Instagram Fotoğraf İndirme Bilgisayardan

Dünyada en çok kullanılan sosyal medya sitelerinden birisi Instagram’da bilgisayardan fotoğraf nasıl indirilir? Instagram online fotoğraf indirme, Instagram pc fotoğraf indirme gibi sorunlarınızı gidermek adına sizler için instagramtakipcisatinal.com olarak bir araç yaptık.

Bu araç sayesinde tek tıkla istediğiniz Instagram Fotoğrafını kalite kaybı olmadan indirebilirisiniz.

Fotoğraf İndir İnstagramInstagram için hazırladığımız aracın kullanımını detaylı olarak biraz aşağı indiğinizde görebilirsiniz fakat kabaca anlatmak gerekirse Instagram’da beğendiğiniz fotoğrafın bağlantı adresini ya da fotoğrafı paylaşan hesabın kullanıcı adını, instagramtakipcisatinal.com Instagram fotoğraf indirme aracına girmelisiniz.

Fakat bu araç ile fotoğraf indirebilmeniz için ilk önce hesabın gizli olmadığından emin olmalısınız. Eğer fotoğrafını indirmek istediğiniz Instagram Hesabı herkese açık bir profil değilse araç hesabı görüntüleyemeyeceği için hata alacaksınız.

İsterseniz hesabın kullanıcı adı ile isterseniz de direkt resme ait bağlantı kodu ile instagramtakipcisatinal.com Instagram fotoğraf indirme aracı ile fotoğraf indirebilirsiniz.

Eğer kullanıcı adı ile aracı kullanmak isterseniz birden fazla fotoğrafı aynı anda indirme özelliğini de kullanabilirsiniz. Kullanıcı adı değil de direkt resmin bağlantı kodunu kopyalayarak indirmek isterseniz yalnızca bağlantısını kopyaladığınız resmi indirebilirsiniz.

Instagram Bağlantı Kodu Nasıl Alınır?

İnstagramtakipcisatinal.com Instagram fotoğraf indirme aracını kullanarak fotoğraf indirmek isteyenler için Instagram bağlantı kodu nasıl alınır bundan bahsedelim.

İlk olarak bu işlemi her ne kadar masaüstü için yapıyor olsam da mobil içinde hemen hemen aynı.
İlk olarak Instagram.com’a giriş yapalım ve Instagram bilgilerimizi kullanarak hesabımıza giriş yapalım.
Instagram hesabımızla giriş yapmamız gerekli çünkü Instagram.com’a girdiğinizde istediğiniz hesabı bulabilmeniz için ne yazık ki bir arama kutusu yok fakat hesabınızla giriş yapmadan almak isterseniz Google’a direkt olarak hesabın kullanıcı adı+ ınstagram yazarsanız çıkacaktır. Örneğin (Hadise Instagram) yazarsanız arama sonuçlarında ilk olarak Hadise’nin instagram hesabını görebilirsiniz.

Instagram hesabınızla giriş yaptıktan sonra arama kısmına hesabın kullanıcı adını girerek indirmek istediğiniz fotoğrafı bulun.

Instagram Fotoğraf İndirme

İndirmek istediğiniz fotoğrafı bulduktan sonra tıkladığınızda sağ üst kısımda bulunan üç nokta(…)’ya basın ve açılan ekranda bağlantıyı kopyala butonuna basın.

İlgili bağlantıyı kopyaladıktan sonra instagramtakipcisatinal.com Instagram fotoğraf indirme aracına bağlantıyı yapıştırın. Ardından indir butonuna bastığınızda bot olmadığınızı doğrulamak için captcha doğrulamasını başarılı bir şekilde yapın.

Doğrulama sonrasında karşınıza istediğiniz fotoğrafın önizlemesi çıkacaktır. İndir butonuna basarak indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Fotoğraf İndirme Instagram

Instagram Kullanıcı Adı İle Fotoğraf İndirme

İnstagramtakipcisatinal.com’da kullanıcı adı ile fotoğraf indirmeniz aynı araç ile mümkün. Bu aracın kullanımı oldukça basit. Yapmanız gereken tek şey hesabın kullanıcı adını butona yazıp ardından Google Captcha doğrulamasını yapmak ve hesapta istediğiniz resmi indirmek olacaktır.

Instagram Fotoğraf İndir

İndirmeden önce bilmeniz gerekenler;
Hesabın gizli olmaması şarttır. Yoksa fotoğraf indirmez.
Resmin hesapta o anda olduğuna emin olun. İstediğiniz fotoğraf yoksa fotoğrafın olmadığı anlamına gelir.
Arşivlenmiş olma ihtimali mevcuttur bu nedenle hesabı kontrol etmenizde fayda var.

Ücretsiz kullanabileceğiniz Instagram Video İndirme aracımızıda denebilirsiniz.

Instagram Fotoğraf İndirme PC
ITS
Instagram Fotoğraf İndirme Aracımız ile sizde tamamıyla Ücretsiz ve Online olarak bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza tek tuşla indirebilirsiniz!
1684
1684
Instagram Fotoğraf İndirme PC
5 / 5
Toplam: 1 Değerlendirme
Selami Gün

Fotoğrafları hep sayenizde indirdim, instagram fotoğraf indirme aracınız çok iyi olmuş.

Selami Gün

Instagram Şifremi Unuttum E-Postamı Bilmiyorum

Instagram Şifremi Unuttum E-Postamı Bilmiyorum

Instagram ile alakalı sıkça sorulan sorulardan birisi şifre unutma problemi. Şifreniİ unuttugunuzda neler yapacağınızı biliyorsunuz fakat aynı zamanda İnstagram adresinizin e-posta hesabını unuttuysanız problem biraz daha büyüktür. Kısa cevap vermek gerekirse,şifresini unuttuğunuz İnstagram adresinizin e-posta adresini de unuttuysanız tekrar geri almanız mümkün gözükmüyor. Ancak sizlere bir taktik öğreteceğiz veo tatikle hesabınıza ulaşma şansınız bulunuyor. Bu […]

Instagramda Arşivlenen Fotoğraflar Nasıl Geri Alınır?

Instagramda Arşivlenen Fotoğraflar Nasıl Geri Alınır?

Instagram’da bazı fotoğrafları doğrudan silmek yerine İnstagram arşivleme klasörüne atarız. Fakat daha sonra geri almak istediğimizde nasıl geri alacağımızı bilmiyorsak öylece arar dururuz. Bu yazıda İnstagram arşivine attığınız fotoğraflarınızı nasıl geri alabilirsiniz bunun yöntemini anlatacağız. (Instagram) İnstagram uygulamasını açın Profil sekmesine gelin ve ekranın sağ üst köşesinde yer alan Arşiv simgesine dokunun. Arşivleriniz Hikayeler ve […]

Instagram Güvenlik Kodu Sorunu Çözümü

Instagram Güvenlik Kodu Sorunu Çözümü

Instagram’ın bir diğer popüler sorunudur güvenlik kodu gelmeme problemi.İnstagram güvenli kodu gelmiyor şeklinde çok fazla arama yapılıyor Google’da. Haliyle her soruna içerik üreten bizler için iş başa düştü. Aslında bu problem çok ciddi boyutlara ulaşmış ve milyonlarca insan bu problem ile uğraşmış. Instagram Güvenlik Kodu Gelmiyor Araştırmalara göre problem İnstagram kaynaklı. İnstagram kaynaklarının yetersizliği ya […]