instagram’a Facebook İle Giriş Yapma Ve Şifre Öğrenme

Instagram’a Facebook İle Giriş Yapma Ve Şifre Öğrenme

Instagram’a Facebook ile giriş yapma sistemi ile yeni hesap oluşturmadan bağlantı yapılabilmektedir. Instagram çıktığı andan itibaren farklı yapısıyla birçok kişinin dikkatini çekmiş ve görsel yönüyle ön plana çıkan ilk sosyal medya uygulaması olmuştu. Instagram’ın bu yükselişi büyük firmalar tarafından da fark edilmiş ve hatta Facebook bu yükseliş nedeniyle Instagram’ı satın almıştı. 2012 yılında yapılan satın alma işleminden sonra Facebook, Instagram’a tam olarak desteğini de sunmaya başlamıştı. Facebook’un bu kararının ardından ise Instagram büyük bir yükselişin içerisine girmişti. Bunun yanında Instagram’a verilen destek nedeniyle kullanıcıların artık sadece Facebook hesabı üzerinden de girişleri sağlandı.

Facebook Üzerinden Giriş Yapma

Yani artık yeni e mail ile yeni bir hesap açmak yerine direk olarak Facebook üzerinden uygulamaya giriş yapabiliyorsunuz. Bu büyük bir artı olarak gözükse de yaşanan çökme sorunlarından dolayı da aslında bir dezavantaj haline geldi. Zira kullanıcılar yaşanan sunucu sorunlarından dolayı kimi zaman uygulamaya giriş yapamıyor. Bu durumda da belirlenmiş bir şifre olmadığı için harici olarak kullanıcı adınızla Instagram’a giriş yapmanız da mümkün olmuyor. Bu durumda yapılması gereken şey ise oldukça basit. Eğer bir şifre elde etmek istiyorsanız mutlaka Facebook hesabınıza bağlı olan e posta adresinizi bilmeniz gerekiyor. Bu adım oldukça önemli. E posta hesabınıza ulaşabiliyorsanız şifre değişikliği kısmına gelerek direk olarak bu e posta adresinizle Instagram şifresi değiştirebilirsiniz. Yaptığınız şifre değiştirme işleminin ardından belirlediğiniz ve e posta adresinize gelen yeni şifre sizin Instagram şifreniz oluyor. Böylelikle direk olarak Instagram’a hesap bilgilerinizle giriş yapabiliyorsunuz.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-aylik-begeni-satin-al

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Instagram’a Facebook İle Giriş Yapma Ve Şifre Öğrenme
4.4 (87.83%) 115 vote[s]

  1. ahmet

    İnstagram’a facebook ile giriş yapma ve şifre öğrenme işlemi adlı konunuzdan faydalandım çok teşekkür ederim.

  2. Gamze

    Ben face olarak giris yaptim ama takipci kazanmak istiyorum normal isntegram sifre ve e postami bilmiyorum ne yapabilirim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir