Instagram Beğenilerini Toplu Silme

| Temmuz 03, 2018 | Genel

Instagram hesabını sıfırlamak isteyen kullanıcılar daha önce yapmış oldukları beğenileri silmek de isterler. Instagram beğenilerini toplu silme yöntemi sayesinde bunu çok hızlı bir şekilde yapabilecekleri gibi tek tek de yapabilirler. Böylece hesaplarından yapılan beğeni sayısı sıfır olacaktır.

Instagram Beğeni Silme Hakkında

Kullanıcılar farklı nedenlerden dolayı yapmış oldukları beğenilerin bir kısmı ya da tamamını silmek isteyebilirler. Beğenileri silmek isteyen kişiler bunu tek tek yapabilir ki bunun için paylaşımlardaki kalp simgesine dokunmaları yeterlidir. Böylece yapılan beğeniler geri alınmış olacaktır.

Fakat kullanıcılar 2-3 yıllık beğenileri silmek isterlerse bunların sayısı bazen binleri bazen ise on binleri bulabilir. Dolayısıyla da kullanıcıların bunları tek tek silmesi çok uzun zaman alır. Böyle durumlarda kullanıcılar farklı yöntemleri araştırır ve beğenilerini toplu olarak silmenin yollarını ararlar.

Instagram Beğenilerini Toplu Silme Nasıl Yapılır?

Instagram toplu beğeni silmek için kullanıcıların yardımcı uygulamalardan ya da sitelerden yararlanması gerekir. Bu alanda hizmet veren çok sayıda site ve uygulama vardır. Bunlara giriş yapılırken Instagram hesap bilgilerinin paylaşılması gerekiyor. Bu işlemin hemen ardından ise kullanıcıların hesaplarındaki beğeniler toplu olarak silinmeye başlıyor. Bu işlem beğeni sayısına bağlı olarak bazen kısa sürede tamamlanırken bazen ise biraz daha fazla sürebiliyor.

Instagram Beğenilerini Toplu Silme Güvenli Mi?

Bu işlemin yapılabilmesi için hesap bilgilerinin verilmesi gerekiyor. Bu durum önemli bir risk oluşturuyor ve kullanıcıların hesaplarını kaybetme tehlikesi oluşturuyor. Bu hizmeti veren tüm sitelerin çalışma sistemi aynıdır ve buna bağlı olarak da hepsinin aynı riski taşıdığı söylenebilir. Fakat tamamının kötü niyetli ya da hesap bilgilerini çalma amacıyla yaptığını söylemek imkansızdır. Bundan dolayı kararı kullanıcıların vermesi gerekiyor. Fakat bilişim uzmanları bu işlem için kullanıcıları uyarıyor ve uzak durmalarını öneriyor.

Instagram beğenilerini toplu silme konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram Akış Yenilenemedi Sorununun Çözümü

Instagram beğenilerini toplu silme konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dünyanın en büyük sosyal mecralarından olan Instagram, kullanıcıların diğer paylaşımları beğenmesine olanak veriyor. Instagram beğeni silme işlemi ise daha önce yapılan beğenilerin geri alınmasına fırsat sunuyor. Böylece kullanıcılar hatalı ya da daha sonra beğenmekten vazgeçtiği paylaşımlara yapmış oldukları beğenileri geri alabiliyor.

Instagram’da Beğeni Nasıl Yapılır?

Instagram’da beğeni yapmak oldukça kolaydır. Bunun için uygulama içinde gezinirken beğeni yapılacak paylaşıma gelinir ve altında yer alan kalp simgesine basılır. Bu simgeye basıldığında beğeni yapılmış olur. Ayrıca yapılan toplam beğenilerin sayısı da burada rakam olarak ifade edilir. Bu sayıya basıldığı zaman paylaşımı beğenen kişilerin listesi görülecek ve kullanıcılar kimlerin beğeni yaptıklarını da buradan öğrenebileceklerdir.

Instagram Beğeni Silme Nasıl Yapılır?

Instagram’da beğeni yapan kullanıcılar bazen yaptıkları beğenileri silmek isterler. Bazen hatalı yapılan beğeni bazen ise farklı sebepler buna neden olabilir. Instagram beğeni silme işlemi yapabilmek de beğeni yapmak kadar kolaydır. Bunun için silinmek istenen paylaşımın üzerine gelinir ve beğeni yapıyor gibi kalp simgesine basılır. Böylece beğeni geri alınmış olacaktır.

Bu şekildeki beğeni silme işlemi genellikle düşük sayıdaki beğenilerin silinmesi için kullanılır. Yüksek sayıdaki beğeni silme işlemlerinde bu yöntem çok fazla zaman alır ve kullanıcıları bir anlamda yorar.

Toplu Beğeni Silme

Kullanıcılar bazen profillerini sıfırlamak ya da farklı bir amaç için daha önce yaptıkları bütün beğenileri silmek isteyebilirler. Bu işlem tek tek yapıldığında çok uzun sürdüğü için kullanıcılar genellikle daha kısa yapılabilmesinin bir yolu olup olmadığını merak ederler. Instagram özellikleri arasında şimdilik toplu beğeni silme yoktur. Fakat bu işlem, siteler ve farklı uygulamalarla yapılabilir. Bu site ve uygulamaların ise bazıları güvenlik riski oluşturduğundan uzmanlar tarafından kullanılmaması önerilmektedir.

Instagram beğeni silme işlemi nasıl yapılır konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk gerçek takipçi satın alma ve Instagram bot beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram beğeni silme işlemi nasıl yapılır konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Instagram Beğenilerini Toplu Silme
2.2 (43.33%) 6 votes

8 Comments

 • Mehmet dedi ki:

  Instagram benin haberim olmadan başkalarının gönderilerini beğeniyor lütfen yardimci olun

  • büyük kötü niyetli takipçi uygulamalarına üye olmuşsunuzdur Instagram şifrenizi değiştirerek bu sorundan kurtulabilirsiniz ayrıca takipçiye ihtiyacınız olduğunda sitemizden şifrenizi hiçkimseyle paylaşmadan tamamen güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

   • Safa dedi ki:

    Bunları toplu şekilde silebilirmiyiz

   • Deniz dedi ki:

    Merhaba aynı durum benim de başıma geldi.Takip ettiğim ve takipçilerim arasında yüz yüze görüsmedigim yok ama abuk subuk begeniler olmuş.sifreyi değiştirmek yeterli mi?

  • Azerbaijan dedi ki:

   Sifreni degisdir

  • Özlem dedi ki:

   Benimde başıma aynısı geldi dünden beri kaç bin kişiyinin gönderisini begenmiş 2017 gönderiyide bile begeni yapılmış siz bi çare bulabildinizmi ?

 • Safa dedi ki:

  Toplu şekilde silebilirmiyiz

 • Deniz dedi ki:

  Merhaba aynı durum benim de başıma geldi.Takip ettiğim ve takipçilerim arasında yüz yüze görüsmedigim yok ama abuk subuk begeniler olmuş.sifreyi değiştirmek yeterli mi?

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +