Instagram Fotoğraf İndirme PC2020-11-20T12:15:17+03:00

Bilgisayardan Instagram Fotoğraf Nasıl İndirilir?

Dünyada en çok kullanılan sosyal medya sitelerinden birisi Instagram’da bilgisayardan fotoğraf nasıl indirilir? Instagram online fotoğraf indirme, Instagram PC fotoğraf indirme gibi sorunlarınızı gidermek adına sizler için Instagramtakipcisatinal.com olarak bir araç yaptık.

Bu araç sayesinde tek tıkla istediğiniz Instagram Fotoğrafını kalite kaybı olmadan indirebilirsiniz.

Fotoğraf İndir İnstagram

Instagram için hazırladığımız aracın kullanımını detaylı olarak biraz aşağı indiğinizde görebilirsiniz fakat kabaca anlatmak gerekirse Instagram’da beğendiğiniz fotoğrafın bağlantı adresini ya da fotoğrafı paylaşan hesabın kullanıcı adını, Instagramtakipcisatinal.com Instagram fotoğraf indirme aracına girmelisiniz.

Fakat bu araç ile fotoğraf indirebilmeniz için ilk önce hesabın gizli olmadığından emin olmalısınız. Eğer fotoğrafını indirmek istediğiniz Instagram Hesabı herkese açık bir profil değilse araç hesabı görüntüleyemeyeceği için hata alacaksınız.

İsterseniz hesabın kullanıcı adı ile isterseniz de direkt resme ait bağlantı kodu ile Instagramtakipcisatinal.com Instagram fotoğraf indirme aracı ile fotoğraf indirebilirsiniz.

Eğer kullanıcı adı ile aracı kullanmak isterseniz birden fazla fotoğrafı aynı anda indirme özelliğini de kullanabilirsiniz. Kullanıcı adı değil de direkt resmin bağlantı kodunu kopyalayarak indirmek isterseniz yalnızca bağlantısını kopyaladığınız resmi indirebilirsiniz.

Instagram Bağlantı Kodu Nasıl Alınır?

Instagramtakipcisatinal.com Instagram fotoğraf indirme aracını kullanarak fotoğraf indirmek isteyenler için Instagram bağlantı kodu nasıl alınır bundan bahsedelim.

İlk olarak bu işlemi her ne kadar masaüstü için yapıyor olsam da mobil içinde hemen hemen aynı.
İlk olarak Instagram.com’a giriş yapalım ve Instagram bilgilerimizi kullanarak hesabımıza giriş yapalım.
Instagram hesabımızla giriş yapmamız gerekli çünkü Instagram.com’a girdiğinizde istediğiniz hesabı bulabilmeniz için ne yazık ki bir arama kutusu yok fakat hesabınızla giriş yapmadan almak isterseniz Google’a direkt olarak hesabın kullanıcı adı+ ınstagram yazarsanız çıkacaktır. Örneğin (Hadise Instagram) yazarsanız arama sonuçlarında ilk olarak Hadise’nin Instagram hesabını görebilirsiniz.

Instagram hesabınızla giriş yaptıktan sonra arama kısmına hesabın kullanıcı adını girerek indirmek istediğiniz fotoğrafı bulun.

Instagram Fotoğraf İndirme

İndirmek istediğiniz post veya fotoğrafı bulduktan sonra tıkladığınızda sağ üst kısımda bulunan üç nokta(…)’ya basın ve açılan ekranda bağlantıyı kopyala butonuna basın. İlgili bağlantıyı kopyaladıktan sonra Instagramtakipcisatinal.com Instagram fotoğraf indirme aracına bağlantıyı yapıştırın. Ardından indir butonuna bastığınızda bot olmadığınızı doğrulamak için Captcha doğrulamasını başarılı bir şekilde yapın. Doğrulama sonrasında karşınıza istediğiniz fotoğrafın ön izlemesi çıkacaktır. İndir butonuna basarak indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz. İndirme işlemleriniz sonrasında herhangi bir şekilde dönüştürücü kullanmanız gerekmez. Fotoğrafınız görüntülenebilir şekilde indirilmiş olacaktır. 

Fotoğraf İndirme Instagram

Instagram Kullanıcı Adı İle Fotoğraf İndirme ve Kaydetme

Instagramtakipcisatinal.com’da kullanıcı adı ile fotoğraf indirmeniz aynı araç ile mümkün. Bu aracın kullanımı oldukça basit. Yapmanız gereken tek şey hesabın kullanıcı adını butona yazıp ardından Google Captcha doğrulamasını yapmak ve hesapta istediğiniz resmi indirmek olacaktır. Herhangi bir program indirmeniz ve kurmanı gerekmemektedir. Sistemimiz tamamen programsız bir şekilde çalışır. 

Instagram Fotoğraf İndir

Instagram Fotoğrafı İndirmeden önce bilmeniz gerekenler;

Instagram fotoğraf indirme aracımızı kullanmadan önce bilmeniz ve dikkat etmeniz gereken bir kaç husus bulunmaktadır;

  • Hesabın gizli olmaması şarttır. Yoksa fotoğraf indirmez.

  • Resmin hesapta o anda olduğuna emin olun. İstediğiniz fotoğraf yoksa fotoğrafın olmadığı anlamına gelir.

  • Arşivlenmiş olma ihtimali mevcuttur bu nedenle hesabı kontrol etmenizde fayda var.

  • Fotoğraf indirme aracı ile toplu indirme yapılamaz. Tek tek indirmek mümkündür. 

Ücretsiz kullanabileceğiniz Instagram Video İndirme aracımızıda denebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram fotoğraf indirme hizmetimizden yararlanmak için sizlere herhangi bir sınırlama sunmuyoruz. Dilediğinizce fotoğrafları indirebilirsiniz. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
4 / 5
Toplam:72 Değerlendirme
Necati Özbilen
Necati Özbilen

Oh sonunda buldum aradığım hizmeti. Instagram Fotoğrafları tık tık hemen indirdim

Necati Özbilen
Firuze Alınkara
Firuze Alınkara

Instagram fotoğraf indirmeyi denedim oldu güzel hizmet

Firuze Alınkara
Selami Gün
Selami Gün

Fotoğrafları hep sayenizde indirdim, instagram fotoğraf indirme aracınız çok iyi olmuş.