Instagram Video İndir - Şifresiz2021-05-04T18:01:04+03:00
Fotoğraf

Instagram Video İndirme Aracı Nedir?

Hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri haline gelen Instagram’da video indirme işlemi nasıl yapılır sizlere bunu göstereceğim. Çoğu zaman Instagram’da hoşunuza giden bir video olduğunda kaydederiz. Fakat indirme işlemi yapmak istediğimizde bir indirme aracına ihtiyacımız olur. İşte tam bu noktada Instagram’da ilginizi çeken, paylaşmak istediğiniz veya ticari paylaşımlar yapmak istediğinizde video indirebilmek için instagramtakipcisatinal.com olarak bir video indirme aracı hazırladık.

Bu aracımız sayesinde istediğiniz videoyu istediğiniz zaman diliminde hiçbir çözünürlük kaybı yaşamadan indirebilirsiniz. İşin en güzel tarafı ise bu hizmetimizi tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilir ve istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Kısacası ister ilgili alana kullanıcı adını girip, isterseniz de doğrudan bağlantı kodunu kopyalayarak istediğiniz videoyu kalite kaybı olmadan indirebilirsiniz. Hesabın kullanıcı adını kullanarak da o hesaba ait tüm videoları bağlantı kodu ile uğraşmadan tek bir tıkla indirebildiğiniz bir hizmetimizde mevcuttur.

Instagram Bağlantı Kodu Nasıl Alınır?

Video indirme aracımızı bağlantı kodu ile kullanmanız için ilk olarak instagram bağlantı kodunu kopyalamanız gerekmektedir. Almış olduğunuz bağlantı kodunu instagramtakipcisatinal.com video indirme aracına yapıştırarak istediğiniz videoyu rahatlıkla indirebilirsiniz.

Bu işlem masaüstü ve mobil kullanıcılar için nerdeyse aynıdır. İlk olarak masaüstü için nasıl olduğunu anlatalım.

instagram video indir

Bilgisayarda İşlem Yapan Kullanıcılar:

 • İlk olarak instagram.com adresine giriş yapalım
 • Sonra instagram hesabınıza giriş yapın ve istediğiniz instagram profiline girip istediğiniz videoyu bulun ve tıklayın
 • Açılan ekranın sağ üst bölümündeki (…)’ya basın ve önünüze gelen ekranda
 • Link simgesi olan bağlantıyı kopyala butonuna basın.
 • Bu işlem bittikten sonra instagramtakipcisatinal.com video indirme aracındaki ilgili alana bu kodu yapıştırın. Ardından bot olup olmadığınızı doğrulamak için karşınıza çıkan Google Captcha doğrulamasını yapın.
 • Sonra istediğiniz videonun ön izlemesini ekranınızda göreceksiniz. Videonuzun doğru video olup olmadığını kontrol ettikten sonra indir butonuna basın ve indirin.
 • İndirme işlemi sonrasında herhangi bir dönüştürücü kullanma şartı yoktur. Ama buda tamamen sizin isteğinize kalmış bir durumdur.
instagram hd video indirme

Mobilden İşlem Yapan Kullanıcılar:

 • Android veya IOS cihazlarınızdaki instagram uygulamasını açın ve instagram hesabına giriş yapın.
 • Ardından yüklemek istediğiniz videonun mevcut olduğu profile girin.
 • Son olarak yüklemek istediğiniz videoyu bulun ve bilgisayarda işlem konusunda anlattığım gibi (…)’ya basın.
 • Karşınıza çıkan ekranda bağlantıyı kopyalayıp instagramtakipcisatinal.com video indirme aracına yapıştırın. Karşınıza çıkan ekranda istediğiniz videonun ön izlemesi çıktığından emin olduktan sonra indir butonuna basın ve videonu indirin.

Instagram Kullanıcı Adı İle Video İndirme

Instagram kullanıcı adınızı ilgili alana yapıştırarak video indirme aracımızı sınırsız ve en hızlı şekilde kullanabilirsiniz. Instagramtakipcisatinal.com video indirme aracına istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazarak istediğiniz videoları bulabilir ve indirebilirsiniz.

Instagram kullanıcı adı ile video indirmenin en büyük avantajı ise istediğiniz hesaba ait videoları yalnızca kullanıcı adı girerek görebilir ve indirebilirsiniz. Bu demek oluyor ki sürekli olarak bağlantı kodu ile uğraşmadan videoları hızlı bir şekilde tık tık indirebileceksiniz. Ayrıca unutmamanız gereken bir kural instagramtakipcisatinal.com araçlarını kullanabilmeniz için videosunu indirmek istediğiniz hesabın hesap gizliliği açık olmalıdır. Yani hesap herkese açık olmalı ki araçlar bu videonun kaynağına ulaşıp videolarınızı rahatça indirebilsin. Instagram video indir aracımız ile profesyonelliğe bir adım atın ve dilediğiniz videoları ücretsiz ve sınırsız bir şekilde kullanın.

Instagram Video İndirme Aracının Avantajları Nelerdir?

Instagram video indirme aracımız ile dilediğiniz tarzda videoyu kaçırmadan anında indirebilir ve kullanabilirsiniz. Blogger, influencer ve youtuberlık gibi bir hedefiniz varsa veya ticari ürünlerinizi satarken videolar ile desteklemek isterseniz video indirme aracımız tam size göre!

 • Dilediğiniz videoyu kaçırmadan anında indirirsiniz
 • Tamamen ücretsiz ve istediğiniz kadar kullanabilirsiniz
 • Profesyonel içerikler üretebilmek için destek sağlayabilirsiniz
 • İndirdiğiniz videoları kullanın ve etkileşimlerinizi arttırın

Instagramtakipcisatinal.com olarak sizler için dilediğiniz profesyonel hizmetleri verebilmek adına ücretsiz araçlarımızı her gün daha fazla geliştiriyoruz. Profesyonel araçlarımızı kullanmakta sorun yaşarsanız veya sormak istediğiniz şeyler olursa 7/24 müşteri temsilcilerimizle hizmetinizdeyiz. Ücretsiz kullanabileceğiniz Instagram Fotoğraf İndirme aracımızı da deneyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Sitemiz üzerinde sizlere sunduğumuz sosyal medya ürünlerimiz ve ücretsiz araçlarımız hakkında merak ettiğiniz tüm detayların cevaplarını hemen bulun! Merak ettiğiniz noktalarının cevaplarını 'Sıkça Sorulan Sorular' alanında bulamamanız durumunda ise ücretsiz destek hattımızdan 7/24 yardım talep edebilirsiniz.

Instagram video indirme aracımızdan isteğiniz dahilinde sınırsız bir şekilde faydalanabilirsiniz.