https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-oto-yorum-satin-al
Instagram Oto Yorum Satın Al2020-12-28T17:58:39+03:002020-12-28T17:58:39+03:00
https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-oto-yorum-satin-alITS
ITS
https://instagramtakipcisatinal.com/img/itsa-logo-trans.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/instagram-oto-yorum-al.jpg
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/instagram-oto-yorum-satin-al.png
Instagram oto yorum hizmeti

Instagram Oto Yorum Ne İşe Yarar?

Instagram oto yorum satın al hizmeti sitemiz üzerinden Instagram platformunda ön plana çıkmanızı sağlayacak bir hizmettir. Hizmetin amacı Instagram hesabınızda bulunan postların altına otomatik bir şekilde yorum atmak, paylaşımlarınızı diğer kullanıcılar arasında daha görünür kılmaktır.

Instagram Oto Yorum Satın Al Hizmeti Nedir?

Instagram oto yorum satın al hizmeti en çok tercih edilen hizmetlerimizden biridir. Hizmeti satın aldığınız taktirde belirlediğiniz sayıda gönderiye belirlediğiniz sayıda yorumu otomatik olarak alabileceksiniz. Size sağladığımız 4 opsiyondan birini tercih etmeniz ve gerekli ayarlamaları yapmanız hizmeti satın almanızı sağlayacaktır. Bahsettiğimiz bu opsiyonlar; Türk gerçek, Türk bot, yabancı gerçek ve yabancı bot hesaplar üzerinden sağlanmaktadır.

Instagram Oto Yorum Hizmeti Güvenilir midir?

Instagram oto yorum hizmeti güvenilirlilik konusunda yüksek standartlara sahiptir. Öncelikli olarak hizmet sağladığımız yazılımların alt yapıları güncel, güvenli ve kalitelidir. Bu sebeple herhangi bir güvenlik açığı oluşmamakta ve hesabınız için de bir tehdit oluşturmamaktadır. Hizmeti satın almanızdan sonra 6 ay boyunca etkili bir şekilde yararlanabilirsiniz. Instagram otomatik yorum gönderme hizmetini SSL sertifikalı ödeme seçenekleriyle güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Instagram oto yorum satın al

Instagram Oto Yorum Satın Al Hizmeti Nasıl Yapılır?

Instagram oto yorum satın al hizmeti gerçekleştireceğiniz birkaç adımla kolay bir şekilde tamamlayarak elde edebileceğiniz bir yapıdan oluşmaktadır. Yapmanız gerekenler:

  1. Sitemiz üzerinde Instagram ile ilgili hizmetler bölümünden Instagram oto yorum satın al kısmını tercih ediniz.
  2. Satın almak istediğiniz hizmeti seçiniz. Sitemiz size bu anlamda 4 farklı opsiyon sağlamaktadır. ( Türk ve yabancı olmak üzere Instagram oto yorum botu ya da gerçek hesaplarla hizmet verilmektedir. )
  3. Seçiminizi yaptıktan sonra Instagram kullanıcı adınızı ilgili kısımda yazınız.
  4. Daha sonrasında yorum yapılacak fotoğraf sayısını belirleyin. ( Limit sınırları tercih edeceğiniz opsiyona göre değişmektedir. )
  5. Diğer alanda ise yorum sayılarını belirleyiniz. Bunların sonucunda satın alacağınız toplam sayıdaki yorumu görebileceksiniz.
  6. Satın alacağınız başka hizmetler varsa sepete ekleyebilirsiniz, yoksa da direkt olarak satın alabilirsiniz.
  7. Satın alma sayfasında istediğiniz ödeme seçeneğini tercih ederek siparişi tamamlayabilirsiniz.
Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram gönderileriniz için satın aldığınız oto-yorum sayılarınızda ilerleyen zaman içerisinde herhangi bir şekilde azalma yaşanmayacaktır. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
4 / 5
Toplam:19 Değerlendirme
Arslan Gündoğan
Arslan Gündoğan

Çok güzel çok yerinde bir hizmet bayıldım tek kelime ile süper

Arslan Gündoğan
Durukan Baba
Durukan Baba

Paylaşımı atar atmaz yorumlar gelmeye başlıyor süper

Durukan Baba
Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek