Instagram Fotoğraf İndirme Bilgisayardan

Dünyada en çok kullanılan sosyal medya sitelerinden birisi Instagram’da bilgisayardan fotoğraf nasıl indirilir? Instagram online fotoğraf indirme, Instagram pc fotoğraf indirme gibi sorunlarınızı gidermek adına sizler için instagramtakipcisatinal.com olarak bir araç yaptık.

Bu araç sayesinde tek tıkla istediğiniz Instagram Fotoğrafını kalite kaybı olmadan indirebilirisiniz.

Fotoğraf İndir İnstagramInstagram için hazırladığımız aracın kullanımını detaylı olarak biraz aşağı indiğinizde görebilirsiniz fakat kabaca anlatmak gerekirse Instagram’da beğendiğiniz fotoğrafın bağlantı adresini ya da fotoğrafı paylaşan hesabın kullanıcı adını, instagramtakipcisatinal.com Instagram fotoğraf indirme aracına girmelisiniz.

Fakat bu araç ile fotoğraf indirebilmeniz için ilk önce hesabın gizli olmadığından emin olmalısınız. Eğer fotoğrafını indirmek istediğiniz Instagram Hesabı herkese açık bir profil değilse araç hesabı görüntüleyemeyeceği için hata alacaksınız.

İsterseniz hesabın kullanıcı adı ile isterseniz de direkt resme ait bağlantı kodu ile instagramtakipcisatinal.com Instagram fotoğraf indirme aracı ile fotoğraf indirebilirsiniz.

Eğer kullanıcı adı ile aracı kullanmak isterseniz birden fazla fotoğrafı aynı anda indirme özelliğini de kullanabilirsiniz. Kullanıcı adı değil de direkt resmin bağlantı kodunu kopyalayarak indirmek isterseniz yalnızca bağlantısını kopyaladığınız resmi indirebilirsiniz.

Instagram Bağlantı Kodu Nasıl Alınır?

İnstagramtakipcisatinal.com Instagram fotoğraf indirme aracını kullanarak fotoğraf indirmek isteyenler için Instagram bağlantı kodu nasıl alınır bundan bahsedelim.

İlk olarak bu işlemi her ne kadar masaüstü için yapıyor olsam da mobil içinde hemen hemen aynı.
İlk olarak Instagram.com’a giriş yapalım ve Instagram bilgilerimizi kullanarak hesabımıza giriş yapalım.
Instagram hesabımızla giriş yapmamız gerekli çünkü Instagram.com’a girdiğinizde istediğiniz hesabı bulabilmeniz için ne yazık ki bir arama kutusu yok fakat hesabınızla giriş yapmadan almak isterseniz Google’a direkt olarak hesabın kullanıcı adı+ ınstagram yazarsanız çıkacaktır. Örneğin (Hadise Instagram) yazarsanız arama sonuçlarında ilk olarak Hadise’nin instagram hesabını görebilirsiniz.

Instagram hesabınızla giriş yaptıktan sonra arama kısmına hesabın kullanıcı adını girerek indirmek istediğiniz fotoğrafı bulun.

Instagram Fotoğraf İndirme

İndirmek istediğiniz fotoğrafı bulduktan sonra tıkladığınızda sağ üst kısımda bulunan üç nokta(…)’ya basın ve açılan ekranda bağlantıyı kopyala butonuna basın.

İlgili bağlantıyı kopyaladıktan sonra instagramtakipcisatinal.com Instagram fotoğraf indirme aracına bağlantıyı yapıştırın. Ardından indir butonuna bastığınızda bot olmadığınızı doğrulamak için captcha doğrulamasını başarılı bir şekilde yapın.

Doğrulama sonrasında karşınıza istediğiniz fotoğrafın önizlemesi çıkacaktır. İndir butonuna basarak indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Fotoğraf İndirme Instagram

Instagram Kullanıcı Adı İle Fotoğraf İndirme

İnstagramtakipcisatinal.com’da kullanıcı adı ile fotoğraf indirmeniz aynı araç ile mümkün. Bu aracın kullanımı oldukça basit. Yapmanız gereken tek şey hesabın kullanıcı adını butona yazıp ardından Google Captcha doğrulamasını yapmak ve hesapta istediğiniz resmi indirmek olacaktır.

Instagram Fotoğraf İndir

İndirmeden önce bilmeniz gerekenler;
Hesabın gizli olmaması şarttır. Yoksa fotoğraf indirmez.
Resmin hesapta o anda olduğuna emin olun. İstediğiniz fotoğraf yoksa fotoğrafın olmadığı anlamına gelir.
Arşivlenmiş olma ihtimali mevcuttur bu nedenle hesabı kontrol etmenizde fayda var.

Ücretsiz kullanabileceğiniz Instagram Video İndirme aracımızıda denebilirsiniz.

Instagram Fotoğraf İndirme PC
ITS
Instagram Fotoğraf İndirme Aracımız ile sizde tamamıyla Ücretsiz ve Online olarak bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza tek tuşla indirebilirsiniz!
1684
1684
Instagram Fotoğraf İndirme PC
5 / 5
Toplam: 1 Değerlendirme
Selami Gün

Fotoğrafları hep sayenizde indirdim, instagram fotoğraf indirme aracınız çok iyi olmuş.

Selami Gün

Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Instagram Adresinden IP Adresi Bulunabilir Mi Bulma Yerini Öğrenme

Instagram ne kadar faydalı bir uygulama olsa da bazı dezavantajları beraberinde getirmektedir. Bunlardan biri de başkaları tarafından rahatsız edilme. Buna benzer olarak, birinin tanıdık olup olmadığını anlama. Bu gibi durumlarda kişinin IP adresinden yerini öğrenme isteği oluşabilir. Instagram adresinden IP adresi bulunabilir mi? Karşıdaki kişinin IP adresinden yer tespiti nasıl yapılır? Bu gibi soruları inceleyeceğiz. […]

Instagram Fotoğraflar Kaybolyor Kaybolmasın Gitmesini İstemiyorum Sorunu Çözüm

Instagram Fotoğraflar Kaybolyor Kaybolmasın Gitmesini İstemiyorum Sorunu Çözüm

Instagram üzerinde gelen yeniliklerle beraber, insanların seçim yapma özgürlüğü ortaya çıkmaya başladı. İlk kullanıma sunulduğunda sadece belli başlı özelliklere sahipti. Şimdi ise oldukça donanımlı. İnsanlara seçim özgürlüğü sunan özelliklerden bir tanesi de DM üzerinden gönderilen mesajları geri alabilme olanağı. Bunun üzerine karşı taraf Instagram fotoğraflar kayboluyor kaybolmasın şeklinde bir arayışa giriyor. Sıkça dile getirilen bu […]

Instagram Sohbette Tutma Nedir Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır ?

Instagram Sohbette Tutma Nedir Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır ?

Instagram sürekli getirdiği yeniliklerle, insanların aklında soru işareti bırakmaya devam ediyor. Her geçen gün farklı özelliklerle karşımıza çıkması, bunları nasıl kullanabileceğimiz sorusunu akıllara getiriyor. İlk günlere göre eklediği özelliklerden bir tanesi de Instagram sohbette yazısı olarak karşımıza çıkıyor. Instagram sohbette yazısı ne anlama geliyor? Instagram sohbette yazısı ne işe yarar? Instagram sohbette yazısı nasıl kullanılır? […]