Şifresiz ve Programsız Instagram Story İndir2020-11-26T17:32:58+03:00
Video

Instagram Story İndirme

Instagram story indirme aracı sitemiz tarafından kullanıcıların ücretsiz olarak yararlanabilecekleri hizmetlerden biridir. Instagram story uygulama adına atılan önemli bir güncelleme olmakla birlikte en çok kullanılan özelliklerden biridir. Çeşitli efektlerle harika fotoğraflar çekebilmek, eğleneceli videolar oluşturabilmek sizin hayal gücü ve yaratıcılığınıza bağlıdır. Instagramı olmazsa olmaz yapan bu özellik kullanıcılar tarafından da geliştirilebilmektedir. Kullanıcılara istedikleri efektleri yaratabilme fırsatını sunar. Bizim size sunduğumuz hizmet kapsamı ise bu bahsedilen hikayeleri kolay bir şekilde cihazınıza indirebilmektir. 24 saat içerisinde tamamen gidiyor olmakta olan hikayeleri artık cihazlarınızda depolayabileceksiniz. 

Instagram Story İndirme Aracı Nasıl Kullanılır?

Instagram story indirme aracı diğer araçlarımızda olduğu gibi kolay birkaç işlem adımını içermektedir. Başkasının Instagram hikayesini telefona indirme için işte yapmanız gerekenler:

 1. Instagram araçlarından Ücretsiz Instagram Story İndirme aracını tercih ediniz.
 2. Instagram kullanıcı adı bölümüne hikayesini indirmek istediğiniz hesabın adını doğru bir şekilde yazınız.
 3. Karşınıza güvenlik kontrolü sayfası çıkacaktır. ‘Ben robot değilim.’ seçeneğini işaretleyerek sayfayı kapatabilirsiniz.
 4. İşleminiz sıraya alınmıştır uyarısından sonra birkaç dakika bekleyiniz.
 5. Karşınıza hesabın yayında olan tüm hikayeleri çıkacaktır. Dileğiniz görseli ya da videoyu indirebilirsiniz.

Instagram storyleri telefonunuza kaydetme için herhangi bir şekilde şifre vermeniz ya da ücret ödemeniz gerekmez.

ucretsiz instagram story indirme

Aracı kullanırken sizden istenen tek koşul hikayelerini indireceğiniz hesabın gizli bir hesap olmamasıdır. Aracımız yalnızca hesabı açık kişilerin hikayelerini indirmeyi sağlayabilir. Bunun haricinde aracı kullanırken bir problem yaşarsanız sayfayı yenileyerek tekrar işlemi gerçekleştiriniz.

Instagram Story İndirme Aracı Güvenilir midir?

Instagram story indirme aracı tıpkı diğer hizmetlerimizde sağladığımız güvenli yazılım desteği ile oluşturulmuştur. Hesap bilgilerinizi ya da başka bir bilgiyi sizde talep etmiyoruz. Hesabınız güvence altındadır. Şifresiz olarak isterseniz PC isterseniz de mobil cihazınız üzerinden kullanabilirsiniz. 

Instagram Story İndirme Aracı Ücretsiz midir?

Instagram story indirme aracı diğer araçlarımız gibi size sunduğumuz ücretsiz hizmetlerimizden biridir. Kullanım konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamanız söz konusu değildir. İstediğiniz zaman hizmetten yararlanabilirsiniz. Günlük ya da haftalık bir periyotta kullanım kotası söz konusu değildir.

Instagram ucretsiz Story indirme

Instagram Story İndirme Aracı Avantajları

Instagram story indirme aracı Instagramı efektif bir şekilde kullanmanızı sağlayacak birçok avantajı bünyesinde barındırır.

 • Instagram story indirme IOS ve Android işletim sistemli akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz gibi bilgisayar ve tabletlerinizde de kullanabilirsiniz.
 • Diğer Instagram hikaye indirme uygulaması gibi telefonunuza indirmenize ya da güncellemenize gerek kalmaz. Sitemiz üzerinden online bir şekilde yararlanabilirsiniz.
 • İndirmenize gerek duymayacağınız bu uygulama cihazında yer kaplamayacaktır.
 • İstediğiniz görsel ya da videoyu kısa bir süre içerisinde ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.
 • Tamamen güvenli yazılımlarla oluşturulmuştur. Hesabınız ya da cihazınızda bir tehdit oluşturmayacaktır.
 • Kullanım konusunda herhangi bir kotası bulunmamaktadır. Canınız istediği zaman sınırsız bir şekilde araçtan yararlanabilirsiniz.

Instagram story indirme gibi pek çok aracımıza sitemizi ziyaret ederek keşfedebilirsiniz. Bu esnada uygun fiyatlı hizmetlerimize de göz atabilirsiniz. Bir sorun yaşadığınız taktirde sitemiz üzerinde bulunan iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilmeniz mümkün. Ücretsiz kullanabileceğiniz Instagram Takip Etmeyenler Bulma aracımızı da deneyebilirsiniz.

Instagram Story Indirme

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram story indirme aracımız tamamen ücretsiz olarak sizlere sunulmuş olan bir hizmettir. Hiçbir şekilde ücret ödemeniz gerekmez. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam:83 Değerlendirme
Aksan Budak
Aksan Budak

Beğendim istediğim instagram hikayesini anında indirebiliyorum

Aksan Budak
Samet Buruk
Samet Buruk

Daha iyisini görmedim, Instagramın zirvesi kesinlikle burası

Samet Buruk
Seda Perdeli
Seda Perdeli

Story indirme özelliğini ilk kez sitenizde gördüm, çok teşekkürler.