Instagram Story İndirme

Saniyede onbinlerce Story’nin atıldığı Instagram’da story nasıl indirilir bu makalemizde bundan bahseceğim. İlk olarak bu story nedir ne değildir ufaktan bundan bahsedelim.

ucretsiz instagram story indirme

Story, internet dünyasına ilk olarak snapchatten gelmiş sonrasında Instagram, Messenger facebook, whatsapp gibi platformlara da entegre edilmiş bir özellik.

Instagram ucretsiz Story indirme

Bu özellik sayesinde 24 saat duran video ya da fotoğraf paylaşabilirsiniz. İnsanlar genellikle o an bulunduğu konumu, o an yaşadığı bir olayı ya da o günün özelliği ile ilgili bir paylaşım yapmak için story’yi kullanırlar.

Story özelliği bir aralar Facebook ve Whatsapp’a entegre edilmesi ile oldukça popüler olmuştu. Şu anda da ünlü müzik uygulaması Spotify’in da story özelliğini uygulamasına ekleyeceği söyleniyor.

Bu kadar çok kullanılan ve eğlenceli olan storyler, Instagram da nasıl indirilir hemen inceleyelim. İlk olarak Instagram’da hazırladığımız onlarca araç yetmiyormuş gibi sizlerden gelen yoğun istek üzerine bir de Instagram Story indirme aracı hazırladık.

Story İndirme Aracı Kullanımı

Bu story indirme aracının kullanımı oldukça basit. Daha önce diğer araçlarımızı kullanmışsanız bu aracın kullanımını hemen anlayabilirsiniz.

Story’sini indirmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını instagramtakipcisatinal.com instagram story indirme aracına yazıp Google Captcha doğrulamasını yaptıktan sonra mevcut story’i bulup İndir butonuna basmaktır.

Fakat unutmamalısınız ki, diğer araçlarımızda olduğu gibi storysini indirmek istediğiniz hesabın gizliliği kapalı olmalı. Yani hesap herkese açık olmalı ki indirebilesiniz.

Ücretsiz kullanabileceğiniz Instagram Takip Etmeyenler Bulma aracımızıda denebilirsiniz.

Instagram Story Indirme

Şifresiz ve Programsız Instagram Story İndir
ITS
Takip ettiğiniz veya sevdiklerinizin story paylaşımlarını tamamen ücretsiz olan Instagram Story İndir aracımız ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
1687
1687
Şifresiz ve Programsız Instagram Story İndir
5 / 5
Toplam: 1 Değerlendirme
Seda Perdeli

Story indirme özelliğini ilk kez sitenizde gördüm, çok teşekkürler.

Seda Perdeli

Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Instagram ne kadar faydalı bir uygulama olsa da bazı dezavantajları beraberinde getirmektedir. Bunlardan biri de başkaları tarafından rahatsız edilme. Buna benzer olarak, birinin tanıdık olup olmadığını anlama. Bu gibi durumlarda kişinin IP adresinden yerini öğrenme isteği oluşabilir. Instagram adresinden IP adresi bulunabilir mi? Karşıdaki kişinin IP adresinden yer tespiti nasıl yapılır? Bu gibi soruları inceleyeceğiz. […]

Instagram Fotoğraflar Kaybolyor Kaybolmasın Gitmesini İstemiyorum Sorunu Çözüm

Instagram Fotoğraflar Kaybolyor Kaybolmasın Gitmesini İstemiyorum Sorunu Çözüm

Instagram üzerinde gelen yeniliklerle beraber, insanların seçim yapma özgürlüğü ortaya çıkmaya başladı. İlk kullanıma sunulduğunda sadece belli başlı özelliklere sahipti. Şimdi ise oldukça donanımlı. İnsanlara seçim özgürlüğü sunan özelliklerden bir tanesi de DM üzerinden gönderilen mesajları geri alabilme olanağı. Bunun üzerine karşı taraf Instagram fotoğraflar kayboluyor kaybolmasın şeklinde bir arayışa giriyor. Sıkça dile getirilen bu […]

Instagram Sohbette Tutma Nedir Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır ?

Instagram Sohbette Tutma Nedir Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır ?

Instagram sürekli getirdiği yeniliklerle, insanların aklında soru işareti bırakmaya devam ediyor. Her geçen gün farklı özelliklerle karşımıza çıkması, bunları nasıl kullanabileceğimiz sorusunu akıllara getiriyor. İlk günlere göre eklediği özelliklerden bir tanesi de Instagram sohbette yazısı olarak karşımıza çıkıyor. Instagram sohbette yazısı ne anlama geliyor? Instagram sohbette yazısı ne işe yarar? Instagram sohbette yazısı nasıl kullanılır? […]