Instagram Story İndirme

Saniyede onbinlerce Story’nin atıldığı Instagram’da story nasıl indirilir bu makalemizde bundan bahseceğim. İlk olarak bu story nedir ne değildir ufaktan bundan bahsedelim.

ucretsiz instagram story indirme

Story, internet dünyasına ilk olarak snapchatten gelmiş sonrasında Instagram, Messenger facebook, whatsapp gibi platformlara da entegre edilmiş bir özellik.

Instagram ucretsiz Story indirme

Bu özellik sayesinde 24 saat duran video ya da fotoğraf paylaşabilirsiniz. İnsanlar genellikle o an bulunduğu konumu, o an yaşadığı bir olayı ya da o günün özelliği ile ilgili bir paylaşım yapmak için story’yi kullanırlar.

Story özelliği bir aralar Facebook ve Whatsapp’a entegre edilmesi ile oldukça popüler olmuştu. Şu anda da ünlü müzik uygulaması Spotify’in da story özelliğini uygulamasına ekleyeceği söyleniyor.

Bu kadar çok kullanılan ve eğlenceli olan storyler, Instagram da nasıl indirilir hemen inceleyelim. İlk olarak Instagram’da hazırladığımız onlarca araç yetmiyormuş gibi sizlerden gelen yoğun istek üzerine bir de Instagram Story indirme aracı hazırladık.

Story İndirme Aracı Kullanımı

Bu story indirme aracının kullanımı oldukça basit. Daha önce diğer araçlarımızı kullanmışsanız bu aracın kullanımını hemen anlayabilirsiniz.

Story’sini indirmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını instagramtakipcisatinal.com instagram story indirme aracına yazıp Google Captcha doğrulamasını yaptıktan sonra mevcut story’i bulup İndir butonuna basmaktır.

Fakat unutmamalısınız ki, diğer araçlarımızda olduğu gibi storysini indirmek istediğiniz hesabın gizliliği kapalı olmalı. Yani hesap herkese açık olmalı ki indirebilesiniz.

Ücretsiz kullanabileceğiniz Instagram Takip Etmeyenler Bulma aracımızıda denebilirsiniz.

Instagram Story Indirme

Şifresiz ve Programsız Instagram Story İndir
ITS
Takip ettiğiniz veya sevdiklerinizin story paylaşımlarını tamamen ücretsiz olan Instagram Story İndir aracımız ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
1687
1687
Şifresiz ve Programsız Instagram Story İndir
5 / 5
Toplam: 1 Değerlendirme
Seda Perdeli

Story indirme özelliğini ilk kez sitenizde gördüm, çok teşekkürler.

Seda Perdeli

Instagram Şifremi Unuttum E-Postamı Bilmiyorum

Instagram Şifremi Unuttum E-Postamı Bilmiyorum

Instagram ile alakalı sıkça sorulan sorulardan birisi şifre unutma problemi. Şifreniİ unuttugunuzda neler yapacağınızı biliyorsunuz fakat aynı zamanda İnstagram adresinizin e-posta hesabını unuttuysanız problem biraz daha büyüktür. Kısa cevap vermek gerekirse,şifresini unuttuğunuz İnstagram adresinizin e-posta adresini de unuttuysanız tekrar geri almanız mümkün gözükmüyor. Ancak sizlere bir taktik öğreteceğiz veo tatikle hesabınıza ulaşma şansınız bulunuyor. Bu […]

Instagramda Arşivlenen Fotoğraflar Nasıl Geri Alınır?

Instagramda Arşivlenen Fotoğraflar Nasıl Geri Alınır?

Instagram’da bazı fotoğrafları doğrudan silmek yerine İnstagram arşivleme klasörüne atarız. Fakat daha sonra geri almak istediğimizde nasıl geri alacağımızı bilmiyorsak öylece arar dururuz. Bu yazıda İnstagram arşivine attığınız fotoğraflarınızı nasıl geri alabilirsiniz bunun yöntemini anlatacağız. (Instagram) İnstagram uygulamasını açın Profil sekmesine gelin ve ekranın sağ üst köşesinde yer alan Arşiv simgesine dokunun. Arşivleriniz Hikayeler ve […]

Instagram Güvenlik Kodu Sorunu Çözümü

Instagram Güvenlik Kodu Sorunu Çözümü

Instagram’ın bir diğer popüler sorunudur güvenlik kodu gelmeme problemi.İnstagram güvenli kodu gelmiyor şeklinde çok fazla arama yapılıyor Google’da. Haliyle her soruna içerik üreten bizler için iş başa düştü. Aslında bu problem çok ciddi boyutlara ulaşmış ve milyonlarca insan bu problem ile uğraşmış. Instagram Güvenlik Kodu Gelmiyor Araştırmalara göre problem İnstagram kaynaklı. İnstagram kaynaklarının yetersizliği ya […]