Instagram Video İndir - Şifresiz2020-11-20T12:12:49+03:00
Fotoğraf

Instagram Video İndirme

En çok vakit geçirdiğimiz günümüz uygulamalarından Instagram’da video nasıl indirilir bundan bahsedeceğim.Instagram fotoğraf ve 60 saniyeye kadar video paylaşabildiğiniz Facebook altyapısında en popüler sosyal medya sitelerinden birisidir. Instagram’da eğlenceli bulduğunuz, ilginizi çeken, ya da hatıranız olan bir videoyu indirmek için Instagramtakipcisatinal.com olarak bir Video İndirme aracı hazırladık. Bu araç sayesinde Instagram da istediğiniz hesaptaki istediğiniz videoyu kalite kaybı yaşamadan indirebilirsiniz.Kaba taslak anlatmak gerekirse ister Videoyu yükleyen hesabın kullanıcı adını Instagramtakipcisatinal.com video indirme aracına girerek sınırsız video indirebilirsiniz. İsterseniz de doğrudan bağlantı kodunu kopyalayarak istediğiniz videoyu kalite kaybı olmadan indirebilirsiniz. Fakat hesabın kullanıcı adını kullanarak o hesaba ait tüm videoları, bağlantı koduyla Instagram video indirici aracımız ile uğraşmadan tek tıkla indirebilirsiniz.

video indirme Instagram

Aşağıda detaylı ve resimli olarak nasıl video indirebileceğinizi ve bağlantı kodunu nasıl alabileceğinizi anlattım. Hemen geçelim.

Instagram Bağlantı Kodu Nasıl Alınır?

Instagramtakipcisatinal.com Video indirme aracını bağlantı kodu ile kullanmanız için ilk olarak Instagram bağlantı kodunu almanız gerekmektedir. Instagram bağlantı kodu, videonun veya fotoğrafın farklı ortamlarda (Whatsapp, Facebook, Twitter vb.) kolaylıkla paylaşılması için kullanılır. Almış olduğunuz bu kodla veya linkle Instagramtakipcisatinal.com’da Video indirme aracına yapıştırarak istediğimiz videoyu rahatlıkla indirebiliriz.

instagram video indir

Bu işlem masaüstü ve mobil kullanıcılar içinde hemen hemen aynıdır.  İlk olarak Masaüstü için anlatalım.

Bilgisayar'dan İşlem Yapan Kullanıcılar:

 • İlk olarak Instagram.com’a giriş yapalım.
 • Ardından mevcut Instagram hesabınızla giriş yapın ve arama ekranına istediğiniz hesabın kullanıcı adını aratın. İstediğiniz Instagram hesabının profiline girdiğinize emin olduktan sonra istediğiniz videoyu bulun ve tıklayın.
 • Açılan ekranın sağ üst bölümünde yer alan üç nokta (…)’ya basın ve önünüze gelen beyaz ekranda
 • Bağlantıyı kopyala butonuna basın.
 • Bu işlemi yaptıktan sonra Instagramtakipcisatinal.com Video İndirme aracına bu kodu yapıştırın. Ardından bot olmadığınızı doğrulamak için karşınıza çıkan Google Captcha doğrulamasını yapın.
 • İstediğiniz videonun ön izlemesi ekrana geldikten sonra İndir butonuna basın ve indirin.
 • İndirme işlemleri sonrasında herhangi bir dönüştürücü kullanma şartı yoktur. Ama bu tamamen sizlerin isteklerine kalmış bir durumdur.

Mobilden İşlem Yapan Kullanıcılar:

 • Instagram uygulaması Android ya da IOS cihazlarınızda mevcutsa hemen Instagram uygulamasını açın ve Instagram hesabınızla giriş yapın.
 • Ardından arama bölümüne istediğiniz videoyu yükleyen hesabın kullanıcı adını yazın ve profiline girdiğinizden emin olun.
 • Son olarak videoyu bulun ve yukarıda anlattığım gibi üç nokta (…)’ya basın. Karşınıza çıkan ekranda
 • Bağlantıyı kopyalayarak Instagramtakipcisatinal.com Video indirme aracına yapıştırın. Karşınıza çıkan ekranda istediğiniz videonun ön izlemesi çıkana kadar bekledikten sonra İndir butonuna basarak videoyu indirin.

Instagram Kullanıcı Adı İle Video İndirme

Instagram kullanıcı adını kullanarak sınırsız ve hızlı bir şekilde video indirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Instagramtakipcisatinal.com online video indirme aracına istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazıp, doğrulamayı yazdıktan sonra istediğiniz videoları bulmak ve indir tuşuna basmaktır.
 

ucretsiz instagram video indir

Instagram Kullanıcı adı ile video indirmenin bir avantajı da şu. İstediğiniz hesaba ait tüm videolar yalnızca kullanıcı adını girerek karşınıza çıkıyor. Yani sürekli olarak bağlantı kodunu kopyalamakla meşgul olmayacaksınız istediğiniz videoları tık tık indirebileceksiniz. Bunun yanı sıra Instagramtakipcisatinal.com araçlarını kullanabilmeniz için videosunu indirmek istediğiniz hesabın hesap gizliliği açık olmamalı. Yani hesap herkese açık olabilmeli ki araçlar bu videonun kaynağına ulaşıp videoları indirebilsin. Instagramtakipcisatinal.com olarak hazırladığımız birçok aracı değerli kullanıcılarımıza şifresiz ve sınırsız olarak sunduk. Instagramla ilgili olarak en uygun fiyata Instagram takipçi satışı yapmaktan gurur duyuyoruz. Siz de Instagram Takipçi satın almak isterseniz mutlaka bizi ziyaret edin.

Ücretsiz kullanabileceğiniz Insagram Fotoğraf İndirme aracımızı da denebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Sitemiz üzerinde sizlere sunduğumuz sosyal medya ürünlerimiz ve ücretsiz araçlarımız hakkında merak ettiğiniz tüm detayların cevaplarını hemen bulun! Merak ettiğiniz noktalarının cevaplarını 'Sıkça Sorulan Sorular' alanında bulamamanız durumunda ise ücretsiz destek hattımızdan 7/24 yardım talep edebilirsiniz.

Instagram video indirme aracımızdan isteğiniz dahilinde sınırsız bir şekilde faydalanabilirsiniz. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Siz değerli müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında "Deneyiminiz hakkında yorum yapın" alanını kullanarak değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Değerlendirmeleriniz sayesinde, sizler için kendimizi geliştirmemize destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
4 / 5
Toplam:91 Değerlendirme
Gizer Türkoğlu
Gizer Türkoğlu

Videolar çok hızlı iniyor. Her istediğim videoyu indirebiliyorum

Gizer Türkoğlu
Berker Kutay
Berker Kutay

Instagram videolarını başka bir yerden indiremiyordum süper oldu