Şifresiz ve Programsız Instagram Story İndir2021-04-07T14:58:41+03:00
Video

Instagram Story İndirme Aracı

Instagram uygulamasının en çok kullanılan özelliklerinden birisi story özelliğinde genellikle periyodik ve günlük paylaşımlar olur. Çeşitli efektlerle mükemmel fotoğraflar çekmek veya eğlenceli videolar oluşturmak için kullanılan bu özellik en yaratıcı olduğumuz alanlardan biridir. İster eğlenceli içeriklerle insanları güldürün isterseniz de ticari ürünler ile bağlantı linki ekleyip satış yapın.

Instagram Story indirme aracımız ise bu storyleri indirmenize ücretsiz olarak olanak sağlayan hizmetlerimizden birisidir. 24 saat içinde tamamen kaybolan hikayeleri kaybolmadan depolamanızı sağlayan bu hizmetimizi sizler için tasarladık. Instagram’da gezinirken ilginizi çeken bir story olduğunda nasıl indirebileceğinizi düşünüp çözüm mü arıyorsunuz? İşte tam bu noktada instagram story viewer aracımız devreye giriyor.

instagram story indir

Instagram Story İndirme Aracı Nasıl Kullanılır?

Instagram indirme aracımız diğer araçlarımızda olduğu gibi kolay birkaç adımdan oluşmaktadır. Bir başka kullanıcının Instagram hikayesini telefona indirme için işte yapmanız gerekenler:

 • Instagram araçlarından Instagram story download aracını tercih ediniz.
 • Instagram kullanıcı adı alanına hikayesini indirmek istediğiniz hesabın adını doğru bir şekilde yazınız
 • Karşınıza robot olup olmadığınızı test etmek için güvenlik kontrolü sayfası çıkacaktır. Ben robot değilim sayfasını işaretleyerek sayfayı kapatabilirsiniz.
 • İşleminiz sıraya alınmıştır uyarısından sonra birkaç dakika bekleyiniz.
 • Karşınıza seçtiğiniz hesabın yayında olan tüm hikayeleri çıkacaktır. Dilediğiniz storyi indirebilirsiniz.

Aracı kullanırken dikkat etmeniz gereken tek husus hikayelerini indireceğiniz hesabın gizli olup olmamasıdır. Çünkü aracımız sadece hikayeleri dışarıya açık kişilerin içeriklerini indirmeyi sağlayabilir. Bunun dışında hikaye indirirken bir sıkıntı yaşarsanız sayfayı yenileyerek tekrar işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

instagram story indirme

Instagram Story İndirme Aracı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Instagram uygulamasında kullanıcılar gezinirken gördükleri story içeriklerini indiremiyorlar. Çünkü Instagram’ın böyle bir özelliği yok. Instagram story indirme aracımız ile ilginizi çeken story içeriklerini anında indirip profesyonel bir kullanıcı olabilirsiniz. İndirdiğiniz içeriği depolayarak istediğiniz zaman kullanır ve etkileşim sahibi olursunuz.

 • Instagram story indirme aracımızı IOS ve Android işletim sistemli akıllı cihazlarında kullanabileceğiniz gibi bilgisayar ve tabletlerinizde de kullanabilirsiniz.
 • İndirmenize gerek duymayacağınız bu araç cihazınızda da yer kaplamayacaktır.
 • Canınız istediği zaman sınırsız bir şekilde ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
 • İlginizi çeken story içeriklerini 24 saat içinde kaybolmadan indirebilir ve depolayabilirsiniz.
 • Tamamen güvenli yazılımlarla oluşturulmuş olup hesabınızda herhangi bir güvenlik tehdidi oluşturmaz.

  Instagram Story İndirme Aracı Ücretsiz midir?

  Instagram story indirme aracımız diğer araçlarımız gibi size sunduğumuz ücretsiz hizmetlerden birisidir. Araçlarımızın çoğunu sizler için geliştirip ücretsiz bir şekilde kullanımınıza sunuyoruz.

  Instagram Story Aracımız Güvenilir mi?

  Instagram story aracımız güvenli yazılım desteği ile yapılmıştır ve cihazınız için güvenlik açısından hiçbir sorun teşkil etmez. Hesabınız güvence altındadır. Şifresiz giriş olarak ister bilgisayarınızdan ister mobil cihazlarınız üzerinden kullanabilirsiniz.

  Instagram story indirme aracımız ile dilediğiniz storyyi indirip depolar ve kullanabilirsiniz. Sizler için ücretsiz araçlarımızı sürekli geliştirip kısa yollar oluşturmaya çalışıyoruz. Bu kısa yollar ile daha profesyonel kullanıcılar olmanıza ve alternatifleri daha iyi kullanmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Ücretsiz araçlarımızı kullanırken herhangi bir sorun yaşarsanız veya araçlarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayıp detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  Sıkça Sorulan Sorular
  Sitemiz üzerinde sizlere sunduğumuz sosyal medya ürünlerimiz ve ücretsiz araçlarımız hakkında merak ettiğiniz tüm detayların cevaplarını hemen bulun! Merak ettiğiniz noktalarının cevaplarını 'Sıkça Sorulan Sorular' alanında bulamamanız durumunda ise ücretsiz destek hattımızdan 7/24 yardım talep edebilirsiniz.

  Instagram story indirme aracımız tamamen ücretsiz olarak sizlere sunulmuş olan bir hizmettir. Hiçbir şekilde ücret ödemeniz gerekmez. 

  Deneyiminiz hakkında yorum yapın
  Siz değerli müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında "Deneyiminiz hakkında yorum yapın" alanını kullanarak değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Değerlendirmeleriniz sayesinde, sizler için kendimizi geliştirmemize destek olabilirsiniz.
  Yorum Yap
  5 / 5
  Toplam:83 Değerlendirme
  Aksan Budak
  Aksan Budak

  Beğendim istediğim instagram hikayesini anında indirebiliyorum

  Aksan Budak
  Samet Buruk
  Samet Buruk

  Daha iyisini görmedim, Instagramın zirvesi kesinlikle burası

  Samet Buruk
  Seda Perdeli
  Seda Perdeli

  Story indirme özelliğini ilk kez sitenizde gördüm, çok teşekkürler.