Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek
Instagram Oto Yorum Satın Al2020-09-09T16:42:50+03:00
Instagram oto yorum hizmeti

Instagram Oto Yorum Satın Al Hizmeti

Instagram oto yorum satın al hizmeti sitemiz üzerinden Instagram platformunda ön plana çıkmanızı sağlayacak bir hizmettir. Hizmetin amacı Instagram hesabınızda bulunan postların altına otomatik bir şekilde yorum atmak, paylaşımlarınızı diğer kullanıcılar arasında daha görünür kılmaktır.

Instagram Oto Yorum Satın Al Hizmeti Nedir?

Instagram oto yorum satın al hizmeti en çok tercih edilen hizmetlerimizden biridir. Hizmeti satın aldığınız taktirde belirlediğiniz sayıda gönderiye belirlediğiniz sayıda yorumu otomatik olarak alabileceksiniz. Size sağladığımız 4 opsiyondan birini tercih etmeniz ve gerekli ayarlamaları yapmanız hizmeti satın almanızı sağlayacaktır. Bahsettiğimiz bu opsiyonlar; Türk gerçek, Türk bot, yabancı gerçek ve yabancı bot hesaplar üzerinden sağlanmaktadır.

Instagram Oto Yorum Satın Al Hizmeti Güvenilir midir?

Instagram oto yorum satın al hizmeti güvenilirlilik konusunda yüksek standartlara sahiptir. Öncelikli olarak hizmet sağladığımız yazılımların alt yapıları güncel, güvenli ve kalitelidir. Bu sebeple herhangi bir güvenlik açığı oluşmamakta ve hesabınız için de bir tehdit oluşturmamaktadır. Hizmeti satın almanızdan sonra 6 ay boyunca etkili bir şekilde yararlanabilirsiniz. Instagram otomatik yorum gönderme hizmetini SSL sertifikalı ödeme seçenekleriyle güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

6
Instagram Oto Yorum

Instagram Paylaşımlarınızın Yorum Sayınızı Arttırın

Türk Gerçek ve Aktif Hesaplar İle Yorum

Hızlı ve Kolay Ödeme Yöntemi

Canlı Müşteri Temsilcisi

3,00 ₺
7
Instagram Oto Yorum

Instagram Paylaşımlarınızın Yorum Sayınızı Arttırın

Türk Gerçek ve Aktif Hesaplar İle Yorum

Hızlı ve Kolay Ödeme Yöntemi

Canlı Müşteri Temsilcisi

3,36 ₺
8
Instagram Oto Yorum

Instagram Paylaşımlarınızın Yorum Sayınızı Arttırın

Türk Gerçek ve Aktif Hesaplar İle Yorum

Hızlı ve Kolay Ödeme Yöntemi

Canlı Müşteri Temsilcisi

3,72 ₺
Daha Fazla
Instagram Oto Yorum

Instagram Paylaşımlarınızın Yorum Sayınızı Arttırın

Türk Gerçek ve Aktif Hesaplar İle Yorum

Hızlı ve Kolay Ödeme Yöntemi

Canlı Müşteri Temsilcisi

Instagram oto yorum satın al

Instagram Oto Yorum Satın Al Hizmeti Nasıl Yapılır?

Instagram oto yorum satın al hizmeti gerçekleştireceğiniz birkaç adımla kolay bir şekilde tamamlayarak elde edebileceğiniz bir yapıdan oluşmaktadır. Yapmanız gerekenler:

 1. Sitemiz üzerinde Instagram ile ilgili hizmetler bölümünden Instagram oto yorum satın al kısmını tercih ediniz.
 2. Satın almak istediğiniz hizmeti seçiniz. Sitemiz size bu anlamda 4 farklı opsiyon sağlamaktadır. ( Türk ve yabancı olmak üzere Instagram oto yorum botu ya da gerçek hesaplarla hizmet verilmektedir. )
 3. Seçiminizi yaptıktan sonra Instagram kullanıcı adınızı ilgili kısımda yazınız.
 4. Daha sonrasında yorum yapılacak fotoğraf sayısını belirleyin. ( Limit sınırları tercih edeceğiniz opsiyona göre değişmektedir. )
 5. Diğer alanda ise yorum sayılarını belirleyiniz. Bunların sonucunda satın alacağınız toplam sayıdaki yorumu görebileceksiniz.
 6. Satın alacağınız başka hizmetler varsa sepete ekleyebilirsiniz, yoksa da direkt olarak satın alabilirsiniz.
 7. Satın alma sayfasında istediğiniz ödeme seçeneğini tercih ederek siparişi tamamlayabilirsiniz.
instagram yorum satın al

Instagram Oto Yorum Satın Al Hizmeti Avantajları

Instagram oto yorum satın al hizmetinin kullanıcıya birçok getirisi vardır. Hizmet kısa vadede çözüm odaklı gibi görünse de etkilerinin uzun bir zamana yayılacağını görebileceksiniz.

