Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
4 / 5
51Toplam:90 Değerlendirme
Yorum Yap
https://instagramtakipcisatinal.com/spotify-aylik-dinleyici-satin-al
Spotify Aylık Dinleyici Satın Al2020-11-20T10:33:21+03:002020-11-20T10:33:21+03:00
https://instagramtakipcisatinal.com/spotify-aylik-dinleyici-satin-alITS
ITS
https://instagramtakipcisatinal.com/img/itsa-logo-trans.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/Spotify-Aylik-Dinleyici-Nedir.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/Spotify-Aylik-Dinleyici-Satin-Al.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/Spotify-Aylik-Dinleyici-Nasil-Satin-Alinir.png

Spotify uygulaması ile kendinize ait çalma listeleri oluşturabileceğiniz gibi kendi müziklerinizi de paylaşabilirsiniz. Sizler için düşünülmüş olan bu sistem ile dinleyici sayınızı arttırabilirsiniz. Paylaşmış olduğunuz müziklerin dinleyici sayısını arttırmak hiç de kolay değildir. Zahmetli bir yol olması sebebiyle yoğun uğraşlar ve çaba gerektirir. Fakat yalnızca sanatçı hesapları için uygun olan aylık dinlenme oranlarınızı arttırıcı dinleyici satın alabilirsiniz.

spotify aylık dinleyici nedir

Aylık dinleyici satın alma işleminde aylık dinlenme oranınız artacaktır, fakat bu sistem kişisel hesaplar için uygun değildir. Bu sebeple kişiler hesaba sahip kişiler aylık dinleyici satın alamaz. Bu sistem içerisinde düşüş garantisi verilmemektedir, sayı olarak bir artış sağlansa da bu görüntülenemez. Spotify uygulaması hesabınızda gerçek dinleyicileri en ucuz fiyata satın alabilirsiniz. Dinleyici almanın en kolay ve güvenli yolu instagramtakipcisatinal.com ile aktif dinleyicilere sahip olabilirsiniz. Popülerliğinizi arttırmak herkes tarafından tanınmak için oldukça ideal bir yol olan dinlenme oranları ile rakiplerinizin 1 adım önüne geçebilirsiniz. Playlist oluşturarak bunları paylaşabilirsiniz.

Spotify Aylık Dinleyici Satın Almanın Avantajları

 • Aylık dinleyici satın alamın birçok avantajı bulunmaktadır. Ortalama değerlerinizin artmasının yanı sıra gizli tutulması sebebiyle oldukça güvenlidir. Müzik dinleyicileri tarafından görüntülenememesi bu uygulamanın sıklıkla tercih edilmesinde önemli bir rol oynamaktadır.
 • Uygulama güvenlidir bu sebeple spotify üzerinden herhangi bir cezai işlem uygulanması kesinlikle söz konusu değildir.
 • Kısa sürede elde edeceğiniz dinleyici sayınız ile bir adım öne geçebilirsiniz.
 • Dinlenme sayısı spotify uygulamasında kendinizi gösterebilmeniz için oldukça önemlidir, birçok kişiye ulaşabilmenize olanak sağlar. Bunun yanı sıra kitlenizin de oluşmasına sebebiyet verir.
 • Şarkınızın önerilen kısmında çıkmasına yardımcı olan bir sistemdir. Dinlenme oranınız arttıkça önerilenlere çıkma ihtimaliniz yükselir. Buna bağlı olarak uygulama içerisinde ki popülerliğiniz artar.

spotify aylık dinleyici satın alma

Spotify Aylık Dinleyici Nasıl Satın Alınır?

Oldukça kısa sürecek olan satın alma işlemi sizin talepleriniz üzerine gerçekleştirilmektedir. instagramtakipcisatinal.com sitesine girdikten hemen sonra ana sayfada yer alan spotify simgesine tıklamanız gerekmektedir.

 • Açılan sayfada yapmak istediğiniz işlem ve satın alma bölümü yer almaktadır. Üst kısımda verilen bu seçeneklerden Spotify aylık dinleyici kısmına tıklamanız gerekmektedir.
 • Açılan bölümde profil linki istenmektedir. Sanatçı hesabınızın linkini kopyalayarak bu kutuya yapıştırmanız gerekmektedir.
 • Dinleyici sayının kaç olacağı ile ilgili bir kutu daha mevcuttur. En az 100 en fazla ise 1000000 organik dinleyici satın alabilirsiniz. İstediğiniz sayıyı kutuya girmeniz sonrasında fiyatının ne kadar olduğu fiyat kutucuğunda yazacaktır. Bu işlemi tamamladıktan sonra hemen satın al bölümüne tıklamanız gerekmektedir.
 • Açılan sayfada sepetinizde bulunan ve sizden onay bekleyen dinleyici sayınız yer almaktadır. Bu sayfayı inceledikten sonra tamamla kısmına basarak ödeme seçeneğinize geçebilirsiniz.
 • Ödeme seçenekleri sizler için oldukça geniş tutulmuştur. Kredi kartı seçeneği ve havale/eft seçeneği site içerisin de yer almaktadır. Bu iki seçenekten birini seçerek ödeme işlemlerinizi kolay, sorunsuz ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.
 • Tamamlanan alışveriş sonrasında 24-72 saat içerisinde aylık türk ve yabancı dinleyiciniz hesabınıza yüklenecektir.

spotify aylık dinleyici nasıl satın alınır

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

instagramtakipcisatinal.com olarak tüm siparişleriniz sırasında veya sonrasında sizlere 7/24 canlı bir şekilde destek hizmeti sunmaktayız. Tüm sorunlarınız için bize ulaşabilirsiniz. 

Spotify aylık dinleyici satın almak için Kredi kartı, Banka kartı veya EFT ile tüm ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Spotify Aylık Dinleyici Satın Al
ITS
Spotify aylık dinleyici satın al hizmeti ile profilinizi ziyaret eden tekil kişi sayısını arttırabilirsiniz.
2586
2586
Spotify Aylık Dinleyici Satın Al
6.902021-12-30Stokta Var https://instagramtakipcisatinal.com/spotify-aylik-dinleyici-satin-al
4 / 5
51Toplam:90 Değerlendirme
Hasan Basri

Tavsiye ediyorum. Düşünmeden alın. Böyle uygun fiyatlara başka yerde bulamazsınız.

Hasan Basri
Ergün

Spotify aylık dinleyiciler sayesinde artık daha popülerim.

Ergün
Mine

Spotify Aylık dinleyici hizmetiniz gerçekten çok kaliteli. Emeğinize saplık.

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek