Şifresiz ve Programsız Instagram Story İndir2020-06-24T10:20:59+03:00

Instagram Story İndirme

Saniyede on binlerce Story’nin atıldığı Instagram’da story nasıl indirilir konusuna değineceğiz. İlk olarak bu story nedir ne değildir ufaktan bundan bahsedelim.

ucretsiz instagram story indirme

Story, internet dünyasına ilk olarak Snapchat uygulamasından sonra gelmiş ve takip eden süreçte Instagram, Facebook ve Whatsapp gibi platformlara da entegre edilmiş bir özellik.

Instagram ucretsiz Story indirme

Bu özellik sayesinde 24 saat duran video ya da fotoğraf paylaşabilirsiniz. İnsanlar genellikle o an bulunduğu konumu, o an yaşadığı bir olayı ya da o günün özelliği ile ilgili bir paylaşım yapmak için Story aracını kullanırlar.

Story özelliği bir aralar Facebook ve Whatsapp’a entegre edilmesi ile oldukça popüler olmuştu. Şu anda da ünlü müzik uygulaması Spotify’in da story özelliğini uygulamasına ekleyeceği söyleniyor.

Bu kadar çok kullanılan ve eğlenceli olan Storyler, Instagram da nasıl indirilir hemen inceleyelim. İlk olarak Instagram’da hazırladığımız onlarca araç yetmiyormuş gibi sizlerden gelen yoğun istek üzerine bir de Instagram Story indirme aracı hazırladık.

Story İndirme Aracı Nasıl Kullanılır?

Bu story indirme aracının kullanımı oldukça basit. Daha önce diğer araçlarımızı kullanmışsanız bu aracın kullanımını hemen anlayabilirsiniz.

Story’sini indirmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını instagramtakipcisatinal.com instagram story indirme aracına yazıp Google Captcha doğrulamasını yaptıktan sonra mevcut story’i bulup İndir butonuna basmaktır.

Fakat unutmamalısınız ki, diğer araçlarımızda olduğu gibi storysini indirmek istediğiniz hesabın gizliliği kapalı olmalı. Yani hesap herkese açık olmalı ki indirebilesiniz.

Ücretsiz kullanabileceğiniz Instagram Takip Etmeyenler Bulma aracımızı da deneyebilirsiniz.

Instagram Story Indirme

Sıkça Sorulan Sorular

Instagram story; instagram uygulaması bünyesinde bulunan anlık olarak insanların durumlarını ve hallerini paylaştıkları paylaşımlardır. Hikayeler 24 saat boyunca instagram akışında kalır. Story aynı zamanda instagram hikaye olarakta bilinmektedir.

Instagram'da paylaştığımız anlık durumlara story denmektedir. Diğer kullanıcıların paylaştığımız storyleri görüntüleyip görüntülemedeklerini story bilgisinden anlayabiliriz. Instagram story izleyen kişileri listeleyerek storyi paylaşan kişi ile paylaşmaktadır.

Instagram uygulamasına giriş yapıyoruz. Sol üstte kullanıcı resmimizin üzerinde "+" simgesi bulunmaktadır. Profil resmimize tıklayarak açılan ekranda galerimizden ya da anlık durum paylaşımı yapabiliriz.

5 / 5
Toplam: 83 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Şifresiz ve Programsız Instagram Story İndir

Story indirme özelliğini ilk kez sitenizde gördüm, çok teşekkürler.

Seda Perdeli