 • Postlarınıza yapılan otomatik yorumlarla Instagram’daki etkileşim katsayınız artacak sonucunda Keşfet bölümünde daha çok açığa çıkabileceksiniz.
 • Takipçi kümeniz genişleyecek, daha büyük kitlelere hitap edebileceksiniz.
 • Hesabınız sosyal mecrada daha görünür hale gelecek.
 • İşletme hesabı iseniz markanızın adını duyurabilmek imkanınız olacak.
 • Instagram’ı efektif bir şekilde kullanabilmenizi sağlayacaktır.

Hizmetten memnun kalmamanız durumunda sipariş tarihinden itibaren 3 gün boyunca sahip olacağınız iade hakkını kullanabilirsiniz. Instagram oto yorum satın al hizmeti ve diğer merak ettiğiniz konular hakkında ayrıntılı bilgi almak için sitemizdeki iletişim bilgilerinden 7/24 çalışan canlı destek hattımıza ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Oto Yorum Satın Alma hizmetimiz ile birden fazla fotoğrafınıza, tek tek uğraşmadan hızlı ve güvenilir bir şekilde yorum satın alabilirsiniz. Böylelikle etkileşim oranınız daha hızlı artacaktır. 

Oto yorum satın almanız durumunda birden fazla fotoğrafınıza gelen yorumlar sayesinden, keşfete çıkma hızınız artacaktır. Tek fotoğraf ile şansınız daha düşük olacakken birden fazla fotoğrafa yorum satın alarak şansınızı arttırabilirsiniz. 

Oto yorum satın almanın hesabınız için herhangi bir zararı olmayacaktır. Güvenilir sistemlerimiz sayesinde hesabınızın etkileşimi güvenle artacak ve popülerliğiniz için herhangi bir zararlı durum söz konusu olmadan yorumlarınızla birlikte daha dikkat çekici bir hesaba sahip olabileceksiniz. 

Instagram gönderileriniz için satın aldığınız oto-yorum sayılarınızda ilerleyen zaman içerisinde herhangi bir şekilde azalma yaşanmayacaktır. 

Instagram oto-yorum hizmetimiz tamamen profesyonel bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Tüm yorumlar düzgün bir şekilde hazırlanır ve rastgelelik içermez. 

Instagram oto-yorum satın alma hizmetimiz için Kredi Kartı, Banka Kartı, EFT ve Havale ile ödeme yöntemlerinden birini seçip %100 güvenli bir şekilde yararlanabilirsiniz. 

5 / 5
Toplam: 19 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Arslan Gündoğan
Arslan Gündoğan

Çok güzel çok yerinde bir hizmet bayıldım tek kelime ile süper

Arslan Gündoğan
Durukan Baba
Durukan Baba

Paylaşımı atar atmaz yorumlar gelmeye başlıyor süper

Durukan Baba
Erdem Kalın
Erdem Kalın

Siparişlerimiz çok hızlı teslim ediliyor, çok hızlısınız...

Erdem Kalın
Blog Yazılarımız

TikTok Mavi Tik (Onaylanmış Hesap) Nasıl Alınır?

TikTok Mavi Tik (Onaylanmış Hesap) Nasıl Alınır?

2015’te piyasaya sürüldüğünden bu yana kitlesi çığ gibi büyüyen TikTok kullanıcıları için bu yazımızda TikTok mavi tik nasıl alınır konusu hakkında bilgilendirme yapacağız. Konuya giriş yapmadan önce biraz TikTok’tan bahsedelim. TikTok, yaratıcı video paylaşımları yapabileceğiniz bir sosyal medya platformudur. İsteğiniz doğrultusunda efektler, filtreler ya da müzikler etkileyerek videoları farklılaştırabilirsiniz. TikTok’ta bu anlamda sınır hayal gücünüz […]

Instagram Toplu Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

Instagram Toplu Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

Instagram’da toplu mesaj silme birçok Instagram kullanıcısı tarafından merak edilen bir konudur. Instagram’ı artık o kadar çok kullanıyoruz ki neredeyse tüm mesajlaşmalarımız da uygulama üzerinden gerçekleşiyor. Hal böyle olunca da Instagram toplu mesaj silme mümkün mü diye düşünüyoruz. Çünkü pratik bir şekilde tüm mesajları hızlıca silmek istiyoruz. Instagram Mesajları Tek Tek Nasıl Siliniyor? Instagram’da toplu […]

SSD Ne İşe Yarar?

SSD Ne İşe Yarar?

Teknolojik gelişmelerle hard disklerin yerini alan SSD nedir, SSD ne işe yarar sorularının cevaplarını bu yazımızda sizin için derledik. Son yıllarda birçok bilgisayar kullanıcısı tarafından tercih edilen SSD, teknolojinin günlük yaşantımızı ne kadar kolaylaştırdığının da bir kanıtıdır. SSD geliştirildiği günden bu yana hem pratikliği hem de hızlı olması ile kullanıcı dostu bir teknolojik gelişme olduğunu […]