Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
4 / 5
51Toplam:78 Değerlendirme
Yorum Yap
https://instagramtakipcisatinal.com/spotify-dinlenme-satin-al
Spotify Dinlenme Satın Al2020-11-17T19:25:08+03:002020-11-17T19:25:08+03:00
https://instagramtakipcisatinal.com/spotify-dinlenme-satin-alITS
ITS
https://instagramtakipcisatinal.com/img/itsa-logo-trans.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/Spotify-Dinlenme-Satin-Al.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/Spotify-Plays-Satin-Al.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/Spotify-Muzik-Dinlenme-Hizmetleri.png

Spotify Dinlenme Hizmeti Nedir?

Spotify uygulaması milyonlarca kişinin severek kullandığı bir müzik uygulaması olmanın yanında keyifli vakit geçirebilmeniz için oldukça idealdir. Bilindiği üzere spotify uygulamasına kendi müziğinizi yükleyebilir, isterseniz de çaldığınız en enstrümanı paylaşabilirsiniz. Bu paylaşımları yaptıktan sonra herkesin istediği şey ise dinlenme sayısının iyi olmasıdır. Yaptığınız müziğin beğenilmesini ve birçok kişiye ulaşmasını sağlamak için kullanacağınız spotify uygulamasın içerisinde dinlenme sayınızı arttırabilirsiniz. Bunun için gerekli olan tek şey ve plays listesinde size ait bir müziğin bulunması. Bu şekilde daha büyük bir kitleye ulaşabilir hatta müziğiniz dinlendikçe para bile kazanabilirsiniz.

spotify dinlenme satın al

Spotify premium ile dinlenme kazanmak için öncelikle sevilen müzik tarzlarına yönelmeniz gerekmektedir. Neyin daha çok dinlendiğine göz atarak yaptığınız müzikleri bu tarzlara yakın olarak pazarlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra dinlenme oranının başlarda düşük olması oldukça olağandır. Fakat bu durumu sizlere ayrıcalık tanıyan instagramtakipcisatinal.com üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Satın alacağınız dinlenme oranları ile gerçek dinlenmenizi arttırarak daha fazla kitleye ulaşabilir ve sesinizi milyonlara duyurabilirsiniz. Birçok ünlü şarkıcının para kazanma yolu olan Spotify uygulaması ile sizler de dinle oranlarınızı arttırabilirsiniz.

Spotify Dinlenme Hizmeti Satın Almanın Faydaları Nelerdir?

Dinlenme satın almanın oldukça büyük avantajları mevcuttur. İlk kez müzik paylaşımı yapıyor ve dinlenme oranlarının azar azar artmasını beklemek istemiyorsanız hızlı bir şekilde dinlenme satın alabilirsiniz. Bu şekilde dinlenme oranlarınız artarken çok daha fazla türk dinleyiciye ulaşabilirsiniz. Dinlenme oranınızın artmasıyla birlikte para kazanmaya da başlayabilirsiniz. Ayrıca analizlere göre spotify kullanıcıları çok izlenme sayısına sahip olan şarkıları ve daha çok indiriyor ve bu sanatçıları yarar ve takip edilebilir birer kanal olarak görüyor. Artist sanatçıların kodu sıklıkla para kazanmak amacıyla playlist yaptığı uygulama içerisinde beklemeden oranlarınızı yükseltebilirsiniz. Yüklediğiniz şarkının aylar içerisinde alacağı dinlenme oranını kısa süre içerisinde alabilirsiniz. 6 ay garantili olan bu hizmeti hesap sahibi de dahil olmak üzere kimse görüntüleyememektedir. Yalnızca sayı aktif olarak artış gösterilir ve işlem 12-48 saat içerisinde tamamlanır. Profillerinize hızlı bir şekilde dinlenme yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede "Hiçbir dinleme bulunamadı" gibi üzücü durumlar ile karşılaşmazsınız. 


spotify plays satın al

Nasıl Satın Alınır?

1) Spotify dinlenme satın almak için öncelikle https://instagramtakipcisatinal.com/ sitesine giriş yapmanız gerekiyor.
2) Site içerisinde yer alan Spotify simgesine tıklayarak üst kısımda yer alan Spotify Dinlenme satın al tıklamanız ve ardından dinlenme oranının artmasını istediğiniz şarkının linkini yapıştırmanız gerekiyor. Bu işlemi yaptıktan sonra dinlenme oranının ne kadar artmasını istediğiniz ile ilgili bir sayı girişi yapmanız ve ardından hemen satın ol bölümüne tıklamanız gerekiyor.
3) Sepetin açılması ardından satın alacağınız veriler gözüküyor eğer ver ise kodu girebilirsiniz. Eğer kodunuz yoksa direkt olarak ödeme seçeneğine tıklamanız gerekli.
4) Ödeme seçenekleri kısmında sizler için belirlenen ve sizlere kolaylık sağlayan seçenekler bulunuyor. Bu seçenekler arasında kredi kartı ve havale/eft bölümleri bulunuyor.
5) Kredi kartı seçenekleri arasında Shopier ve paytr yer alırken havale/eft seçenkleri içerisinde birçok banka yer alıyor. Bu seçenekleri kendinize en uygun olanı seçerek değerlendirebilir ve ödeme işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Kolay ve güvenli alışverişin adresi instagramtakipcisatinal.com ayrıcalıkları ile anında dinlenme oranınızı arttırabilirsiniz.

spotify müzik dinlenme hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

instagramtakipcisatinal.com olarak tamamen yasal ve faturalı çalışmaktayız. Tüm siparişleriniz sonrasında sizler adına faturalar oluşturulur ve tarafınıza teslim edilir. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Spotify Dinlenme Satın Al
ITS
Spotify dinlenme satın al ürünü ile müziklerinizin dinlenme sayılarını arttırarak listelerde üst sıralarda çıkarabilme şansını yakalayın.
2580
2580
Spotify Dinlenme Satın Al
19.902021-12-30Stokta Var https://instagramtakipcisatinal.com/spotify-dinlenme-satin-al
4 / 5
51Toplam:78 Değerlendirme
Mizgin

Harikasınız, siteniz üzerinden defalarca alışveriş yaptım. Sayenizde çok daha popülerim.

Mizgin
İlhami

Teşekkürler on numara hizmet. Spotify dinlenmelerim hızlıca geliyor.

İlhami
Eslem

%100 memnuniyetle ayrılıyorum. Sağolun.

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek